folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Crysis 3 İndirenler Bi Bakabilir Mi?

Crysis 3 İndirenler Bi Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Biraz önce satın aldım bende :) Hep destek tam destek :P girdi 100 tl :/

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Crysis 3 Crackfix 2 INTERNAL-RELOADED

http://www9.zippyshare.com/v/8972224/file.html

Bu crack ile de son bölümdeki ölümsüz boss olayı çözülmüştür.Oyun artık rahatça bitirilebilir.Daha 1 ay kadar falan proper crack görmeyiz heralde hatta hiç çıkmayabilir bile çünkü oyun öyle bi daha crack kasmaya değecek bir oyun değl bence.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Bu crack ile de son bölümdeki ölümsüz boss olayı çözülmüştür.Oyun artık rahatça bitirilebilir.Daha 1 ay kadar falan proper crack görmeyiz heralde hatta hiç çıkmayabilir bile çünkü oyun öyle bi daha crack kasmaya değecek bir oyun değl bence.

bu çalışmadı bunun başka yolu yokmu?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Yahoo bunu yazdı

oyunun exe sine basıyorum. açılmyıor. hiç bişey olmuyo. sebebi nedir ?

benimkisi çalışıyordu artık  çalışmaz oldu..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonKishot
    DonKishot's avatar
    Erkek

selam hocalar 

DonKishot tarafından 01/Mar/13 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

Barnak bassam olmaamı.?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    goldfinger bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

bu çalışmadı bunun başka yolu yokmu?

bu çalıştı bende..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

hem up olsun hemde newyorku gsterdikden sonraki bölüme girerken oyun donuyor kapanıyor la neden ki ? fazla grafiksel olarak yüklenmemi var ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

hem up olsun hemde newyorku gsterdikden sonraki bölüme girerken oyun donuyor kapanıyor la neden ki ? fazla grafiksel olarak yüklenmemi var ? 

Hocam son verdiğim crack yükle, önceden mission 2 ye girerken oyun çöküyordu son crackfixle herşeyi düzelttiler.

Oyunu açamayanlar da artık loader değil normal bir şekilde cracklenmiş exe yi beklesinler çünkü loader ile bu kadar oluyor reloaded de söyledi zaten.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

http://www.mediafire.com/?46jz3awecrv9h92

buda dil değiştirici yeni konu açmayak burda paylaşak dedik gerekli bilgiler rarlı dosyada pass yoktur

http://www.mediafire.com/?46jz3awecrv9h92

İts My Life. NOW or NEVER
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Son bölümde devasa bir yaratık var nasıl ölüyor lan bu :D vur vur bitmedi

.
Toplam Hit: 10643 Toplam Mesaj: 61