folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

6 sene önce neşterle elimi kesmiştim okulda yanlışlıkla, ilk dakikadaki şokumu, kanın fışkırmasını filan hala hatırlıyorum. şimdi bıçakla bi yeri kesilen bi adamı bile izlesem o anı yaşıyorum 10 dakika kendime gelemiyorm.

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    OFree bunu yazdı

Ya varya şu ölüm lafını agzınıza alıyosunuz deliriyorum ya aq sanki yaşamış gibi ölümü tarif etmeyin burda yok korkuyorum fln ne ayaksınız

yaşamadan hic bir şeyin sonucu belli degildir öngörü öngörü bıktım aq bazıları dicek şimdi benim en yakın akraba arkadaş ailemdeki kişiler oldu

bben cok iyi biliyorum fln lan sie git sanki ölen kişini sizin hakkınızdaki duygularını biliyosunuz en cok acıyı ceken ölen kişidir içindeki pişmanlık ifade edemedigi duygulara son sözüm

Ayrılık kalana degil gidene koyarmiş bunuda unutmayın hadi eyw benden bu kdr :))

ölümden korkmayan adam.

Bide ölen kişinin sizin hakkınızdaki duyguları ne alaka hala çözemedim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ayağımın üstünden 40 tonluk vinç geçtiydi 4 sene önce, başparmak tırnağı hala iptal. şükür bunla kurtuldum ayak gitti dediydim bayılmışım zati sonra :||

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

ayağımın üstünden 40 tonluk vinç geçtiydi 4 sene önce, başparmak tırnağı hala iptal. şükür bunla kurtuldum ayak gitti dediydim bayılmışım zati sonra :||

40 tonluk vinc nasıl geldi tepene

yıkılma sakın !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

aniden hiç bir şey yokken gözlerim karardı, kollarımda ki ve bacaklarımdaki tüm güç gitti, her yerim uyuştu sonrasını hatırlamıyorum. uyandığımda bi yere oturtmuşlardı etrafımda da bir sürü kişi vardı kolonya falan koklatıyorlardı.  gözlerim kararırken öldüğümü düşünmüştüm.  ne kadar kolay ölüyorsun dediğimi hatırlıyorum, psikolojik olarak acı bırakmıştır bende, ölüm anı böyle mi acaba diye.

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ömrümde 1 kereye mahsus çok acayip bir şey yaşadım onu anlatmıyorum inanmazlar zaten.

Ondan daha büyük bir acı, her akşam kapıyı çalarken annemin vefât etmiş olması geliyor aklıma bazen çok yavaşça gidiyorum korkuyorum lan sıçan gibi.

Bakıyorum evde yok ondan açılmamış kapı, yada uyuyor harbiden duymamış bir seviyorum bir seviniyorum anlatamam.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı

sigara içmediğim halde j.aa...m..ka içimiştim  3 duman aldım 4 saat kalp sancısı çektim 3 kere kriz girdi kendimi salsam gidicem öteki tarafa hemen telefon açıp arkadaşa beni konuşturmasını söyleyip kafamı başka yerlere çektim.saat 8 den 12 ye kadar kolumu yukarda tuttum ara ara indirdima kolumu salınca kriz giriyordu çok fenaydı aga : )

hacı seninki yine iyiymiş. 

Bizim burada bir çocukta o dediğin zımbırtıdan içmiş yemin ediyo öteki tarafla 2 saat pazarlık yaptığına. Öldüm geri dirildim öteki tarafı gördüm diye bin yemini birden ediyo o kadar tribe girmiş çocuk :D :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

6 sene önce neşterle elimi kesmiştim okulda yanlışlıkla, ilk dakikadaki şokumu, kanın fışkırmasını filan hala hatırlıyorum. şimdi bıçakla bi yeri kesilen bi adamı bile izlesem o anı yaşıyorum 10 dakika kendime gelemiyorm.

Kan tutması 10 dakika falan sürer hocam zaten 10 dakika sonra geçer ayrıca :)

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FantaysLand
    FantaysLand's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz yaz cankurtaranlık yapıyodum normaldede profesional dalgıçım ztn bir kızın acı acı imdat demesiyle ilkildm deniz fena akıntılı baktım kız gidiyo dayanamayıp atladım suya gidene kadar suyun dibine indi neyse işte yüzdük suyun dibinden çıkardık zar zor getirdim kıyıya bi suni tenefüs kalp masajı derken yeniden hayata döndürmeyi başardım o günden beri çıkıyoruz kendisiyle arada konuşuruz hala anlatıığı kadarıyla boğulmanın çok acı verici olduğunda öle yazıyım dedim işte saygılar

Hangi limana yelken açtığını bilmeyen tekneye hiçbir rüzgar yaramaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

40 tonluk vinc nasıl geldi tepene

fabrikada vinç var da hocam bizim. peder beyle onun yağına bakıyoduk. ben de bi boktan anlıyo gibi sokuldum iyice. peder hareket ettirince üstünden geçti ayağımın =)

Toplam Hit: 6395 Toplam Mesaj: 68