folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Crysis 3 İndirenler Bi Bakabilir Mi?

Crysis 3 İndirenler Bi Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

Son bölümde devasa bir yaratık var nasıl ölüyor lan bu :D vur vur bitmedi

aynı dert bende de var bi kamyon cepane harcadım tık yok

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    goldfinger bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı

Sinir oldum 2 günden beri oynamıyorum oyunu :D O canavar yüzünden bitiremedim oyunu. Crack hatalı da o yüzden mi ölmüyor falan diye düşündüm hatta :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    müridler bende oyunu şimdi kurdum fakat açarken crysis3 oynamak için DX11 yeterliliğinde sahip bir GPU ya ihtiyacıniz var diyo laptopu alalı fazla olmadı i5 işlemcili üstelik dxdiagdan girdiğim zaman dx11Yazıyo orda ne yapmam gerekiyo

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı

Sinir oldum 2 günden beri oynamıyorum oyunu :D O canavar yüzünden bitiremedim oyunu. Crack hatalı da o yüzden mi ölmüyor falan diye düşündüm hatta :D

Beyler bi mesajları okusanız. Eski crackte bug var son boss ölmüyor ama son paylaştığım cracfix 2 ile sorunu düzelttiler daha yeni bitirdim oyunu.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    goldfinger bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı

Beyler bi mesajları okusanız. Eski crackte bug var son boss ölmüyor ama son paylaştığım cracfix 2 ile sorunu düzelttiler daha yeni bitirdim oyunu.

Vay arkadaş bende diyorum lan bu kadar cephane yiyen yaratık nasıl ölmez :) Meğersem hayvanat ölümsüzmüş ya la :) Verdiğin Crack dosyasını akşam uygularım. Oyunu bitireyim akşam. Dün akşam bidaha girdim oyuna lan gene ölmedi kapattım oyunu sinirden :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek

peki arkadaşlar oyun genel itibari ile nasıl oyunu bitiren arkadaşların yorumlarını alabilirmiyiz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    jetlag bunu yazdı

peki arkadaşlar oyun genel itibari ile nasıl oyunu bitiren arkadaşların yorumlarını alabilirmiyiz

Bence güzel, parasına da değer tabi fazla zamanı olanlar için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    müridler bende oyunu şimdi kurdum fakat açarken crysis3 oynamak için DX11 yeterliliğinde sahip bir GPU ya ihtiyacıniz var diyo laptopu alalı fazla olmadı i5 işlemcili üstelik dxdiagdan girdiğim zaman dx11Yazıyo orda ne yapmam gerekiyo

DirectX' i güncellemeyi deneyin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    jetlag bunu yazdı

Kesinlikle orijinal alınacak bir oyun değil bence. Yapay zeka çok kötü , düşman arkası dönükken sizi görüyor o kadar diyeyim. Hatta mağaradan çıktığımız bir bölüm var kayanın arkasındayım uzaylının arkası dönük bana görünmezlikten çıktığım gibi ateş etmeye başladı.

Aynı zamanda hikaye çok kısa crack düzgün olsaydı 1 günde biterdi oyun o kadar kısa hikayesi var. Multisini bilmiyorum şuan ama.

Bide oyunda optimizasyon sorunu var gibi en canavar pclerde bile en yüksek grafiklerde kasma yaratıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    jetlag bunu yazdı

Kesinlikle orijinal alınacak bir oyun değil bence. Yapay zeka çok kötü , düşman arkası dönükken sizi görüyor o kadar diyeyim. Hatta mağaradan çıktığımız bir bölüm var kayanın arkasındayım uzaylının arkası dönük bana görünmezlikten çıktığım gibi ateş etmeye başladı.

Aynı zamanda hikaye çok kısa crack düzgün olsaydı 1 günde biterdi oyun o kadar kısa hikayesi var. Multisini bilmiyorum şuan ama.

Bide oyunda optimizasyon sorunu var gibi en canavar pclerde bile en yüksek grafiklerde kasma yaratıyor.

kesinlikle katılıyorum dura dura oynadım bende bitti hemen lan :| + hikaye çok kötüydü bölümler kısaydı.

oynadığım en boktan crysis olmuş yeminle cevat olmuo böle diye msj atcam :)

grafik ayarlarını high aldım o bide smaa msaaa yıda sona dayadım amk graifkler bi acaip oldu önce falan düzeldi sonradanda kasıodu gene :|

en sefdiğim tek özellik OK du. + nano giysiyi geliştirmek ölüm bea one öle çantamı arıyıp durcam amk zırt pırt.

ArmadA tarafından 01/Mar/13 15:42 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
Toplam Hit: 10642 Toplam Mesaj: 61