folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Hastalağın adı "Düşük gizli ket vurma". Aynı sorunlarla boğuştuğum için bazen de zirve yaptığı için annem tarafımdan kullağımdan tutulurcasına gitmiştik psikiyatriye.Sonra da gitmedim.Öyle abartılcak bişey değil.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Hocam bende de aynı problem vardı, çok dikkat ediyodum her şeye, herkese. arkadaşlarıma, çevredekilere, yoldan geçenlere filan, ayrıca her gördüğüm her okuduğum aklımda kalıyodu, okuduğum şeyleri filan gözümün önünde canlandırıyorum istemsizce. sonra kendimi zorladım, ilgilenmedim, biraz gereğinden fazla kötüye gitti. şuan benim için çok önemli şeyler aklımda kalıyo, diğer her şeyi unutuyorum. kafam rahat. adımı unuttuğumu hatırlıyorum :)

hsyN tarafından 22/Eyl/13 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

Buna benzer bişey bendede var gibi. Misal yerler fayans yürürken 1 adımda 1 fayansa gelecek şekilde adım atmaya çalışıyorum , adımlarımı da sayıyorum bazen. Çok garip oluyor bunu yaparken başım yerde ve kısa adımlarla engelim varmış gibi görünüyorum

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    geberlan bunu yazdı

Buna benzer bişey bendede var gibi. Misal yerler fayans yürürken 1 adımda 1 fayansa gelecek şekilde adım atmaya çalışıyorum , adımlarımı da sayıyorum bazen. Çok garip oluyor bunu yaparken başım yerde ve kısa adımlarla engelim varmış gibi görünüyorum

Aynen bendede var o olay bu kaldirim taslarinda bile mesela birine yarim basinca digerinede yarim basiyorum bide mesela yururken sag ayahim yere carpsa sol ayagimida yere carpiyorum ve bunlari yapmaya basladinmi yol boyunca yapiyorum ama bunlari genelde yalnizken yapiyorum baska seylerde varda bosver yeter bu kadar 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok daha ağırına sahibim

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

yetenek varken kullanabildiğin kadarını kullan :)

Zalimcocuq tarafından 22/Eyl/13 22:58 tarihinde düzenlenmiştir

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

@rajooonn ;

Hastalık tanımını çok iyi verdin hocam. Bayaa bir okudum araştırdım. Makaller ve psikiyatri sitelerindeki anlatımları çok göz gezdirdim.

Aslında pekte bir eğitim çabası yok. Önemli olan tek şey ıq zeka derecesi.

Eğerki zeka dereceniz yüksekse, Beynımız bu hastalığı taşıyabilir yeterli bir bellek verebilir ve bunu bir özellik olarak kullanabilir, 

Ama şayet ki Zeka derecesi az ise, İş kötüleşiyor, Beyın zaten az çalıştığından oluşabilicek en ufak takıntıda dikkati neye vericeğini veya aynı anda birkaç dikkat merkezine yönelemiyceğinden çıldırtma noktasına getirebiliyor. 

Temız ve sıkıntısız beyın yapıları içim mükemmel bir özellik halıne gelıyor, Psikolejık rahatsızlık geçiren insanlarda, Bu durum kişiye bağlı hale gelıyor.

Ve gerçekten ismini söylemen çok yararlı oldu hocam Allah razı olsun

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Sherlock dedected. Ben de sesleri iyi seçebiliyorum reyiz de bi moka yaramıyor. biri lisede diğeri ünide 2 tanımadığım speaking seslendireni bizzat buldum mesela :W. ne mok oldu zar zor ing geçtim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı
    mchd bunu yazdı

esrarı azalt derim..

Onu içmesi daha çok dikkatini köreltir hocam yapma Allah aşkına. 

hic fringe izlememis bu ya :))

ayrica konu sahibi hocam asiminneslini gectin valla garibim o da cok zekiyim zekadan geberiyorum diye dert yaniyordu

fringe diyince aklıma geldi ya asiminnesli  çok zekiyim diye konu açmıştı bi ara onundan beyninden parça alalım walter bishop gibi oda rahat etsin bizde mk :D

TBT tarafından 22/Eyl/13 23:34 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    geberlan bunu yazdı

Aynen bendede var o olay bu kaldirim taslarinda bile mesela birine yarim basinca digerinede yarim basiyorum bide mesela yururken sag ayahim yere carpsa sol ayagimida yere carpiyorum ve bunlari yapmaya basladinmi yol boyunca yapiyorum ama bunlari genelde yalnizken yapiyorum baska seylerde varda bosver yeter bu kadar 

Bunu izleyip izleyip atlamayın la şöyle konulara çok komik oluyonuz
    http://www.youtube.com/watch?v=5eC5AY8SGNo

balbazar tarafından 23/Eyl/13 00:07 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7914 Toplam Mesaj: 74