Cem Adrian Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

''Emir'' adlı albümünü aldım.Çok güzel bi iki parça da var, bu neymiş yaw dediğim parçalarda çıktı. dinlendiriyor abi bazı parçalar.arşivde dursun bakalım..

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

ses aralığı çok geniş birisi bide anırmadan insan gibi söylese çok güzel olucak..

kan revan içindeyimi dinledim şarkıdan soğudum abi :| daha önceden dinlediğim şarkıları vardı güzeldi ama o şarkıyla benim gözümde bi kademe düştü :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

Adamı bilmiyorumda sesi gay gibi yav:D

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

:D haha bunu görünce bi kız arkadaş aklıma gelmişti . cem adrian <3 şeklinde birşey yazmıştı.

dinleme fırsatım olmadı henüz ama :D

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Arno bunu yazdı:
    -----------------------------

Adamı bilmiyorumda sesi gay gibi yav:D

Hocam adamın en büyük özelliği o zaten :D en kalın erkek sesinden en ince kadın sesine kadar herşeyi çıkartabiliyo :D 

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=O8s5MDXfkIY

'-Hala yalnız mısın? -Sadece özgür… -Peki mutsuz? -Sadece alışmış… -Peki ya aşık? -Sadece eksik… Peki ya sen… Hala bekliyor musun? -Beklemek şimdi hiç duymayan birine dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız… -Peki ya umut? -Umut şimdi hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız...'

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

top un teki, Başta severdim dinlerdim modexlarge kelebek parçasını mixlemiş sanırsam güzel bi parça olmuştu, Ama son zamanlarda yuvarlak olduğunu resmi olarak duyunca adadan soğudum.

edit buldum,

http://www.youtube.com/watch?v=YjO_VXHxsRw&feature=related

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

hoca murat yılmazyıldırım ile bir iki şarkıda düet yapmışlar sadece oradan tanıyorum ama  hiç sevemedim yaf sesi hiç hoşuma gitmedi akü ...

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

top un teki, Başta severdim dinlerdim modexlarge kelebek parçasını mixlemiş sanırsam güzel bi parça olmuştu, Ama son zamanlarda yuvarlak olduğunu resmi olarak duyunca adadan soğudum.

Yok hocam resmi bişey :D ben niye hiç görmedim :D hep internet efsanesi :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

hoca murat yılmazyıldırım ile bir iki şarkıda düet yapmışlar sadece oradan tanıyorum ama  hiç sevemedim yaf sesi hiç hoşuma gitmedi akü ...

Hocam adamın kendi şarkılarını dinle 

http://www.youtube.com/watch?v=Zcf9NuOnbVM&feature=related 

Toplam Hit: 14348 Toplam Mesaj: 115