Celal İle Ceren

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

atilla tas i yunanistan a iteledikten sonra bir yerli yapimi kotulemek yerine baska bir ulkenin favori filmini en berbat filmler listesine soksalardi daha guzel olurdu.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

10 puan verdim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bu kadar olmaz la

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    UNKN0WN bunu yazdı

3. Sıraya kadar gerilemiş mk. Bence yine aslında kendimizi rezil ediyoruz. En Kötü filmin bir Türk filmi olması beni uzdu gercekten 

alakası yok filmi çeken adamı bağlar o iş

zaten 1.5 milyon kişi izlediyse adam yine voliyi vurdu demektir

şahanın forum/sözlük köşelerinden kır kahvesi muhabbeti yapanların ne düşündüğü pekte umrunda değildir

isterse dünyanın en kötü filmi olarak oylansın adam amacına ulaşmış...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

IMDB nin oy sistemi öyle fake hesap açtım oy verdim şeklinde olmuyor.Sadece inci sözlük ile olacak iş değil millet genel olarak beğenmedi zaten basmış biri ki bence de hakkı 1 olmalı.Sadece para kazanmak içn film çekilmemeli.

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Şahan'ın filmlerini izlerim, espirilerini arkadaş ortamında yaparım. Ama niyeyse bir türlü ısınamadım bu herife.

TV8'de yaptığı programı takip ederdim. NTV'de falan talk show yaptı severdim. Ama filmlerini bir türlü sevemiyorum. Yani evde alıp izlemişliğim yok. Hiçte heves etmedim.

NEden bilmiyorum ama bu herife ısınamadım gitti.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Şahan'ı ben de severdim, tv8 deki programı dönemine göre belki de en kaliteli komedi programıydı, a'mı diyim b'mi diyim ne diyim, ile sevdiğimiz recep ivedik karakterinin kıro türk gençliği tarafından fazla sevilmesi üzerine çektiği iğrenç filmlerden sonra, hala soğumamıştım şahan'dan. 

Millet bunu istiyor adam akıllı, parasını kazanıyor diyordum. Ta ki haddini aşıp cem yılmaz ile kendini karşılaştırmaya başlayıncaya kadar, şu videoya bakın sanki herifin IQ su bir anda 50 ye düştü.

http://www.youtube.com/watch?v=QjJl5DzcW50

Neyse verdim 1'imi siktirsin gitsin.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

abi cem ile şahani karsilastirmak nasıl bi mantik he kendisi kıyasliyordur onu bilmem ama cem yılmazın ölüsü yeter amk cem yılmazi izleyipte güzel degildi ya dediğimi hatırlamıyorum lakin sahanda iyidir yani onun filmlerindede gülüyorum ve su son filmi bence öyle kötü film kategorisine sokulacak bir film degil

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

Şahan'ı ben de severdim, tv8 deki programı dönemine göre belki de en kaliteli komedi programıydı, a'mı diyim b'mi diyim ne diyim, ile sevdiğimiz recep ivedik karakterinin kıro türk gençliği tarafından fazla sevilmesi üzerine çektiği iğrenç filmlerden sonra, hala soğumamıştım şahan'dan. 

Millet bunu istiyor adam akıllı, parasını kazanıyor diyordum. Ta ki haddini aşıp cem yılmaz ile kendini karşılaştırmaya başlayıncaya kadar, şu videoya bakın sanki herifin IQ su bir anda 50 ye düştü.

Neyse verdim 1'imi siktirsin gitsin.

Cem Yılmaz'ın sevdiğim yönü budur hocam. Bulaşmaz kimseye. Tarkan'da bulaşmaz mesela. Böyle adamlar işlerini yapar çeker gider.

Hangi Selim ? TurkSell'im (Vodafone) yada AveA'nın her fırsatta Turkcell'e laf atmasının yanında Turkcell özTurkcell çıkartıp, biz sadece kendimizle yarışırız der geçer...

Bunun gibi. Olması gerekende bu. Ama arkada kalan, ezik psikolojisine sahip olan ; sürekli başarılı ve liderler ile dalga geçmeye, bu şekilde kendi seviyelerine indirmeye çalışır. 'Bizde onun kadar iyiyiz', 'bak biz onunla dalga geçebiliyoruz' ...

Cem Yılmaz istese Şahan Gökbakar gibi 40 adama birden tek cümlede öyle bir laf sokar ki ; millet içine çıkacak cesaretleri kalmaz.

---

Evet inci sözlüğün yaptığı ayıp gibi görülebilir ama daha da önemlisi neden yapılmıştır ??? Halkın bir tepkisidir bence. ŞAhan twitter'dan oradan buradan sürekli Cem Yılmaz ile taşak geçmeye çalışıyor. 

Yahu kardeşim, başarılısın ; alanların farklı işte. Tutturmuşsun bir şekilde devam et. Ne diye ona buna salata oluyorsun ??? Ne diye oluyor ? Çünkü Cem Yılmaz kadar başarılı değil. Filimle gişe rekoru kırar, film yapar tutulur ama hepsi bu.

Recep İVedik gibi bir ayı karakterini oynatır ve 3 tane film çeker. 

Celal ile Ceren yapar bunuda uzatır şimdi (inşallah uzatmadan biteR).

DAha da önemlisi , 'Cem Yılmaz küfür ediyor' diyen tipler bu filme gidip ; kadının fantazi yaptığı sahnelerde, boru isteme sahnelerinde kırıla kırıla güldüler. Demek ki olay küfürde değil başka birşeyde...

Şahan iyi bir taklitçidir. Halil Sezai ve diğer taklitleriyle (kendi aralarında çekip internete konan) bunu gösteriyor ama hepsi bu. Oda farkında. Cem Yılmaz ise yaptığı her işi tutturan ; çıktığı Var Mısın Yok Musun yarışmasını resmen stand up'a çevirip korsancıların satmasına sebep olan bir adamdır. Üstelik aynı yarışmada üzülmemelerini ve aileye yardım edeceğini öyle güzel bir dille anlattı ki...

İŞin zü ; Şahan'ın kişiliği garip geliyor. ADam işini yapsa eyvallah. Kimse sen boktan film çekiyorsun demeyecek, böylede oy vermeyecekler. Ama Cem Yılmaz'a laf çak, onun taklidi yap, buna laf sok. Ohoooo...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

film şu andan itibaren 

11,592

Oy ile 1. sirada :) en kötülerde tabi :)))) 

Angaralıyız Laa....
Toplam Hit: 7521 Toplam Mesaj: 63