Chery Araç Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selamlar millet,

Keyifler nasıl diye sormayacağım malum ortalık cacık.

Direkt konuya gireyim ötv muafiyetli bir araç alacağız araç tercihlerimiz arasında chery omoda5 tiggo 7 ve 8 versionları var

neredeyse 3 aydır araştırıyorum girmediğim forum konu kalmadı herkes bişey söylüyor kafamız allak bullak oldu bize göre tam bir fiyat/performans aracı ama geleceği nasıl olur bilemiyorum 5 yıl satamıyoruz zaten 5 yıl garantiside mevcut fakat insan bi tırsmıyor değil.

Çevrenizde var mı bu aracı kullanan olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Gidip egea cross almakta istemiyoruz.

Tercihimiz SUV

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Bende düşünmedim değil tank gibi çin malı, hava yastığı açılmıyor falan macerayı gözüm yemedi. Nissan Juke Platinum öneririm hocam. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

he bende düşünmüyor değillim ama fiattan akıllı servis aldım2 yıl satamayacağım arabayı

nesi varmıs egea corosun :) bende 1.4 lounge + güvenlik + plus paket var yıllarıdr kullanıyorum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

he bende düşünmüyor değillim ama fiattan akıllı servis aldım2 yıl satamayacağım arabayı

nesi varmıs egea corosun :) bende 1.4 lounge + güvenlik + plus paket var yıllarıdr kullanıyorum :)

chery daha donanımlı ve performanslı + daha sportif 

hava yastığı muhabbeti ve sanruf muhabbetlerine bende denk geldim ama ncap 5 yıldız almış diyorlar kafam çok karışık

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

görsel olarak güzel ama kaliteli bir ürün olmadığını biliyorum. O yüzden uzun vadede nelerle karşılaşabilirsin sürpriz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Bende bizim bir abiye bakmıştım araştırdık suv olarak Pejo3008 almaya karar verdik daha önce chery türkiyeye gelip gitmiş güven vermedi marka o yüzden

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

2aydır 8excellent kullanıyorum. 9-10 lt arası yakıyor şehir içi. Bu fiyat aralığına bu donanım başka markada yok. 
    Bazı malzemeleri plastik elinde kalacak hissiyatı verebiliyor.
    Motoru kasayı rahatlıkla taşıyor. İçi gayet geniş ve ferah. 100-110 dan sonra rüzgar sesi gelmeye başlıyor. Ses sistemi yeterli sayılır. 
    Varsa sorun cevaplayabilirm

Selam ve dua ile...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    vegapc bunu yazdı

2aydır 8excellent kullanıyorum. 9-10 lt arası yakıyor şehir içi. Bu fiyat aralığına bu donanım başka markada yok. 
    Bazı malzemeleri plastik elinde kalacak hissiyatı verebiliyor.
    Motoru kasayı rahatlıkla taşıyor. İçi gayet geniş ve ferah. 100-110 dan sonra rüzgar sesi gelmeye başlıyor. Ses sistemi yeterli sayılır. 
    Varsa sorun cevaplayabilirm

hocam benim için en büyük problem 5 yıl sonra satabileceğimiz için aracı 5 yıl sonra ne olur sorusu

mesela otoriter markalarda vw peugot ne biliyim fiat markaların aşağı yukarı 5 sene sonrasını kestirebiliyoruz ama chery 5 sene sonra tası tarağı toplayıp gider mi?

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İç mekan plastiği kalitesiz. Aynı şekilde ekranlarıda. Ekranında bariz ışık sızması sorunu var. 10 sene önce Çin malı çakma Nokialar vardı onların ekranlarına benziyor. Menüsü falanda aynı. :D

Ayrıca yakıtı sağlam içiyor. Onun harici güzel ve seri araba ama gelgelim 5-10 sene sonra ne olur orası belirsiz. Firma ülkeden çekilebilir vs vs. Çünkü Chery ülkeye resmi olarak geldiği zaman Türkiyede fabrika açıp araba üreteceğiz demişti. Ama İspanya'ya açacaklarmış fabrikayı.

Birde markayı duyunca istemsiz şu şarkıyı hatırlıyorum :

https://www.youtube.com/watch?v=eNvUS-6PTbs

mkyb tarafından 15/Nis/24 17:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

hocam ben sagda solda ne yaziyor bilmiyorum ama chery ile kazaya karisip gotu basi dagilan araba cok gordum. 

bu neymis cin mali volvo mu dedim, megerse volvo yu alan cinli grup uretiyormus.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

önceki cin malı araçlar hep döküldü chery alia mı ne vardı bunların da en az 5 yıl sonrasını görmek lazım almak için erken diye düşünüyorum uzun dönem test edilmesi lazım

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
Toplam Hit: 2453 Toplam Mesaj: 54
chery