folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bunalımdamıyım Hayatmı Bana Zor Geliyor..

Bunalımdamıyım Hayatmı Bana Zor Geliyor..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    hemen hemen her genç erkeğin bu tür sorunları olur. bizimde terkedip gitmek istediğimiz zamanlar oldu ama .ötümüz yemediği için gidemedik. şimdi işler yoluna girdi, iyiki terkedip gitmemişim. arkadaşların dediği gibi temelde işsizlik parasızlık var. bunlar zamanla çozülür, yapman gereken sabretmek va çalışmak. kafanı dağıtacak işler yap, balık tut, gez, atla zıpla oyna felan. neyi seviyorsan onu yap. son olarak bunları mümkün olduğunca aklına getirmemeye çaliş, düşünmemeye sorgulamamaya çalış. düşündükçe bunalıma girersin. umursamaz ol. arasıra müridlere gezmeye gidebilirsin iyi olur. kayseriye yakın isen beklerim. seni seviyoruz :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Hayat hepimiz için zor, güzel anlarımızda oluyor kötü anlarımızda. Kötü dönemlerde ben hep bir kenara çekilir olayları sadece izler akışına bırakırım. Bazen işler çok sarpa sarar, işte şimdi b*ku yedim derim.. Aradan çok kısa bir süre geçtiginde geriye dönüp bakar ve vaybee. bunu da mı atlattım ben derim.. 

Bence yaşadıkların ilerde dönüp baktığında şuan oldugu kadar büyük görünmeyecek gözünde.. Daha kötülerini yaşamassın diliyorum ama inanki dahada kötü durumlar olacaktır.. Daha yolun başındasın..

Seni öldürmeyen her acı dahada güçlü yapar.

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

o durumu çok iyi bilrim.Her şey üst üste gelir ve hiçbiride küçük olaylar değildir bütün hayatının a.koyulur bir anda

düşünürsün 1-2 ay önce ne akdar iyiydi herşey yolundaydı diye ama şimdi bok gibi olmuştur ummadığın herşey başına gelmiştir.

birde buun üstüne ailenle de aran iyi değildir bazı konularda baskı yaparlar.artık yemekten yemeğe yanlarına gitmeye başlarsın devamlı tek başına depresif takılırsın düşünmemeye çalışırsın.bir kere düşünmeye başladınmı daha çok bu boktan durumun içine çekilirsin.

Allah yardımcımız olsun ne diyeyim umarım ilerde bu durmumuza gülüp geçeriz.umudum da tükenmek üzere ama vazgeçmek de istemiyorum...

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Askere Git GeL hersey otomatikman Duzelır dostum

itsin oglum sen adam degilsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emresenfb
    emresenfb's avatar
    Erkek

zaman hocam zaman..azıcık rahat ol..her inişin bi çıkışı var elbet..koy götüne rahvan gitsin hakikaten..sokmuşum öyle arkadaşlarada..zor günde yanında olmayacaksa ne zaman olacak..salla hepsini

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

huzur  islamda , ibadette  huzur  amelde  hoca 

kalk sımdı  bı abdest  al 2 rekat  sünnet  ıkı rekatta  sabahın farzını kıl bak  bakem sonra  bıseyın kalıyormu 

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

bunalımdasın bunalımda. Ama sen böylesin diye ailenle aranı bozmaya hiç gerek yok.

Dikkate alırsan bir tavsiye. Ne olursa olsun ailen senin yanında olacak. Seni kabullenecekler ailenle aranı bir an önce düzeltmeye bak. Sorunu temelden ele al yani ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hikayeni 3 yıla çıkar (her yazdığın dahil) üstüne benzer başka şeyler de ekle.

yetmezse kardeşinin üni, ev herşeyinin sorumluluğunu da ekle. aileyi de tamamen çıkart.

belki rahatlarsın benden beteri varmış diye.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar bende öyle yaptım koydum g*tüne rahvan gidiyor ama gidişat iyimi kötüü önümüzdeki günler belirleyecek.

6 ayda yaşananların özetini çıkardım konuya zaten. ahh ah ramazan bi çıksa düzelriirmde ramazan çıkıvermedi daha.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

forest gump izle

Toplam Hit: 12972 Toplam Mesaj: 77