folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı
    mchd bunu yazdı

esrarı azalt derim..

Onu içmesi daha çok dikkatini köreltir hocam yapma Allah aşkına. 

hic fringe izlememis bu ya :))

ayrica konu sahibi hocam asiminneslini gectin valla garibim o da cok zekiyim zekadan geberiyorum diye dert yaniyordu

Hee valla izlemedim ama bi müsait olunca giriş yapamayım merak ettim onu.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

bence bu iyi bir yan ben etrafımda ki herkesi gözlemkleyip kimin ne mal olduğunu anlıyorum 

anlıycan süper kahraman değilsin.

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Çok iyi lan

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Bende de butun yorumlari okuma hastaligi var. bir konu actiysam kirk bes sayfa da olsa o yorumlari tek tek okuyom mal gibi. Nasil gelistirebilirim?

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

süper bir  şey

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Böyle başlıklar görünce aklıma psycho filmi geliyor.Onda da adam kendine hayrandı, aynaya bakarak milleti zikiyordu falan =).Sen alınma hocam ama ;)

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

:) :) :) :) :) 

Uykumdan yenı kalktım ve dışarı çıkıcam yorumları okudum abiler.

Ben izlediğim filmlerden etkilenen biri değilim, Veya bir murıdın dediği süper kahraman. Okadar mantıklı yorumun yanında okadarda gereksiz eleştiri vardı.

Uzunca bir konuyu anlatmışım, Derdimi üzerimde bulunan etkiyi. Sormuşum böyle birşey var diye.
    Ben bunu yetenek gösterilerine çıkıp gösteri yapmak için, Veya bir popiler etki bırakmak için sormadım kimseye.

Tahrıbatta lamba söndüren adamlarda vardı. Şahsen mesaj atıp konuşmuşluğumda vardı. Saygı denen şeyi erken yaşta öğrendiğimdendir.
    Anlattığım şey resmen doğaçlama gibi, Size mistik bir adamım veya gözümü kapattığımda karşımdakinin altında giydiği donu görüyorum demedim.

Sadece farkında olmadan beynım ilk önce dikkat ediyor, Sonra fark etttiğimde bütün farklılıkları birleştirip bunu sergiliyor.

Oturucağım mekana girdiğimde paranoyak bir hareket veya tutupta parmağımla sandalye sayma gibi birşey sergilemiyorum.

Dakkılar sonra veya saatler sonra, Bir başkası veya kendımce uyarıldığımda fark etmeden profilini çıkardığım kişinin profilini dökülüyorum.

%100 doğruluk payını hiçbir zaman görmedim.." limitless " Filmini izleyip veya özel ajan filmlerini izleyip kahraman olmalıyım sandalye sayarak, Renkleri hatırlayarak, Profil çözerek dünyayı kurtarabilirim demedim.

Ekstradan o filmi izlemedim bugun izlerim saol murid.

Esrar içmiyorum. Ve bildiğim kadarıylada esrar ölmüş hücreleri yenılıp, İçildiği taktirde algıları kuvventlerdirir diye biliyorum. Ama işim olmaz.

Vegas muhabbetine çok güldüm .) Abiler, Emin olun öyle bir muazzam yeteneğim olsaydı ki ve kayde değer olsaydı,
    Tutupta burda paylaşmak yerine, fbı falan giderdim heralde .) Okadar mantık çerçevesi içerisinde kulaç atıyorsunuz, Olayın basitlik derecesini konunun bir bilişim formuna yardım amaçlı açıldığından anlardınız .)

Allah razı olsun birçok abi güzel yorumlarda ve yollarda bulunmuşlar,
    Bazıları sırf rencide edeyim diye uğraşmış .) Neyse onlarıda seviyorum .) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bilinçaltına tecavüz ediyor olabilirler. cidden bir psikologa görün. çalışmıyorsan ya da öğrenci değilsen bir uğraş bul kendine.

ya boşluktan böyle takıldın, ya da dediğim gibi bilinçaltına tecavüz ediyor olabilirler..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

bilinçaltına tecavüz ediyor olabilirler. cidden bir psikologa görün. çalışmıyorsan ya da öğrenci değilsen bir uğraş bul kendine.

ya boşluktan böyle takıldın, ya da dediğim gibi bilinçaltına tecavüz ediyor olabilirler..

Aynen çalışmıyorum hocam, Uzun zamandırda 2-3yıl kadar boşluk hissi üzerimde hiç eksilmedi saolsun arkadaş gibi .) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

arada yazanlar olmuşta bende yineleyeyim bildiğin obsesif kompulsif bozukluk bu hacı psikoloğa gitmen gerekiyor ilaç ile tedavi şart ilerleyecektir çünkü

Toplam Hit: 7910 Toplam Mesaj: 74