Cem Adrian Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

taksimde konserine gitmiştim bildiğim kadarı ile dünyadaki en kalın ve en tiz sese sahip insan

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahir
    Sahir's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı:
    -----------------------------

aranızda anlaşma falan mı yaptınız aq ne dir bu sevgi hacı

Adam King aga sadece bunu diyorum :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

bilmiyorum hoca adam ısrarla cem diyo baska bişey demiyor nasıl bir ilişki söz konusu

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

murat yılmazyıldırım kim C.A varken :D 

tamam anladık seviyosun bende seviyorum da bokunu çıkarma lan utanmasan verecen adama :W

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

benim bi arkadaşımın konservatuardan sınıf arkadaşıymış... ben şahsen seviyorum şarkılarını.. lise dönemlerinde çok dinlerdim şu aralar pek kesmio ama Odam Kireç Tutmuyor u çok güzel söylemiş bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

syntr bunu yazdı:

taksimde konserine gitmiştim bildiğim kadarı ile dünyadaki en kalın ve en tiz sese sahip insan

dünyadaki tüm insanların sesi incelendi ve bu kanıya mı varıldı? hadi türkiyede tanınan dese neyse de binlerce ses sanatçısı var dünyada. rap yapanı, metal yapanı, pop yapanı, jazz yapanı... bunların hepsini dinleyip bu kanıya varan bi heyet mi var?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahir
    Sahir's avatar
    Erkek
    ulquiorra bunu yazdı:

syntr bunu yazdı:

dünyadaki tüm insanların sesi incelendi ve bu kanıya mı varıldı? hadi türkiyede tanınan dese neyse de binlerce ses sanatçısı var dünyada. rap yapanı, metal yapanı, pop yapanı, jazz yapanı... bunların hepsini dinleyip bu kanıya varan bi heyet mi var?

Ortalama bir insandan 3 kat daha uzun ses tellerine ve 4.5 oktavlık ses genişliğinie sahiptir. Ve çıkardığı sesleride her babayiğit yapamaz Eğitim almadan bunları yapmıştır Dünyada tek değildir elbet ama Parmakla gösterilir bu da birşey :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mazlum, mütevazi, iyi bir müslüman, helal olsun o kardeşime. İmanını, aşkını, allaha olan muhabbetini tebrik ediyorum.

http://vimeo.com/10785282

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Cem Adriyan sevmem, seveni severim ama... Murat başka bir adam; ölmüş kelebeğin ışığa aşkına şarkı yazmış adamdır murat. "Güneşin aya olan aşkı" muhteşemdir. "Ağaçlardaki düş sevdalarım" ve "veremem sana acımı" da mükemmeldir. Bu tip adamların her şarkısı dinlenmez zaten; her albümde 2-3 şarkı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Geçen elemanlarla batak atıyorduk, ev sahibi olanı ibnelik amaçlı hindu musikisi açtı laptop'dan, kendisi her nasıl evrimleştirdiyse immün sistemini, etkilenmiyor. Bizdeki konsantre cuma namazının farzından sonra topuklayan müminlerin sayısı gibi azaldı tabi. Bir süre sonra ayar katsayısı tavan yapınca söverekten değiştirmeye ikna ettik(seve seve olmadı). Lakin adam bu sefer Cem Adrian açtı, bizde son kalan konsantre de gitti yalan oldu oyun. Hindu musikisi daha güzeldi yeminle. Alkole acil iniş yaptık mecburen, kafa güzelken bitirdik oyunu artık napalım. 

while (1<2)
Toplam Hit: 14347 Toplam Mesaj: 115