folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir kazada sol el orta parmağım koptu doktorun söylediğne göre sinirlerin en çok bulunduğu kısım parmaklardır o acıyı tarif edemem 1 hafta uyumadım bunun üstüne acı yok diyordum meğer varmış 21 yaşındaki kardeşimi kaybettim askerden geleli 40 gün olmuştu parmak acısı hiç gelmişti

misafirdir ne kafirdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Liseyi bitirmeye son 2 hafta kala cam elimin üstüne düştü  2 parmağım kesildi 

ben acı felan hissetmedim  hatta doktor dikerken fotograflarını çekmıstım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

5.sınıfa giderken çok şiddetli bir şekilde araba çarpmıştı.Görenler havada taklalar attığımı kesin öldüğümü falan düşünmüşler.

Benimse tek hatırladığım kafamı çevirdiğimde dibimde bir araba bir korna sesi sonra kendimi yerde buldum.Sanırım düşüş şeklimden dolayı falan bacağım bile kanamadı doğru düzgün.Olaydan sonra 1 hafta karşıdan karşıya geçememiştim korkudan

Kutengri tarafından 17/Oca/13 02:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Evet Bir Kaç Kez Ölümle Burun Buruna Gelmişliğim Olmuştur.... Acı Olarak Büyük Bir Acı Henüz Hissetmedim.. Sol Bacağımı Sıyıran Merminin Yarası Canımı Yakmıştı, Birde Sol Orta Parmağım Kopunca Oldukça Canım Yanmıştı..  O Yüzden Duvarlardan Atlarken, Peygamber Devesi Sabrı İle Hareket Ederim., Ve Çıplak Elle Cam Kırmamaya Dikkat Ederim....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bacağıma sıkmıştı adamın biri.Ey gidi günler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    bir kere penisilin yedim test pozitif çıktı m.k dr unu uyardım dedim bana dokunuo antibiyotik bile içemiyorum bişi olmaz testi pozitif dedi iğneyi yedm 2 dk sonra ortalığa çıakrttım ama bildiğin yumurta sarısı gibi bişi kustum az daha geberiodum hemen müdahale ettiler pijler :S bisikletle giderkene yandan mal motosikletli çarptı ama baya ii çarptı da arka tekere denk geldi nasıl oldu anlamadım bi arka teker ezildi sadece :S bi gün ewe gidiyorum müzik dinliyorum açmışım metallica aheste ahaste yürüorum kaldırımda yer yok bende aşağı indim ama kaldırımada yakın yerden gidiyorum sağımda 2 araba geçcek kadar yer var gelen adam arkadan gelir tek yön yürürken sol kolumun orda müthiş bir soğukluk hiseettim kafamı hafif çevirmemle vw transport ırla bütünleştiğimi gördüm mk adamı içkilimiş az bişi önde olsam geçircekti bene nerdeyse ama hemen 1 mt önümdeki arabaya çarpıp kaçtı noluyo lea dedim kendi kendime :S vs vs daha varda sie et ArmadA tarafından 17/Oca/13 06:45 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu ölüm acı vs değilde tamamiyle korku .

Hastahaneye gidiyorz babamla Sıtmamı oldum veremmi hala bilmiyorum o günden sonra hastahaneyede gitmedim daha.

hemşire yatırıyor beni iğne yapıyor . Sonra ayağa kalktığımda Gözlerim görme işlevini  kaybediyor..

bende kör oldum diye bağırıyorum hemşirede panikten ''nasıl ya'' felan demeye başlıyr 

ben babama kör etti bu orospu beni diyorum . :D 

Hemşire doktor çağırmaya gidiyor koşa koşa bende ağlaya ağlaya tekrar yatıyorum.

Kör olmak nasıl bi korkudurki hiç gözlerimi açmıyorum yatınca neyse bi şansımı deneyeyım diyorum .

Açıyorum gözlerimi Aman Allah'ım görüyorum. Sonra o sevinçle ayağa kalkııyorum Tekrar kör oluyorum. 

Meğersem tansiyonum Dip yapmış :D ayağa kalkınca gidiyor gözler.

Sonra bana şekerli su(tuzlu suda olabilir) içirdiler geçti. 

Mk direk Yusuf'u gördüm anlatılmaz yaşanır. :p

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

Hocam affınıza sığınarak söylüorum biraz geyik gibi olcak bi karikatür vardı o aklıma geldi çileyle ilgili :D 

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çocukken yanan ateşe tiner kutusu atmıştım patladı üstüm kolum felan yandı kendimi toprağa sürterek kurtardım.

Çocukken iskeleye tırmanırkene iskeleden düştüm kafama demir çakıldı tam 12 den.

ONEMINUTE tarafından 17/Oca/13 09:24 tarihinde düzenlenmiştir

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

İlkokul zamanında cam çay bardağını sıkıp elimde patlatmıştım. Camları avucumun içinden etimin arasından çıkardılar. Derimi, yağ katmanını,etimi gördüm. Morfini vurup uyuşmasını beklemedi ibne doktor. Ananı s.kim senin. Üzerine 3 de dikiş attı. İzi hala elimde.

Bunun dışında dişcide 1-2 kez bayılmalar da oldu tabi. Kıza evlenme teklif ettim, kabul etti. Sonra memur olarak atandı ve bıraktı beni. Giresun gedikkayasından atlamak istedim. birkaç ay ruh gibi gezdim.

Toplam Hit: 6421 Toplam Mesaj: 68