folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Deniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş Lağvediliyor

Deniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş Lağvediliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

hiçbirinin anası türk değilmiş. türk olması gerektiğini savunan kim ki? onu anca senin gibi şovenistler savunur. çok şükür ki ben ırkçı değilim.

senin örnek aldığın ataların da çankayaya giden nişanlısı fikriyeyi öldürten adam, kendine muhalefet olan ali şükrü paşayı, gidip de milliyetçi duygularıyla oynadığı topal osman aracılığıyla öldürten adam, şapka takmadığı için şehir bombalatan adam, şehinşaha beylerbeyi sarayında türk kadınlarını sunan adam vs vs.

Gurur duyduğum o tarih sayesinde bugün afrikaya gidildiğinde siz osmanlı çocuklarısınız diyen ve onları ana insanların özendiği bir tarih.

Senin gibi birinden kapak yemem ben. daha tüm pislikleri buraya yazmadım. yazarsam seni ağlatırım.

Sokmusum afrikasina, Osmanli ile gurur duyuyor deyip ovundugun ulkeler listesi; zimbabwe, etyopya, kongo cumhuriyeti, yemen, djibuti, kongo, zambia, kenya... Ortak ozellikleri; hepsi geri kalmis, hepsi cahil, hepsi kultursuz, hepsi pislik icinde, hepsi egitimsiz...

Osmanlidan nefret eden ulkeler; Abd, isvicre, norvec, avusturya, almanya, fransa, ingiltere, isvec, finlandiya... Ortak ozellikleri; Hepsi gelismis, medeni, cagdas, zengin, refah icinde, bilim ve teknikte resmen ucmus, insanlarin hayatlari guvencede ve mutlu.

Kafana afrikalilar sicsin senin.

Herhalde yeryuzunde, bugunu yerine gecmisi ile ovunen baska bir aptal yoktur.

moruk seviyenin iyice içine ettin sen de. Bize geçmişi ile övünen diyorsunuz bir de kendinize bakın. siz ülkeyi atatürk dönemine götürme çabası içinde olmasaydınız bu ülke çok daha ileri bir ülke olurdu. sana cevap felan vermeyececğim bundan sonra. git cemal granda, fahrettin altay ve rıza nurun anılarını oku.benden nokta.

Git Cumhuriyet Tarihi Yalanları-Sinan Meydan ve Vahidettin,Milli Mücadele-Turgut Özakman oku.

İki kitapta yabancı servislerin kaynakları da verilmiştir.Ama sen kendin yontar yontar durursun.Yobazsın çünkü.

Pragmatism&Realism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Rıza Nur tescilli homoseksüeldir, istediği makamı hiç bir zaman edinememiştir, psikososyal bozuklukları nedeniyle hiç bir zaman dışlanmamıştır. Nutuk'ta Rıza Nur'un Balkan savaşındaki ihanetlerinin anlatılmasını kaldıramaz, 1935 senesinde İngiltere de British Museum'a kendi ölümünden sonra yayınlanmak üzere hayatım ve hatıralarım kitabını bırakır. Bu sadece intikam içindir. İngilizler kitaba sahip çıkar, aynı şekilde bizim şakirt takımımız da kitaba sahip çıkar, rıza nur olayı budur. Kitabında kaynak sunmamıştır.

Kaynak sunmamış diyorsun da adam topal osmanla sokakta konuşmasını nasıl kayıt altına alabilir ki. Peki bu atatürk nazarında hain olan adamı; niye lozan antlaşmasına 2. adam olarak gönderdiler, niye ülkenin ilk milli eğitim bakanı yaptılar? Hadi rıza nura inanmadık, atatürkün 1927den ölümüne kadar olan süre içerisinde uşaklığını yapan cemal granda da, bugün altay tankına ismini veren fahrettin altay da aynı şeyden bahsediyor, onu ne yapacağız?

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ataturkcu1 bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

hiçbirinin anası türk değilmiş. türk olması gerektiğini savunan kim ki? onu anca senin gibi şovenistler savunur. çok şükür ki ben ırkçı değilim.

senin örnek aldığın ataların da çankayaya giden nişanlısı fikriyeyi öldürten adam, kendine muhalefet olan ali şükrü paşayı, gidip de milliyetçi duygularıyla oynadığı topal osman aracılığıyla öldürten adam, şapka takmadığı için şehir bombalatan adam, şehinşaha beylerbeyi sarayında türk kadınlarını sunan adam vs vs.

Gurur duyduğum o tarih sayesinde bugün afrikaya gidildiğinde siz osmanlı çocuklarısınız diyen ve onları ana insanların özendiği bir tarih.

Senin gibi birinden kapak yemem ben. daha tüm pislikleri buraya yazmadım. yazarsam seni ağlatırım.

Sokmusum afrikasina, Osmanli ile gurur duyuyor deyip ovundugun ulkeler listesi; zimbabwe, etyopya, kongo cumhuriyeti, yemen, djibuti, kongo, zambia, kenya... Ortak ozellikleri; hepsi geri kalmis, hepsi cahil, hepsi kultursuz, hepsi pislik icinde, hepsi egitimsiz...

Osmanlidan nefret eden ulkeler; Abd, isvicre, norvec, avusturya, almanya, fransa, ingiltere, isvec, finlandiya... Ortak ozellikleri; Hepsi gelismis, medeni, cagdas, zengin, refah icinde, bilim ve teknikte resmen ucmus, insanlarin hayatlari guvencede ve mutlu.

moruk seviyenin iyice içine ettin sen de. Bize geçmişi ile övünen diyorsunuz bir de kendinize bakın. siz ülkeyi atatürk dönemine götürme çabası içinde olmasaydınız bu ülke çok daha ileri bir ülke olurdu. sana cevap felan vermeyececğim bundan sonra. git cemal granda, fahrettin altay ve rıza nurun anılarını oku.benden nokta.

Git Cumhuriyet Tarihi Yalanları-Sinan Meydan ve Vahidettin,Milli Mücadele-Turgut Özakman oku.

İki kitapta yabancı servislerin kaynakları da verilmiştir.Ama sen kendin yontar yontar durursun.Yobazsın çünkü.

benin verdiğim kaynaklar atatürkün uşağı, en yakın silah arkadaşlarından birisi ve lozana 2. adam olarak giden kişilere ait kitaplar. karşılaştırmayı sen yap. hadi yallah

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı
    ataturkcu1 bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

benin verdiğim kaynaklar atatürkün uşağı, en yakın silah arkadaşlarından birisi ve lozana 2. adam olarak giden kişilere ait kitaplar. karşılaştırmayı sen yap. hadi yallah

Cok sacma,o zaman ben de sana Falih Rıfkı Ataydan Çankaya adlı eseri okumanı isteyeyim çok yakınında bulunan bir gazeteciydi kendisi ve Atatürkün kendi hayatına dair pek çok bilinmeyen şeyi gün yüzüne çıkarmıştır.Yallah falanmış sen neyin kafasını yaşıyosun evlat?

Pragmatism&Realism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

biz 600 yıllık tarihimizi savunan insanlarız. Ecdadımızın yolunda giden insanlarız. Osmanlının yıkılmasına da neden olan ittihatçı darbecilerdi zaten. hadi yallah şimdi

600 yillik nasil tarihmis bu icine zictigimi seyi.

600 yillik dedigi tarihe bak. Hic bir osmanli padisahinin anasi Turk degil.

Kendi kardesini, yegenini, kizini, torunu, amcasini acimadan kesen, dograyan, katleden insan disi mahluk bok suruleri.

Birde utanmadan bu vahsi, elinde 1.5 yasindaki kardesinin kani olan yavsaklarla ile gurur duyuyor.

Hababam sinifinda bir replik var "Utanacaginizi bilsem yuzunuze tukururdum ama ondanda anlamazsiniz ki siz"

gurur duydugun boktan tarih 600 yil icinde insanlara iyilik ve guzellik namina tek bir sey ogretmemistir. Bugun anadoludaki insanlarin cehaleti halen osmanli denilen boktan imparatorlugun mirasidir.

Aldin kapagi, sen bas git simdi.

ANANI CONİLER BECERSEYDİ DAHA MUTLU OLACAKTIN SENİN KANINDANDA SOYUNDANDA ŞÜPHE ETMEK LAZIM...

SEN KURTULUŞ SAVAŞI VERİRKEN ATALARIMIZ YUNAN PİÇLERİYLE İNGİLİZ PİÇLERİYLE ANLAŞAN ŞEYHLERİN SOYUNDAN OLABİLİRSİN ANCA BAĞIMSIZLIK VE ÖZGÜRLÜK OLMADAN ALLAHIN EVİNDE NAMAZ KILMAYI KABUL EDEBİLENLERDENSİN SEN.

GİT KERHANEDE CONİLERE BECERTTİR KENDİNİ BU VATANI KURTARANLAR SENİ Bİ GÜZEL TEMBİHLEYECEK HELE Bİ ŞU DEVRAN DÖNSÜN KAÇACAK DELİK ARAYACAKSINIZ. GİDİN IRAĞA ORDA YAŞAYIN A.Q KUL KÖLE OLUN A.Q AMERİKAYA AVRUPAYA

VATANDAN ÜLKEDEN HABERSİZ İSLAM DİNİNİ KULLANIP KÖMÜRE BULGUR PİLAVINA İNANAN CAHİLLER KESİMİ BU YAPILANLARIN HESABINI VERECEK ELBET BİZ BÜYÜYECEĞİZ VE BU İHANET GÜNLERİNİ UNUTMAYACAĞIZ ULAN AKILLANMADINIZ ADAMLAR 10 YILDIR KÖMÜR PİLAV VERİYOR YİYORSUNUZ OYUNU. BUNDAN BİLE AKILLANAMAZSINIZ. OLUM SİZ NİYE GELDİNİZ LAN BU DÜNYAYA A.Q EKMEK YEMEYE Mİ GELDİNİZ LAN SOKAKTAKİ HAYVANLARDA YAPIYOR BUNU YEMEK YEMEK İÇİN YAŞAYACAKSANIZ Bİ ÖMÜR YAŞAMAYIN LAN BU DÜNYADA NEFESİNİZ ZARAR ANASINI SATAYIM

ŞU KÖY ENSTİTÜLERİNİ KAPATTIRAN AMERİKALILAR OLMASAYDI ŞİMDİ SENİN BEYNİN BU ŞEKİLDE DEĞİL AKSİNE SİSTEME TERS DÜŞERDİN. AMA SENİN ŞEYHLERİN HERGÜN YAT YAT KALK KALK EMİR VERDİĞİ İÇİN SİSTEME EYVALLAH DEYİP GEÇENLERDENSİN VAR SENİN GİBİ AMERİKAN DOLARI İLE İSLAM DİNİNİ Bİ ARADA GÖTÜREN BURDA ONLARIDA BİLİYORUM AMA TARİH HER ZAMAN ONLARINDA SURATINA TÜKÜRECEKTİR.

ULAN ASKER OLMASA YİYECEK EKMEK BULAMAZSINIZ LAN...ELİN CONİSİ EVLERİNİZİ BASIP KARINIZA KIZINIZA TECAVÜZ ETMESİNİ Mİ İSTİYORSUNUZ LAN SİZ KORKAK GİBİ EVLERİNİZDE BEKLEYİP SUSACAKSINIZ AMA BİZ SOKAKLARA ÇIKIP O CONİLERE GÖSTERECEĞİZ GÜN GELİNCE. CONİLER BOK YE DESE YERSİNİZ GİDİN BOKLARINI YİYİN. ANLAMADIĞIM ULAN OSMANLI YI ANIP SONRADA AMERİKA AVRUPADAN BAHSEDERSİNİZ BU NASIL ÇELİŞKİDİR !!! MADEM OSMANLIYI İSTERSİNİZ Kİ BUNU RÜYADA DEĞİL ÖLÜRKEN BİLE GÖREMEYECEKSİNİZ NE DİYE AB ABD İLE DOSTLUK BAĞI KURARSINIZ HANİ AVRUPA HAÇLI BİRLİĞİYDİ ?

AYRICA IRKÇILIĞIN NE OLDUĞUNU BİLMEYECEK KADAR CAHİLSİNİZ...
    ayrıca OSMANLI HAÇLI ORDULARIYLA SAVAŞTI ASIRLARDIR YÜZBİNLERCE HRİSTİYAN SAVAŞLARDA ÖLDÜRÜLDÜ OSMANLI HRİSTİYANLARI ÖLDÜRDÜĞÜ İÇİN IRKÇI OLMUYOR DEĞİLMİ ? İŞİNİZE GELMEYİNCE BÖYLE DEYİP CİHAD DERSİNİZ. AMA ATATÜRK VATANI KURTARINCA BAĞIMSIZLIĞI BİZE VERİNCE ŞEYH DENEN ZİBİDİ KILIKLI PEZEVENKLERİN İNSANLARI KANDIRDIĞI İÇİN BUNLARIN SUYUNU KESİNCE IRKÇILIK OLUYOR HE HE HE OKUDUĞUNUZ DUYDUĞUNUZ HERŞEYİNİZ 5 YAŞINDAKİ ÇOCUK AKLI PUFFFF GECE GECE ADAMI DELİRTMEYİN EBE NİNE MUHABBETLERİ YAPMAYI BIRAKIN HARBİ OLUN LAN KENDİNİZ OLUN 2 DK. BÜYÜYÜNCE ŞEKİLLENDİRDİĞİNİZ KARAKTERİNİZDEN UTANACAK İŞLERE GİRMEYİN 

BU VATAN TÜRK YURDUDUR. ADI TÜRK KANI TÜRK KANIYLA BESLENMİŞ ATALARIMIZIN TOPRAĞIDIR. VERME DÜNYALARA ALSANDA BU CENNET VATANI DİYE BOŞUNA DEMİYOR M. AKİF ŞİİRDE.  TUNÇ ERİR KALEM KIRILIR TÜRKLÜK EBEDİDİR. SANMAYIN SİSTEM TÜRKLERİ SUSTURDUĞUNU İÇİMİZDE DAHADA BÜYÜYEN TÜRK OLMA AŞKI VAR...SENİN GİBİLERSE BOK GİBİ BİR HAYAT YAŞAYIP NE KİM OLDUĞUNU BİLMEDEN SİKTROLUP GİDECEK BU DÜNYADAN. BEN SE EN AZINDAN BU VATAN İÇİN BİRŞEYLER YAPTIM YAPABİLDİM DİYECEĞİM HAYATIM BOYUNCA ONURLA GURURLA YAŞATACAĞIM...
    SİZİN GİBİLERE OSMANLI DEĞİL SAĞLAM Bİ TÜRK TOKADI FARZDIR Kİ UYKUDAN UYANDIRIP SİLKELESİN

+111111111

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Eleman tescilli yobaz kesiminden bilime uzak söylentilere yakın ona söylenenleri ezberlemiş ve tekrarlıyor indirilene değil uydurulana inanan kesimin yallahlarından peygamberimiz mekkeye gelirken müslümanlardan daha müslüman görünelim diyen süfyan takımından muaviye yolundan yezid soyundan yeşil komünizmi ya da bedevinin başı kumda olup kalanı noktası gibi ayan bir durum uza bi git bilim ve tarih ve din düşmanı troll.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ataturkcu1 bunu yazdı

Cok sacma,o zaman ben de sana Falih Rıfkı Ataydan Çankaya adlı eseri okumanı isteyeyim çok yakınında bulunan bir gazeteciydi kendisi ve Atatürkün kendi hayatına dair pek çok bilinmeyen şeyi gün yüzüne çıkarmıştır.Yallah falanmış sen neyin kafasını yaşıyosun evlat?

Bizim bahsettiğimiz şeyler atatürkün anlatılmayan kötü yönleriyle alakalı şeyler moruk. Zaten ilkokul 1den beri atatürkün çok iyi bir insan olduğu beynimize kazıldı. Biraz da kötü yönlerden bahsedelim. Falih rıfkı atay saygı duyulabilecek bir insan. Kendisi sonradan atatürkün mason olduğunu da itiraf etmiştir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı
    ataturkcu1 bunu yazdı

Bizim bahsettiğimiz şeyler atatürkün anlatılmayan kötü yönleriyle alakalı şeyler moruk. Zaten ilkokul 1den beri atatürkün çok iyi bir insan olduğu beynimize kazıldı. Biraz da kötü yönlerden bahsedelim. Falih rıfkı atay saygı duyulabilecek bir insan. Kendisi sonradan atatürkün mason olduğunu da itiraf etmiştir.

Haberin devamını okumak gerekir bu bir.

Mason localarını kapattıran bir adamdan bahsediyoruz,masonlukta ihanetin ne olduğunu biliyoruz.Bunlar traş.

Kaynağın devamını verebilir misin?

Sana ilk anlattığım mesajda kimin ne yakınlıkta olup ilgili kişiyle yaşadıklarından ziyade olayların  resmi belgelerle ortaya konup aydınlatılmasıdır.Benim verdiğim iki kaynakta da bunlar çatır çatır anlatılmıştır,gerek Türk kaynaklarıyla,gerek yabancı devletlerin kaynaklarıyla.

ataturkcu1 tarafından 27/Oca/13 12:17 tarihinde düzenlenmiştir

Pragmatism&Realism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Atatürk masonmuydu değilmiydi bilemem girmek istemiyorum fakat sabetaycılık olabilir kendisinde olmasada ailesinin büyüklerinde yada geçmişinde selanik göçmenlerinin çoğunda geçmiş tarihlerde sabetaycılık vardır bende selanik göçmeniyim bende araştırsam bizim büyük büyük dedelerimizdede çıkabilir böyle bir olgu siyasi politik yada din bazında bakmak istemiyorum sabetaylara fakat zeki olurlar diyebilirim  ki Atatürkün zekası ortada.

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 11928 Toplam Mesaj: 123