folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Corona Virüsüne Karşı Alınması Gereken Önlemler Listesi Ve Öneriler

Corona Virüsüne Karşı Alınması Gereken Önlemler Listesi Ve Öneriler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

1) Canlılarla teması (aile içide dahil) minimum seviyeye indirin hatta sıfırlayın. Selamlaşmak gerekiyorsa sözlü selamlaşın.

2) Elleri sürekli dezenfekte edin yıkayarak.

3) bol bol su için.

4) Kelle paça vb yiyecekleri bolca tüketmeye çalışın (kendiniz yapabiliyorsanız kendiniz yapın yapamıyorsanız üretimi temiz olan bir yerden tüketmeye çalışın)

5) Vücut bağışıklık sistemini güçlendirici gıdalar tüketmeye özen gösterin.

6) İnsanların yoğun bulunduğu alanlarda (alışveriş merkezi, kapalı spor salonları sinema vb) fazla zaman geçirmemeye özen gösterin. Bunu Ordu'da yaşayan biri olarak rahat söyleyebiliyorum metropol şehirlerde yaşayanlar nasıl yapabilir bilmiyorum.

7) Kıyafet tercihlerinizde önceliğiniz görüntüden ziyade sizi sıcak ve üşütmeyecek kıyafetlerden yana olsun.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Hükümet virüse karşı hızlı adımlar atıyor sağlık bakanı olsun ve diğer kurumlar olsun👏👏👏

Umarım ülkemize gelmes

şakalar falan ha :D

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Ahaha kefir falan mı demek istedi acaba (:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Hükümet virüse karşı hızlı adımlar atıyor sağlık bakanı olsun ve diğer kurumlar olsun👏👏👏

Umarım ülkemize gelmes

sitendup sanırım

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

daha kısa bir çözüm buldum.

deniz kenarına yakın yaşıyorum.pet şişeden devasa bir tekne yapabilirim. sanırım yapımı 5 günü bulur.

konserve gıda,ilaç, yakıt, güneş paneli ,olta, yedek şişme bot, sınırsıza yakın mobil internet.

sonuç:

http://cdn.bursahayat.com.tr/haber/2018/06/08/154719-5b1a968a571dd.jpg

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

deniz kenarına yakın yaşıyorum.pet şişeden devasa bir tekne yapabilirim. sanırım yapımı 5 günü bulur.

konserve gıda,ilaç, yakıt, güneş paneli ,olta, yedek şişme bot, sınırsıza yakın mobil internet.

sonuç:

Benzerinin damacanalı versiyonunu görmüştüm sonuç hüsrandı, bu fotoda da dikkat edilirse ortada su yok puh amına deyip çöpe taşıyorlar bence alksjdfşlakj

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

sonuç:

Benzerinin damacanalı versiyonunu görmüştüm sonuç hüsrandı, bu fotoda da dikkat edilirse ortada su yok puh amına deyip çöpe taşıyorlar bence alksjdfşlakj

Mavi vari ile yapılanlar çok sağlam oluyor. Adana' da baraj içinde bir tane duruyor yıllardır kullanıyorlar. Adam bildiğin ev yapmış. Motor da takmış pompa zamanı evini ortaya götürebiliyor. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

ölüm yüzdeleri 40 tan sonrası için biraz daha ciddi. tavsiyem aileniz ve siz bir süre umca ya da propolis kullanmanız. bilim adamlarının dediğine göre (youtube>dw tüm dünyaya yayılacak ama) 1 sene içinde aşı gelecek. bu süre zarfında +45 ve bağışıklık sistemi düşük olanı eleyecek gibi duruyor. maske işine girmek sosyal açıdan ne kadar doğru bilmiyorum. geçen işe giderken metroda yanıma maskeli biri geldi ve ben diğer vagona gittim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

sonuç:

http://cdn.bursahayat.com.tr/haber/2018/06/08/154719-5b1a968a571dd.jpg

kanka sen mature amcıgı yalamaya devam et boşver dert etme

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bu "UMCA" dediğiniz şey neyin nesi ? Kimyasal bi ilaç mı yoksa bitkisel bi takviye mi ? + Link verin bakayım hangi firmanın ilacıymış bu.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 22224 Toplam Mesaj: 162
corona yarasa çorbası korunma