folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Deniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş LağvediliyorDeniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş Lağvediliyor

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  NetBABA
  NetBABA's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Kasım/2005
  Erkek

  çokta tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...


  Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BosphorusPasha
  BosphorusPasha's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Eylül/2007
  Erkek
  ONEMINUTE bunu yazdı

  BosphorusPasha ATATÜRK'le ne alıp veremediğiniz var? 1900 lü yıllarda sizin köye gelipte....kadınlarınızı evlenme vaadiyle kandırıp samanlığamı götürdü naptı? 

   allah allah ben cevap yazdım buna ama gitmemiş :/

  neyse tekrardn yazayım,

   

  Ben şahsım adına Atatürk e saygı duyuyorum seviyorum ve gereksiz laf edilmesini de istemem. 

  benim demek istediğim her iki tarafında birbirlerine saygılı olması. bir kişi bile saygıyı bozunca herkes birbirinin ilahına küfür ediyor. ,

  nereden çıkarıyorsunuz benim Atatürk veya cumhutiyet karşıtı olduğumu? bi adet yorumumu bulun Atatürk e hakaret içeren?

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ONEMINUTE
  ONEMINUTE's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 27/Mart/2009
  Erkek
  BosphorusPasha bunu yazdı
  ONEMINUTE bunu yazdı

  BosphorusPasha ATATÜRK'le ne alıp veremediğiniz var? 1900 lü yıllarda sizin köye gelipte....kadınlarınızı evlenme vaadiyle kandırıp samanlığamı götürdü naptı? 

   

  sorumun cevabını ver? farkındaysan iddia etmiyorum soruyorum.


  ;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  trampfd
  trampfd's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Mayıs/2006
  Erkek
  ONEMINUTE bunu yazdı
  BosphorusPasha bunu yazdı
  ONEMINUTE bunu yazdı

  BosphorusPasha ATATÜRK'le ne alıp veremediğiniz var? 1900 lü yıllarda sizin köye gelipte....kadınlarınızı evlenme vaadiyle kandırıp samanlığamı götürdü naptı? 

   

  sorumun cevabını ver? farkındaysan iddia etmiyorum soruyorum.

  Yok hacı öylelerini seviyolar kızmıyolar onlara..


  Ehl-i Byte
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Shamanist
  Shamanist's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Nisan/2007
  Erkek

  8 sene cemaatte kalmış, şakirtliğin kitabını yazmış biri olarak söylüyorum. Cemaat içinde inşallah maşallah, dışarı çıkınca o* peşinde koşup, ters ilişki muhabbetine giren çok abi gördüm. Karısına yapacaklarını anlatıyordu adamlar :)) Her gece uyumayıp, ibadet yapıyorum ayaklarındakileri dışarıdaki hayatında barlarda içki masalarında çok gördüm. Allah adamı gözüküp, bara girerken evlilik yüzüğünü manita tavlama ayağına çıkarıp içkinin dibine vuran adamları çok gördüm. Herkes çamur içinde ama şakirt ayağı b*k içinde bundan eminim. Belki beni yadırgayacak veya takip etmeye çalışacaksınız. Haklısınız da insanların evlerinde yemek yokken ağzına kadar et dolu dolaplarınızdan yemeğinizi çok yedim. Çünkü sadece siz varsınız yardıma muhtaç, siz varsınız allah'ı bilen ve siz varsınız sadece Allah dururken insanların inançlarını yargılamak için. O yüzden yardımlar size yağar, müslüman kardeşler sizlersiniz ve bu hayatta birazcık  lüks içinde yaşamak en çok sizin hakkınızdır. Çünkü bu "çileli" yolunuzda bir kaç lokma nedir ki? Dinimizi de vatanımızı da sattınız. Sütten çıkma ak kaşıklar, Allah beni sizinle soluğum hava, yediğim ekmek ve kıldığım namaz için affetsin. 


  iyi biri değil... TBT
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ataturkcu1
  ataturkcu1's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Nisan/2007
  Erkek
  BosphorusPasha bunu yazdı
  sniperscope bunu yazdı
  CameL bunu yazdı

   

  Türklükle övünüyorsun , Türk beyliğinin kurduğu imparatorluğa sokup çıkarıyorsun , padişahlarına yavşak diyorsun . İlk önce hiçbir padişahın annesi Türk değil , daha sonra bu ülkede vs. vs. diyip bu bizi Türk yapar diyip kendinle çatışıyorsun.

   Edebinle adabınla , biraz da ''varsa'' beyninden faydalanarak yaz önce . 

  Ayrıca ; ne zaman hilafeti aldılar , İslamiyeti devlet işine soktular cümlesi cehaletini yeterince açıklar vaziyette . Bak bakayım İslamiyetten sonraki padişahlar , fetvasız kaç tane iş yapmış İmparatorlukta. Sanki hilafet öncesi dinden bağımsız hareket ediliyormuşta hilafet gelince birden dinle devlet işleri iç içe girmiş diye zırvalama.

  Beyin yapin ile kullandigin Nick tipatip uymus vaziyette. :)

  1.5 yasindaki oz kardesini bogduran bir herife 50 defa sokarim cikartip bi 50 defa yine sokarim. Onlar senin atalarin olabilir ama ben boyle soysuz ve vicdansiz birine ata falan demem. Benim tekbir atam var o da ATATURK.

  Osmanliya hilafet geldikten sonra padisahlar; eskiden her seyi divan'i umayun (yanlis hatirlamiyorsam) o danisip oyle karar alirlarmis, hilafetten sonra ise herseyi seyh-ul islama danisarak.

  Hani su; "yunanlilar hilafetin bekscisidir" "Mustafa Kemal ve arkadaslarini oldurmek dinen caizdir, bu ugurda olen sehitdir" diye fetva veren firinci sinif suzme ibne vatan haini seyh-ul islam varya...

  Simdi agzimi actiracak bana. git tarih okude gel yavrum. Sokmusum osmanlisinada, hilafetinede sana birsey olmasin.

   

  Dunya'daki islam cografyasina bak, islamiyeti devlet islerine bulastiran her ulke kopek gibi surunuyor, ne bilim var, ne teknoloji var, ne sanayii var, ne hosgoru var, ne ahlak var, ne beyin var.

  Yil olmus 2013, millet mars'a koloni kurma derdinde, topkapidan aksaraya gider gibi artik uzay seferleri yapiyor. Bizim seriat ile yonetilen misir'da halen dunya duzmu yoksa yuvarlakmi, domates yemek haramdir cunku domates hristiyandir, kadinlarin salatalik muz benzeri sebze meyve ye dokunmasi dinen caiz degildir.

  Al sana, seriat.

  Islamiyette egitim herseyden once gelir, o yuzdendirki ilk ayet "OKU"dur yoksa ilk ayet "Salat" olurdu. Omru hayatinda 2 tane kitap bile alip okumamis cahil takimi.

  Gidin lealar, mektubat okuyun siz, bir de milletin telefonuna numara ekleyin.

  Aslanım, kimsenin atana küfür etmemesini istiyorsan önce sakin olmayı bileceksin saygılı olmayı bileceksin adam olmayı bileceksin. 10 yaşındaki çocuk ağızlarıyla konuşma burda. saygı görmek istiyorsan saygılı olacaksın. sen ecdadıba küfür edersin o senin atan olarak gördüklerine.

   

  Saygılı oturun saygılı konuşun. sen tarihi araştır diyorsun fakat ben inanmıyorum senin gerçek tarihi okuduğuna. 

   

  sonuç olarak bana burada Atatürk ile Osmanlı padişahlarını kıyaslattırma rezil olursun. 

   

  saygılı olun ve saygı görün. 

   

  ettiğin laflarla milleti burada küfüre yönlendirme. 

  Utan lan azicik.Ataturk ile Osmanli padisahlarini kiyaslarsak rezil olurmusuz.

  Osmanli padisahlari emperyalist duzenin temsilcileri olmustur.Zamanlarinin zenginlik anlayisi toprak fethetmek uzerine dayali oldugu icin topraklar fethetmislerdir ve halki somurmuslerdir.Topraga dayali ekonomi ve madene dayali (merkantilist)ekonomi,cahilsin bilmezsin ac oku.Muslumanligi yayma falan deme,topu topu 2-3 tane musluman halk vardir balkanlarda rezil olursun.Hani dincisin ya o bakimdan dedim.

  Mustafa Kemal Ataturk dedigin adam ise emperyalist duzenle savasmis,emperyalist duzen yenildikten sonra da halkina miras olarak yurtta sulh cihanda sulh ilkesini benimsetip diger halklari somurmemeyi,diger halklar tarafindan da somurulmemeyi birakmistir.Simdi kalkmis padisahlarla Ataturku kiyaslamayin diyorsun.Siz dinciler ne iciyorsunuz da neyin kafasini yasiyorsunuz?Hosgoru deme sakin kalbini kirarim,yahudilerin ve hristiyanlarin senelerce degisik kiyafetler giydirilmek zorunda birakildiklarini unutma derim.

  Gercek tarihi okuduguna inanmiyorsan Osmanli hakkinda da gercek tarihi yansitmiyordur resmi tarih sana,arastir belki de Istanbulu fetheden kumandan sanli kumandan degildir belki,belki fetheden kumandan gut hastaligindan muzdariptir,belki Raduyla mektuplari vardir oku bakayim.4.Murat dedigin adamin ickiyi yasaklamasina ragmen icmistir belki,3.Selim cariye duskunudur belki.Bunlari resmi tarih yazmaz he,oku bakalim iyice.Resmi tarih yazsaydi Osmanliyi kotuluyolar ama ya :(( derdiniz de o yuzden yazmiyor resmi tarih bunlari,onun yerine size savaslar,nedenleri ve sonuclari anlatiliyor.Resmi tarih,sizin gibi dincilerin cigerini biliyor sizi avutuyor iste  padisahlarin ne kadar musluman oldugunu soyleyip,boylece maneviyat masturbasyonu yaptiriyor size o igrenc libidonuza bir son vermek icin.

  Simdi sen Ataturk zalimdi diktatordu falan da dersin alistik sizin gibi yuzsuz dincilere.Pesinen soyluyorum da daha yazma diye,senin padisahlarin  diktator degil miydi?Senin padisahlarin zalim degil miydi?Kardes katliamini sozgelimi Ataturk mu dikte etti?Pargali Ibrahimin erkek cocuklarini Kanuni degil de Ataturk mu oldurdu intikam alamasinlar diye?(Resmi tarih yazmaz bak bunu da seni koftehor)He ayrica birisi cumhuriyet rejimini kuran diktatordur(!!!!) otekileri sen zaten biliyorsun.Ah ah,dinci degil misiniz alayiniza kibrit suyu dokmeli de belki adam olursunuz diye 3-5 kelam ediyoruz.

  Yillardir iktidardasiniz ve sadece Akp degil onceki iktidarlarin da hemen hepsinde vardiniz;ama hala cemkiriyorsunuz.Utanin efendiler.

  @bosphorusPasa,

  Adam olmam ben diyorsan bu entryi okuduktan sonra,dua et Cenabi Mevlaya da akil fikir versin sana.Vermezsen ya Rabbi arlanma duygusu ver bana de ki sana biraz ar versin.


  Pragmatism&Realism
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  CameL
  CameL's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Ağustos/2005
  Erkek
  sniperscope bunu yazdı
  CameL bunu yazdı

   

  Türklükle övünüyorsun , Türk beyliğinin kurduğu imparatorluğa sokup çıkarıyorsun , padişahlarına yavşak diyorsun . İlk önce hiçbir padişahın annesi Türk değil , daha sonra bu ülkede vs. vs. diyip bu bizi Türk yapar diyip kendinle çatışıyorsun.

   Edebinle adabınla , biraz da ''varsa'' beyninden faydalanarak yaz önce . 

  Ayrıca ; ne zaman hilafeti aldılar , İslamiyeti devlet işine soktular cümlesi cehaletini yeterince açıklar vaziyette . Bak bakayım İslamiyetten sonraki padişahlar , fetvasız kaç tane iş yapmış İmparatorlukta. Sanki hilafet öncesi dinden bağımsız hareket ediliyormuşta hilafet gelince birden dinle devlet işleri iç içe girmiş diye zırvalama.

  Beyin yapin ile kullandigin Nick tipatip uymus vaziyette. :)

  1.5 yasindaki oz kardesini bogduran bir herife 50 defa sokarim cikartip bi 50 defa yine sokarim. Onlar senin atalarin olabilir ama ben boyle soysuz ve vicdansiz birine ata falan demem. Benim tekbir atam var o da ATATURK.

  Osmanliya hilafet geldikten sonra padisahlar; eskiden her seyi divan'i umayun (yanlis hatirlamiyorsam) o danisip oyle karar alirlarmis, hilafetten sonra ise herseyi seyh-ul islama danisarak.

  Hani su; "yunanlilar hilafetin bekscisidir" "Mustafa Kemal ve arkadaslarini oldurmek dinen caizdir, bu ugurda olen sehitdir" diye fetva veren firinci sinif suzme ibne vatan haini seyh-ul islam varya...

  Simdi agzimi actiracak bana. git tarih okude gel yavrum. Sokmusum osmanlisinada, hilafetinede sana birsey olmasin.

   

  Dunya'daki islam cografyasina bak, islamiyeti devlet islerine bulastiran her ulke kopek gibi surunuyor, ne bilim var, ne teknoloji var, ne sanayii var, ne hosgoru var, ne ahlak var, ne beyin var.

  Yil olmus 2013, millet mars'a koloni kurma derdinde, topkapidan aksaraya gider gibi artik uzay seferleri yapiyor. Bizim seriat ile yonetilen misir'da halen dunya duzmu yoksa yuvarlakmi, domates yemek haramdir cunku domates hristiyandir, kadinlarin salatalik muz benzeri sebze meyve ye dokunmasi dinen caiz degildir.

  Al sana, seriat.

  Islamiyette egitim herseyden once gelir, o yuzdendirki ilk ayet "OKU"dur yoksa ilk ayet "Salat" olurdu. Omru hayatinda 2 tane kitap bile alip okumamis cahil takimi.

  Gidin lealar, mektubat okuyun siz, bir de milletin telefonuna numara ekleyin.

   

  Benim hatırladığım Osmanlı'da kararlar Divan'da alınır , ondan sonra dini yönden uygun olup olmadığı Şeyhül İslama danışılırdı.Ayrıca Atatürk aleyhine , İngilizler/Yunanlılar lehine fetva çıkaran adamı örnek gösterip bütün düzeni boktan diye tasvir edersen , bende sana Tayyip Erdoğan'ı örnek gösterip cumhuriyet düzenine boktan dediğimde nasıl bir cevap verirsin çok merak ediyorum . 

   

  Cumhuriyetin tehlikeye uğramaması için , hilafetin kaldırılmasına başkaldırılar olmaması için Anadolu'da sebepli-sebepsiz bir sürü alim ulema öldürülürken bir şey yok , devletin devamı için kardeş katli vacip kılınıp 1.5 yaşındaki çocuk öldürülünce öte beriye mi sokuyorsun ? Ha 1.5 , ha 55 . Memlekette huzurun sağlanması ve devamı için birileri ölmesi gerekiyorsa bu devlet eliyle zaten yapılmıştır , yapılır , ileride de zaten yapılacaktır . Demogojinin mantığı yok , birini itin götüne sokup diğerini görmezden gelerek burda objektif yorum yapılamaz .Soysuz vicdansız yaftasını yapıştırdığın adamların yönettiği ülke 'eski' dünyaya(Asya-Avrupa-Afrika kıtalarına) 300 sene hükmetti , 300 sene de yıkılmamak için direndi.O bugün sövdüklerin  , Avrupa'da Türk denildiğinde tırıs tırıs Avrupalının götünü titrettiren adamlar.

   

  Şeriati her bulaştıran ülke beni gram ilgilendirmez , şeriat yanlısı değilim orasını da es geç zaten .Her sana ters bakış açıda olanı şeriatçi , cemaatçi diye yaftalayıp böyle kendinize antipati kazandırdığınız için bu sene bizi sikmenin 11.yıl dönümünü kutlayacak bazıları.Millet islamı kendi çıkarına kullanıyor diye , her dinle ilgili yorum yapana cemaatçi şeriatçi gözlüğüyle bakarsan,senin gibiler yüzünden antipati kazanmaya devam edip çok öpülürüz biz.

  Burda Türkü Türkçülüğü savunup tek bir atam var Atatürk diyerekte bir yere varamazsın , anca bu toprakları fetheden/edilmesini sağlayan Alparslan ' lara Tuğrul ' lara Çağrı ' lara ihanet edersin .  Orta Asya'dan Türklüğü Anadolu'ya taşıyan dünya kağan , kumandan , sultan vb. varken sadece Atatürk demek popülistlikten öteye geçmez veya senin Türk dünyan Atatürk'le başlıyorsa da ona bir şey diyemem.

  Yazdıklarımdan artık anladıysan , dini tarafla gram alakam yoktur , olmaz.Ancak Osmanlı'yla tarihi okuduğum günden beri gurur duyarım(içerisinde bir sürü yalanlar olduğunu bilmeme rağmen,çünkü bir sürü değerli padişahın yaptığını bok eden içkiye-kadına-rahata düşkün padişahlar yüzünden yüzünden 600 yılı silmek aptallıktır).Sana cevap vermemin sebebi de Osmanlı bakış açındır , doğru-yanlışlığı her zaman tartışılır yalnız senin yazdıkların insanların değerlerine hakaret raddesine ulaşınca birileri sana dur der. Nasıl burda Atatürk'e sövüp sayan biri olsa sinirlenip köpüreceksek Osmanlı'da aynı durum.Türklüğün gururunu Osmanlı nasıl yücelttiyse , Atatürk'te son dönemlerde kaybolmaya yüz tutan gururu tekrar şahlandırmıştır.

  Son olarak ;

  Muhabbete de devam ediceksen öyle yavrumları falan bırakta adam gibi cevap yaz alıntılarken gereksiz şeklin lüzumu yok.

   

  Edit:Ayrıca bu tartışmayı yaparken altta şuanki imzam değil de 3-4 ay önceki ; Atatürk'ün ''Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz'' sözü olsaydı yorumların bu açıda olur muydu ona da cevap verirsen sevinirim.

  CameL tarafından 25/Oca/13 22:39 tarihinde düzenlenmiştir

  Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BosphorusPasha
  BosphorusPasha's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Eylül/2007
  Erkek
  ataturkcu1 bunu yazdı
  BosphorusPasha bunu yazdı
  sniperscope bunu yazdı
  CameL bunu yazdı

   

  Türklükle övünüyorsun , Türk beyliğinin kurduğu imparatorluğa sokup çıkarıyorsun , padişahlarına yavşak diyorsun . İlk önce hiçbir padişahın annesi Türk değil , daha sonra bu ülkede vs. vs. diyip bu bizi Türk yapar diyip kendinle çatışıyorsun.

   Edebinle adabınla , biraz da ''varsa'' beyninden faydalanarak yaz önce . 

  Ayrıca ; ne zaman hilafeti aldılar , İslamiyeti devlet işine soktular cümlesi cehaletini yeterince açıklar vaziyette . Bak bakayım İslamiyetten sonraki padişahlar , fetvasız kaç tane iş yapmış İmparatorlukta. Sanki hilafet öncesi dinden bağımsız hareket ediliyormuşta hilafet gelince birden dinle devlet işleri iç içe girmiş diye zırvalama.

  Beyin yapin ile kullandigin Nick tipatip uymus vaziyette. :)

  1.5 yasindaki oz kardesini bogduran bir herife 50 defa sokarim cikartip bi 50 defa yine sokarim. Onlar senin atalarin olabilir ama ben boyle soysuz ve vicdansiz birine ata falan demem. Benim tekbir atam var o da ATATURK.

  Osmanliya hilafet geldikten sonra padisahlar; eskiden her seyi divan'i umayun (yanlis hatirlamiyorsam) o danisip oyle karar alirlarmis, hilafetten sonra ise herseyi seyh-ul islama danisarak.

  Hani su; "yunanlilar hilafetin bekscisidir" "Mustafa Kemal ve arkadaslarini oldurmek dinen caizdir, bu ugurda olen sehitdir" diye fetva veren firinci sinif suzme ibne vatan haini seyh-ul islam varya...

  Simdi agzimi actiracak bana. git tarih okude gel yavrum. Sokmusum osmanlisinada, hilafetinede sana birsey olmasin.

   

  Dunya'daki islam cografyasina bak, islamiyeti devlet islerine bulastiran her ulke kopek gibi surunuyor, ne bilim var, ne teknoloji var, ne sanayii var, ne hosgoru var, ne ahlak var, ne beyin var.

  Yil olmus 2013, millet mars'a koloni kurma derdinde, topkapidan aksaraya gider gibi artik uzay seferleri yapiyor. Bizim seriat ile yonetilen misir'da halen dunya duzmu yoksa yuvarlakmi, domates yemek haramdir cunku domates hristiyandir, kadinlarin salatalik muz benzeri sebze meyve ye dokunmasi dinen caiz degildir.

  Al sana, seriat.

  Islamiyette egitim herseyden once gelir, o yuzdendirki ilk ayet "OKU"dur yoksa ilk ayet "Salat" olurdu. Omru hayatinda 2 tane kitap bile alip okumamis cahil takimi.

  Gidin lealar, mektubat okuyun siz, bir de milletin telefonuna numara ekleyin.

  Aslanım, kimsenin atana küfür etmemesini istiyorsan önce sakin olmayı bileceksin saygılı olmayı bileceksin adam olmayı bileceksin. 10 yaşındaki çocuk ağızlarıyla konuşma burda. saygı görmek istiyorsan saygılı olacaksın. sen ecdadıba küfür edersin o senin atan olarak gördüklerine.

   

  Saygılı oturun saygılı konuşun. sen tarihi araştır diyorsun fakat ben inanmıyorum senin gerçek tarihi okuduğuna. 

   

  sonuç olarak bana burada Atatürk ile Osmanlı padişahlarını kıyaslattırma rezil olursun. 

   

  saygılı olun ve saygı görün. 

   

  ettiğin laflarla milleti burada küfüre yönlendirme. 

  Utan lan azicik.Ataturk ile Osmanli padisahlarini kiyaslarsak rezil olurmusuz.

  Osmanli padisahlari emperyalist duzenin temsilcileri olmustur.Zamanlarinin zenginlik anlayisi toprak fethetmek uzerine dayali oldugu icin topraklar fethetmislerdir ve halki somurmuslerdir.Topraga dayali ekonomi ve madene dayali (merkantilist)ekonomi,cahilsin bilmezsin ac oku.Muslumanligi yayma falan deme,topu topu 2-3 tane musluman halk vardir balkanlarda rezil olursun.Hani dincisin ya o bakimdan dedim.

  Mustafa Kemal Ataturk dedigin adam ise emperyalist duzenle savasmis,emperyalist duzen yenildikten sonra da halkina miras olarak yurtta sulh cihanda sulh ilkesini benimsetip diger halklari somurmemeyi,diger halklar tarafindan da somurulmemeyi birakmistir.Simdi kalkmis padisahlarla Ataturku kiyaslamayin diyorsun.Siz dinciler ne iciyorsunuz da neyin kafasini yasiyorsunuz?Hosgoru deme sakin kalbini kirarim,yahudilerin ve hristiyanlarin senelerce degisik kiyafetler giydirilmek zorunda birakildiklarini unutma derim.

  Gercek tarihi okuduguna inanmiyorsan Osmanli hakkinda da gercek tarihi yansitmiyordur resmi tarih sana,arastir belki de Istanbulu fetheden kumandan sanli kumandan degildir belki,belki fetheden kumandan gut hastaligindan muzdariptir,belki Raduyla mektuplari vardir oku bakayim.4.Murat dedigin adamin ickiyi yasaklamasina ragmen icmistir belki,3.Selim cariye duskunudur belki.Bunlari resmi tarih yazmaz he,oku bakalim iyice.Resmi tarih yazsaydi Osmanliyi kotuluyolar ama ya :(( derdiniz de o yuzden yazmiyor resmi tarih bunlari,onun yerine size savaslar,nedenleri ve sonuclari anlatiliyor.Resmi tarih,sizin gibi dincilerin cigerini biliyor sizi avutuyor iste  padisahlarin ne kadar musluman oldugunu soyleyip,boylece maneviyat masturbasyonu yaptiriyor size o igrenc libidonuza bir son vermek icin.

  Simdi sen Ataturk zalimdi diktatordu falan da dersin alistik sizin gibi yuzsuz dincilere.Pesinen soyluyorum da daha yazma diye,senin padisahlarin  diktator degil miydi?Senin padisahlarin zalim degil miydi?Kardes katliamini sozgelimi Ataturk mu dikte etti?Pargali Ibrahimin erkek cocuklarini Kanuni degil de Ataturk mu oldurdu intikam alamasinlar diye?(Resmi tarih yazmaz bak bunu da seni koftehor)He ayrica birisi cumhuriyet rejimini kuran diktatordur(!!!!) otekileri sen zaten biliyorsun.Ah ah,dinci degil misiniz alayiniza kibrit suyu dokmeli de belki adam olursunuz diye 3-5 kelam ediyoruz.

  Yillardir iktidardasiniz ve sadece Akp degil onceki iktidarlarin da hemen hepsinde vardiniz;ama hala cemkiriyorsunuz.Utanin efendiler.

  @bosphorusPasa,

  Adam olmam ben diyorsan bu entryi okuduktan sonra,dua et Cenabi Mevlaya da akil fikir versin sana.Vermezsen ya Rabbi arlanma duygusu ver bana de ki sana biraz ar versin.

  :)

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  heza
  heza's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Haziran/2007
  Erkek
  belki okunmayacak ama yinede yazayım. İzmirde süren casusluk davasını lütfen takip edin. Orospulara subay elbiseleri giydirip kargaha sokup fuhuş yaptırmak subay kıyafetleri içindeki orospuya selam duran mehmetcikler abilerimiz kardeşlerimiz zorumuza gitmeye bilir. Askeri konaklama tesislere özellikle üst rütbeli subayların çevrelerine yerleştirilen gizli kameralarla asıl görevi vatanı korumak olan ama oropularla alem yapan ve kayıt altına alınan ve bu yolla şantaj yapılarak gizli askeri bilgi ve belgeleri temin edip başka ülkelere servis edilmeside zorumuza gitmeyebılir. Ama bunları deşifre edip yargılamak zorumuza gider. Badem bıyıkmış yafta yafta nere kadar diğer davaları bilmem ama bu davayı açane helal olsun o badem bıyıklıysa bende badem bıyıklıyım.

  "We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Muhalif Yorumcu
  SeRDaR
  SeRDaR's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 09/Kasım/2003
  Erkek
  heza bunu yazdı
  belki okunmayacak ama yinede yazayım. İzmirde süren casusluk davasını lütfen takip edin. Orospulara subay elbiseleri giydirip kargaha sokup fuhuş yaptırmak subay kıyafetleri içindeki orospuya selam duran mehmetcikler abilerimiz kardeşlerimiz zorumuza gitmeye bilir. Askeri konaklama tesislere özellikle üst rütbeli subayların çevrelerine yerleştirilen gizli kameralarla asıl görevi vatanı korumak olan ama oropularla alem yapan ve kayıt altına alınan ve bu yolla şantaj yapılarak gizli askeri bilgi ve belgeleri temin edip başka ülkelere servis edilmeside zorumuza gitmeyebılir. Ama bunları deşifre edip yargılamak zorumuza gider. Badem bıyıkmış yafta yafta nere kadar diğer davaları bilmem ama bu davayı açane helal olsun o badem bıyıklıysa bende badem bıyıklıyım.

  adamlar fuhuş yaparken sanki izliyormuş gibi anlatıyorsunda hoca ordamıydın gördünmü merak ettim açıkçası
  birkere söylediklerin çok saçma adam subay a.k ne gereği var yok orospuya subay kıyafeti giydirecek bilmemne :) senin gibbi asker mi bu adam da bir çarşı iznini beklesin :)  hiç izni evi vs yokmu saat 5 olunca çıkıp evine gitmiyormu hani konuşuyorsunuzda boş konuşuyorsunuz kusura bakma hiç inanadırıcı değil
  Asıl yaftalamak iftira atmak budur işte

  SeRDaR tarafından 26/Oca/13 02:00 tarihinde düzenlenmiştir

  Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 12139 Toplam Mesaj: 123