Chatgpt 4 Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

ChatGPT plus kullanıyorum açıklama kulanım öneri vb herşeyi onunla yapıyorum twetlerimi bile ona attırıyorum öneriler alıyorum . yazıım sektörü nereye gider bilinmez ama yapmam gereken bir işi 5x hızla yapıyorum buda sektörü küçültmek yerine büyütür gibi geliyor açıkcası çünkü creative artıyor 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

ChatGPT plus kullanıyorum açıklama kulanım öneri vb herşeyi onunla yapıyorum twetlerimi bile ona attırıyorum öneriler alıyorum . yazıım sektörü nereye gider bilinmez ama yapmam gereken bir işi 5x hızla yapıyorum buda sektörü küçültmek yerine büyütür gibi geliyor açıkcası çünkü creative artıyor 

Normal kullananlar heralde şuan versiyon 3.5 kullanıyorlar openai.chat adresinde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Normal kullananlar heralde şuan versiyon 3.5 kullanıyorlar openai.chat adresinde

aynen hocam 2kg et parası alkol sigora ıvır zıvırım olmayında gidip meraktan üye oldum şuanlık gpt4 baya yavaş cevap veriyor ama ayrıntı ve kabiliyeti çok yüksek . Açıkcası yazılım sektöründe elemelerin olması gerekiyot diyetisyen css/html/js az bilince frontendi iç mimar figma dan copy paste tasarım yapıyor diye uı/ux designer olmasın.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Yapay zekanın telegram desteği gelmiş isteyen hiç browser ile uğraşmadan telegram üzerinden sohbet edebilir.

@littleb_gptBOT

çok ağır işliyor bu bot, 2 saat önce bir soru sordum, hala düşünüyor.

bana 10 saniyede cevap veriyor hocam bugün bütün gün konuştuk :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

4 geldi mi?

Ortaklaşa girmek lazim aslında. 

400 lira aylik. 10 kisi yapistiralim desem ilgilenen cikar mi kırkar liradan acaba. 

Telegrama bağlayabiliyor muyuz plus ile?

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Bing chatgpt 4 ü entegre etmiş

Önceki sayfada attigim sslere bak, 4 buysa 3,5 daha akilli :d

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Biri hayrına plus şifresi versede bizim gibi garibanlar da deneme fırsatı olsa keşke. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

chatgpy yi boş verde 

stable diffusion çok acayip

wert tarafından 16/Mar/23 23:07 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

4 geldi mi?

Ortaklaşa girmek lazim aslında. 

400 lira aylik. 10 kisi yapistiralim desem ilgilenen cikar mi kırkar liradan acaba. 

Telegrama bağlayabiliyor muyuz plus ile?

ben katilirim, ayri bir konu acip istekleri toplayabilirsin hocam..

API destegi varsa telegrama bot da yazilir. Cok vaktim yok ama yapacak arkadasa destek olabilirim 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Cinsel olarak bir şeyler yapmak lazım. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 8541 Toplam Mesaj: 81
yapay zeka gpt chatgpt