folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

tahribat'da dane mistik adamlar varmış yav..biri lamba södürürü diğeri böyle ben de niye yok böyle şeyler :D

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sana gabarrmislar yada sen gabarmissin yada icin gabarmis o_@

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

dısardan yardım alarak gelıstırebılecegıne ınanmıorum oyle bısey olsaydı herkez senın yapabıldıklerını yapıo olurdu zaten su anda. eger gelıstırme yada ılerletme gıbı bı durumu varsa bu işin onu da anca kendı kendıne halledersın bence hocam..

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    BlacKShelD bunu yazdı

Hayırlı sabahlar hocalar.

Gece film keyfi yaptıktan sonra uzunca bir araştırma yaptım ama hala bir sonuca varamadım.

Olay şudur ki, İstem dışı ve bazende isteyerek yaptığım yetenek değilde ufak bir özellik sayılabilicek bir şeyi yapıyorum.

Sadece en yakın tarihli bir örnek ;

21.09.2013 Saat ; 15:00 İstanbul Bahçelievler'de bir kafenın 2.ci katında,
    Kız arkadaşımla oturup sohpet ediyorduk.. Arka masamda bir kız ve bir erkek, Karşımda 2 erkek 30lu yaşlarda ve karşısında bir bayan iş görüşmesi yapıyorlardı. 

14:15te kafeye geldık. saat 15:10 sularında 6 kız karşı ve hafif sağ çaprazımıza bir masaya oturdular.
    Tanıdık bilindik biri olduğum için haliyle bize bakmaktan çekinmeyen kızlar vardı, Hatun ayıktı kızlara uyuz oldu.

Fazla takmadık, Hatunla konuşurken,   " Onlar kesin bizim hakkımızda şunlara bak yılışıklar falan, diye düşürler diye " bir psikolejiye girdi. Çekingen olduğundan.

Onun yanağına usulca yaklaşım saçının yanında kızlara bakarak ve kulağına fısıldayarak şunları dedim ;

O baktığını gördüğün kırmızı pantolonlu, 38 numaralı ayakkabı giyen, kafasında 4 saç tokası olan, Yaşı eminimki daha yenı 20mi olmuş.

Birbirleri arasında konuşan 5 kızı dinlerken, 10dakikadır geldığınden beri dinlemıyor, Arkadaşları suratına baktığındak konuya muhattap gibi durup gülüp oradaymış gibi davranıyor, Gözleri herzaman bizim üzerimizde değil, Ben senınle normal sohpet ederken, Bakmıyor, Ben sana durup birşey dediğimde ve gözlerinin içine uzunca baktığımda, Saçını okşadığımda gözlerini bizim üzerimizden ayıramıyo. Arka masamda ki çifte hiç bakmadı.

İçtiği Ice-teadan yanılmıyorsam 10 yudum aldı. Herkes koltuğun bacak bacak üstüne atmış, ellerinde sigara özgüvenleri yerindeyken, O kız normal oturup, masanın altında sağ eliyle öylece parmaklarıyla oynuyor. Birşeyleri stres yapıyor derken ; Durdum.. Birazdaha baktım.. Çalan muzığe verdiği ritimleri gördüm biradaha durdum bizim üzerimizdeki bakışını sevgilimin saçının arasından baktığımca uzunca baktım.. sonra sevgilime anlatmayı kesip, Sen bu kızla kavga ettin dimi ? Dedim.

Kayış burda koptu. 2 yıl önce böyle birşey yaşanmış. kız arkadaşım huyumu bildiği hem ters huyumu hemde böle bişiler yapabilidiğimi bilidği için sölemedi. 

Bu sadece örnek bir olay. Bu nedir yanı aq böle işin dikkatle ve algıyla ilgili birşey ama herzaman kontrol edemıyorum. Bazen okadar 0a düşüyorki en son yazdığım mesajı kontrol ediyorum bazen okadar yuksek oluyorumkı civarımdaki bütün sesleri analız edebiliyorum. Sanırsam bu ruh halıme bağlı. Bir yere girerken saydığım koltuk sayısı, Renkler, Garsonun üzerindeki yaka kartı, Kim olursa olsun yanımda duyabildiğim başka sesleri aklımda tutabilme.. Çok muazzam bir dikkatim olduğunu varsayıyorum ama lakın bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ne egzersiz ne başka birşey Unutmadan, ( photografik ) bir hafızaya sahibim, Bununde etkenı buyuktur diye düşünüyorum.

Böyle işte hocalar, Sharlock holmes oldum resmen, Bare bi boka yarasın geliştiriyım çünkü götüm kalkıyor artızlık yapayım diyorum tökezliyorum olmuyor .) 

Yabancı bir dizi : The Mentalist. Bi kaç bölümünü izle hocam. Yada 5 sezonu birden :) Aynı olay acaba bende böyle bişey mi var dedirtmişti banada :)

Mentalizm nedir ? : http://hakanmenguc.org/mentalizm-nedir/

ndmylmz tarafından 22/Eyl/13 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    ersn bunu yazdı

ayak tırnaklarımı kesmek çok hoşuma gidiyor benimde  , her gün çıksa hergün keserim . Nasıl bi karakterim var bilmiyorum valla :D

Uyarı

Webmaster, siteye giren arkadaşlarda oluşabilecek psikolojik rahatsızlıklardan sorumluluk kabul etmez...

Hahahaahaha :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchd
    mchd's avatar
    Erkek

esrarı azalt derim..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

obsesif.exe'yi sonlandır boşa yormasın işlemciyi.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    mchd bunu yazdı

esrarı azalt derim..

Onu içmesi daha çok dikkatini köreltir hocam yapma Allah aşkına. 

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    mchd bunu yazdı

esrarı azalt derim..

Onu içmesi daha çok dikkatini köreltir hocam yapma Allah aşkına. 

hic fringe izlememis bu ya :))

ayrica konu sahibi hocam asiminneslini gectin valla garibim o da cok zekiyim zekadan geberiyorum diye dert yaniyordu

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

hocam aynı illetten bende de var. istem dışı oluyor isteyerek dikkat etmiyoum. :D

kırmızı ışık olayı bende de geçerli :D

bende tersine geçerli amk 

herdafınsa 30 saniye ile otobüsü kaçıyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 7912 Toplam Mesaj: 74