folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Bademcik apandist ateşli havale falan gecirdim sallamıyorum bunları

Aktepede otururken bi grubun saldırısına ugradık sağ göğsümün altından bıcaklandım sağlam acıydı

Dükkanım varken sinir krizine girip kendimi kaybedince sag dirseğim cama girdi triseps kasım kesildi atatürk hastanesinde ameliyat oldum fakat alkollü oldugum için uyusturucu igne yapabildiler sadece oda derinin üstünen vurup acık olan yerden geri cıktı 1 saat boyunca canlı canlı diktiler kolumu kırmızı kırmızı kasları beyaz yag tabakasını falan görmüştüm.

Tam bu yukardaki kazayı gecirdigim gün soguk ameliyathanenin etkisiyle bobreklerimi üsütmüşüm o aksam hastaneye gittim kolumu bile kaldıramazken kolumun acısını falan unutup hastanede duvarları tırmaladım ve 2-3 kerede taş ve kum döktüm fiziki acıların en büyüğüdür böbrek sancısı

En büyük acımda 45 Günlük evli abimin kalp krizi sonucu vefat etmesiydi 

Her acı geciyorda sevdiklerinin acısı geçmiyor :(

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı

büyük geçmiiş olsun benim çalıştığım tersanede 450 tonluk vinç var

eyw hocam ufak tefek bi tırnakla atlattım. o an ayak gitti demiştim. aman hocam dikkat et valla makinanın duru vuru yok.Allah korusun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

fırtına deresinde (Ardeşen/Rize) az ölüm tehlikesi geçirmedim, girdapdan girdaba girerken :))... bi gün yine haylazlığım üzerimde Koskoca Fırtına deresinde hangi girdap daha öldürücür testlerini yapıyoduk arkadaşlarımla. Bir gün girdabın çekim etkiisine kapıldım suyun içinden çıkamıyorum. Hani derler ya film şeridi gibi geçti diye aynen öyle oldu sonra bıraktım kendimi, bi kaç saniye sonra suyun akıntısı beni o girdaptan çıkardı az aşağısı tehlikesizdi oraya doğru sürüklendim. Fena bi maceraydı...

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bencede evlat acısından büyük bi acı olamaz ama insanın başına gelmedikce bilmiyor anlamıyor, Allah kimseyede yaşatmasın evlat acısı geçen aylarda kızım 4 gün hastanede yattı yerdemiydim göktemiydim bilmedim, tuaf ve değişik olaylar gelmiş başlarınıza arkadaşlar, makina kazaları atlatan arkadaşlar ucuz kurtulmuşunuz bizim yanımızda çalışan biriri o kadar şanslı değildi yaklaşık bi 10 yıl önce rahmetli çalışanımız kendisini şifanoz makinasına kaptırmıştı adamcağız tiftik tiftik olmuştu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

1, orta 1. sınıfta apandist patlamış  sabahtan okulda :D  akşam hastaneye götürmüişler  ameliyat

o günün öğleden sonrasını hatırlamıyorum doktorun dediğine göre ucuz yırtmışım

2, usta birliğine teslim olduğum ilk gün su deposuna el bombası tarzı bişey attılar 50m ilerimiz ucuz yırttık nöbetçi askerler sağlam çıktı

3, askerden önce 2kere büyük trafik kazası geçirdim fsm köprüsü çıkışında (bence o araba gökten önümüze düştü) arabaya arkadan çarptık verilmiş sadakamız varmış kimseye bişey olmadı

***çanakkale yolunda araba kendi etrafında kaç defa döndü hatırlamıyoruym bile görenler arabanın nasıl devrilmediğini merakla soruyolardı

4, 3 sene önce adapazarında giderken arabanın tekeri patladı sol ön teker 100-110 arası  bi hız vardı yine yırttık abicim bişey olmadı
    çok şükür

5, 2 sene önce böbrek kumu döktüm (taş bile değil :) Bak Yemin Ediyorum yok öyle bi acı taşşaklarım 3/1 oranında küçülmüştü nefes 5/1 alabiliyodum

ya tarif edemem yok abi öyle bi acı çeşidi doğrulamıyorum , yürüyemiyorum  , kartal ssk acile gittim doktor idrar tahlili ver dio xananın xmı ben nefes alamıom :d diyemedim adama muayne sırasında doktor şöyle arkadan böbreğime bi yumruk attı ( hafif bişey muayne amaçlı ) hayatımda ilk defa dünya iç içe geçti insanlar çisimler uçuşuyodu san ki  neresi yer neresi gök karıştırdım ALLAH DÜŞMANIMIN BAŞINA VERMESİN

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Herkesin kendine gore acisi buyuktur... Benim yasadigim aci sanki kalp krizi gibiydi, Nefes aldikca gogsume igneler batiyordu nefes alamiyordum, hastaligimin adi "Pnömotoraks" Akciger sonmesiymis..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

DMT :)

Toplam Hit: 6397 Toplam Mesaj: 68