Cem Adrian Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    inception bunu yazdı:
    -----------------------------

Ses telleri normal bir insanın 3 katı uzunluğundamış :D 

Döndürsün gırtlaktan aşşa salsın hocam o zaman :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

inception bunu yazdı:

Yok hocam gay değil :D 
    ayrıca adamı değil sanatını yorumlayın :D Ses telleri normal bir insanın 3 katı uzunluğundamış :D 

ölçmüşler mi ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

başlığı okuyana kadar bişe yoktu ses aralığı cok genıs nu biliorum kendıyle yıyısme gıbı goruntu versede son album kapagının anlamı guzel yanlızlık banayeter dıo kısaca :)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ayrıca 7 oktavlık sesiyle sesini istediği şekle sokabiliyo :D zaten bütün şarkılarında kendiyle düet yapıyo :D 

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

cem adrian <3 bu adamın empati yeteneğine sesine sözlerine hayranım şöyleki bebeğini kaybetmiş bir annenin içinde kalan kuramadığı tüm cümlelerini kurabilen biri ayrıca aşkla ilgili görüşüne de hayranım "aşk çift taraflı deildir önce onu kendi içinizde kalbinizde oluşturur yaşatır we karşıya sunarsınız kabul etsede etmesede sewersiniz bu yüzden aşk tek taraflıdır" 

ben gün içinde sürekli dinliorum kendisini we empati konusunda 2 şarkısına örnek wericek olursak bir melek ölürken we bana ne yaptın mutlaka dinlemenizi de tawsiye ederim 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

ya tartışmayın,bırakın bunları,alın dinleyin bunu bakayım

http://www.youtube.com/watch?v=S0fT0cwZPlA

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

cem adrian <3 bu adamın empati yeteneğine sesine sözlerine hayranım şöyleki bebeğini kaybetmiş bir annenin içinde kalan kuramadığı tüm cümlelerini kurabilen biri ayrıca aşkla ilgili görüşüne de hayranım "aşk çift taraflı deildir önce onu kendi içinizde kalbinizde oluşturur yaşatır we karşıya sunarsınız kabul etsede etmesede sewersiniz bu yüzden aşk tek taraflıdır" 

ben gün içinde sürekli dinliorum kendisini we empati konusunda 2 şarkısına örnek wericek olursak bir melek ölürken we bana ne yaptın mutlaka dinlemenizi de tawsiye ederim 

ne yazmıssın bea irwa

sende mi içion  benim gibi ne içion benimkafam senin kadar değil da:W

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

adamın hocası sağlam. ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

the_behulder bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

ne yazmıssın bea irwa

sende mi içion  benim gibi ne içion benimkafam senin kadar değil da:W

yok sadece kahwe içiom :D bıraktım alkolü ben :D ama aslında daha çok şey yazardım bu adam içinde bu kadarı bile sewmeye yeter ,)

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ayrıca adam türkiye'deki en iyi söz yazarlarından biri bence :D şarkı sözleri çok güzel hepsi :D 

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 14349 Toplam Mesaj: 115