folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Deniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş LağvediliyorDeniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş Lağvediliyor

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ONEMINUTE
  ONEMINUTE's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 27/Mart/2009
  Erkek
  sniperscope bunu yazdı
  ONEMINUTE bunu yazdı

  ''TÜRK ORDUSU'' M*ker Bayıltır...

  Hocam galiba sen mars ta falan yasiyorsun.

  Turkiye'de ordumu kaldi? neredeyse butun komuta kademesi iceride.

  Savas durumunda kimin ne ile s2p bayiltacagini merak ettim. 15 aylik er bakkal mehmet emminin oglumu?

  Hocam herşeyin bi zamanı var .bu a.Q.p nin önüne atılan yemler var sadece...kendi kemçük azıyla dedi beşbekan derin devlet asla bitmez...derin devlet ve gerçek ordu iş birliği gerçek VATAN SEVERLER....a.Q.p yi ebediyete gömecektir.dediğim gibi sadece a.Q.p ye atılan yemler var...o kadar...  ;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Balyoz99
  Balyoz99's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Ocak/2010
  Erkek

  Yıllardır yürütülen modernizasyon ve milli üretim çabaları meyvesini vermeye, avrupadaki ülkeler mali sorunlar yüzünden ordularını küçültmeye, baş düşmanımız Yunanistan silahlanma yarışındaki dengeyi tamamen kaybetmeye, donanması olmayan İsrail ilişkilerin bozulması ardından tir tir titremeye başlamışken düşürün bütçeyi, atın hepsini içeriye, orduda subay bırakmayın.


  arbeit macht frei
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2021 Talihlisi
  samaccc
  samaccc's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2007
  Erkek

  Vatana millete hayırlı olması dileğiyle ...


  Minimalist Değilim Tembelim
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  bensiz_aglama
  bensiz_aglama's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Aralık/2009
  Erkek

  aga dün haberde gördüm genelkurmay başkanı başbakan cumhur başkanı toplanıyormuş var arkadaş bunlar 2 günde bir toplanıyor stratejisi olmayan genelkurmay başkanımız var  eskiden böylemiydi genelkurmaylar ağırlığını koyardı şimdilerde ise .    sözün bittiği yer ( Dişlisi bozulmuş yalama civata )

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ataturkcu1
  ataturkcu1's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Nisan/2007
  Erkek

  Burada bazı şakirtler çıkmış yine cuma sabahı kendilerine sövdürtmek istiyorlar.

  Ey şakirt güruhu,hangi ülkede 10larca general ve subay içeridedir?Hangi ülkede önce tutukla sonra belge bulursun zaten anlayışı geçerlidir?Bunlar faşizmin göstergesi değildir de nedir?Cep telefonuna olmayan kız kardeş ekletenler,şike davasında olmayan kız kardeşe araba aldıranlar bir gün topların kendilerine döneceğini bilmemekte midir?

  Belki 10 belki 20 belki de 100 yıl sonra,ama şakirtler de yeryüzünden kaybolacaklar.Yıldızlar da kayar,durmaz yerinde.

  ataturkcu1 tarafından 25/Oca/13 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

  Pragmatism&Realism
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  JeremYC30
  JeremYC30's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Mayıs/2008
  Erkek
  student bunu yazdı

  İstifanın kızının gizli kamerayla görüntülerinin yer aldığı iddianameyle aynı tarihe denk gelmesi dikkat çekti.


  İZMİR Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, kadınları kullanarak askeri belgeleele geçirdiği iddia edilen suç örgütüne yönelik hazırladığı ve İzmir 12. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilen iddianamedeki mağdur listesinde sürpriz bir isim çıkAğustos ayında yapılacak Yüksek Askeri Şûra’da Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na atanması beklenirken ani bir kararla istifa edip emekli olan Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner iddianamede 784., kızı 177. mağdur olarak yer aldı.

  ‘ODASINA KAMERA’
  Çetenin, amacına ulaşmak için hedef seçtikleri kişiler hakkında “gizli kamera’’ kayıtlarıyla bilgi topladığının belirtildiği iddianamede, örgütün Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kanadında kullandığı ileri sürülen 18 numaralı sanık Astsubay Sunay A.’dan elde edilen “Sunay’’ isimli dijital materyal içerisinde, Güner ve kızı hakkında bilgilerin yer alıyor. Belge dökümünde, “Nusret Paşa’nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın” denilerek öncelikle kızının hedef alınıp odasına kamera yerleştirilerek görüntülendiği anlaşılıyor. Bu görüntülerle Güner’e şantaj yapılıp yapılmadığı ise bilinmiyor.

  RAPOR HAZIRLANMIŞ
  4 Nisan 2011 tarihinde rapor olarak hazırlanıp çeteye sunulduğu ileri sürülen ve örgüt mensubu şüpheli Sunay A.’dan elde edilen “Nusret Güner Hakkında.doc” isimli belgede, Güner’in birliklere yaptığı denetimlerin ayrıntıları, konuşmaları, dönemin Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ile görüşmesi yer alıyor. Aynı belgede, Güner’in kızı konusunda çok hassas olduğu vurgulanarak, “A.’nın okuldaki erkek arkadaşları ile muhabbeti çok iyiymiş. Samimiyeti ilerlettiği bir çocuk var, bunlar kesin Nusret Paşa’yı kızdıracak pozlar verir. Ben nereye takılacaklarını bildiririm siz fotoğraflarsınız. Nusret Paşa’nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın kızının çocukla el ele fotoğrafı bile onu delirtir” ifadeleri yer aldığı belirtildi.

  LOJMANA GİRDİ
  Ayrıca belgede “Mustafa K. astsubay Nusret Paşa’nın lojmanına girdiği anlardan birinde A.’nın odasına gönderdiğiniz kamerayı yerleştirmiş. ‘Çok iyi oldu’ diyor, dediğiniz süre kaldıktan sonra alacak” satırları yer alıyor. Bu belgedeki Hâkim Murat A. tarafından hazırlandığı ileri sürülen notta ise “Mustafa K., A. Güner’in odasına yerleştirdiği kamerayı almış. Kullanılabilecek iyi görüntüler var. Ekte gönderiyorum. Nusret Paşa, bir şeyden şüphelenirse, onu yemekle bırakmaz beni de yer” satırlarının yer aldığı da iddianamede belirtiliyor.

  İLGİNÇ ZAMANLAMA
  GÜNER önceki gün Genelkurmay Başkanı Özel’i ziyaret ederek istifasını sunmuştu. Tuğgeneral Hakan Taşkesen’in, “mağdur” olarak yer aldığı Askeri Casusluk iddianamesinin açıklanmasından bir gün sonra istifa etmesi dikkat çekti. Oramiral’in Balyoz Davası’nı kastederek, “Tutuklu askerlerle ilgili olarak elimizden hiçbir şey gelmiyor” diyerek istifa ettiği ileri sürülmüştü.

  ‘F-16 taktik belgeleri ABD’yle aramızı açar’
  İddianamede, davanın sanıklarından Tuğgeneral Hakan Taşkesen ile ilgili bölüm de yer alıyor. Örgüt üyesi kadın A.Ü.’nün, Taşkesen ile ilgili tuttuğu ileri sürülen notlarda, “General oldu. Genelde pehlivanın evini kullanıyoruz. F-16’ların teknik taktik ve prosedürleri adlı gizli bir pdf dosyasını gösterdi. Kimseye söylemememi ve bu çıkarsa Amerika ile aramızda kriz çıkarabilecek bir belge olduğunu söyledi” açıklamaları dikkat çekti.

  ‘Üs içinde gömülü örgüt mühimmatı var’
  İddianamede örgütün Balıkesir’de toprağa gömülü mühimmatının bulunduğu öne sürüldü. Suç örgütü lideri Bilgin Özkaynak’tan ele geçirilen Pandora dosyasında Ö.B. ile ilgili bölümde, “Gömülü mühimmatı R.T. istediğimiz zaman getirebileceğini ekstra mühimmat için denetlemelerin geçmesini beklediğini söyledi” ifadeleri bulunduğu ileri sürüldü. İddianamede, suç örgütünün bu dosyaları şifrelediği için henüz şifrelerin kırılarak ulaşılamadığı da vurgulandı.

  Subayların sperm örneklerini mi aldılar?
  İddianamede ayrıca S.K.’nın evinde yapılan aramada çantada üzerinde subayların ismi yazılı 10 adet kırmızı kapaklı boş tıbbi veri alma tüpleri ve 2 adet üzerlerinde VGR 100 yazılı cinsel gücü artırıcı hap ele geçirildiği iddia edildi.

   --------------------------------------------------------------

   Orduyu  ve diğer kurumları hedef alan şantaj ile askeri sırları çalan bi yapılanma  var.Askeri bilgileri çalıyor ve  yabancı dveletlere satıyor.

  Yukarıdaki haberde  de belirtilkdiği gibi bazı istifalar bu şantajlar sonucu da olabilir.

   


  Zoraki veya şantaj ile istifalar zaten taktik gereği daha öncede oluyordu yeni birşey değil bu. Tsk bu gibi basit şantajları lehinde kullanmayı çok iyi bilir. Stratejik bir hareket olduğu kanatindeyim yoksa kamuoyunda nasıl geniş bir yer alsın TSK'ya yönelik böyle bir örgütün varlığı. ordudaki yansızların son çırpınış hareketleri diyelim biz kısaca bu olaya.

  Zaten bu saatten sonra kim sikler orduyu??? Ordunun malı çalınmış, planları, harekatları dış istihbaratlara satılmış, bütün birlikler, subaylar deşifre edilmiş, bütün askeriye kamerayla izleniyor dinleniyor kimin umurundaki.

  Konu dışına taşmış gibi olacak ama tek dikkat çekmek istediğim nokta Türk-kürt meselesi. Zamanın sağ sol olaylarına çok benzetiyorum tek farklılığı bu sefer ordu olaya el koymayacak/koyamayacak masada iş bitecek, bu konuda malesef ki ipler hükümette değil, terör bitsin diye kör bir kuyuya girilmiş durumda eğer o kör kuyuda masaya oturulacaksa pkk'nın şansı bizden daha fazla. Umarım aksi olurda yanılırım o günleri görmeyiz. 

   

   


  Neden Ben?
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cracker
  cracker's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Eylül/2005
  Erkek

  Deniz kuvvetlerimi yoksa şahsi bir adammı lağvediliyor(?) ilk once başlığını düzelt milleti galyana getirmeye çalışma, Deniz kuvvetleri  bir şahsamı endeksli amk. eğer öyle ise way ülkenin haline. ve bahsettiğin oramirali sikiyim sana bişe olmasın. Fazla kafanıda takma, muhtemelen arpası fazla gelmiştir.


  Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  diamonique
  diamonique's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 23/Temmuz/2009
  Erkek
  bensiz_aglama bunu yazdı

  aga dün haberde gördüm genelkurmay başkanı başbakan cumhur başkanı toplanıyormuş var arkadaş bunlar 2 günde bir toplanıyor stratejisi olmayan genelkurmay başkanımız var  eskiden böylemiydi genelkurmaylar ağırlığını koyardı şimdilerde ise .    sözün bittiği yer ( Dişlisi bozulmuş yalama civata )

  ağırlığını koymasını utanmadan savunuyorsun. artık ülkeyi asker değil, siviller yönetiyor. postal yalayıcıları gitsin kübaya.


  Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  arnavutr
  arnavutr's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Eylül/2011
  Erkek
  diamonique bunu yazdı
  bensiz_aglama bunu yazdı

  aga dün haberde gördüm genelkurmay başkanı başbakan cumhur başkanı toplanıyormuş var arkadaş bunlar 2 günde bir toplanıyor stratejisi olmayan genelkurmay başkanımız var  eskiden böylemiydi genelkurmaylar ağırlığını koyardı şimdilerde ise .    sözün bittiği yer ( Dişlisi bozulmuş yalama civata )

  ağırlığını koymasını utanmadan savunuyorsun. artık ülkeyi asker değil, siviller yönetiyor. postal yalayıcıları gitsin kübaya.

   

  Sizin gibileride İran yada Arabistan'a göndermek lazım.

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  diamonique
  diamonique's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 23/Temmuz/2009
  Erkek
  arnavutr bunu yazdı
  diamonique bunu yazdı
  bensiz_aglama bunu yazdı

  aga dün haberde gördüm genelkurmay başkanı başbakan cumhur başkanı toplanıyormuş var arkadaş bunlar 2 günde bir toplanıyor stratejisi olmayan genelkurmay başkanımız var  eskiden böylemiydi genelkurmaylar ağırlığını koyardı şimdilerde ise .    sözün bittiği yer ( Dişlisi bozulmuş yalama civata )

  ağırlığını koymasını utanmadan savunuyorsun. artık ülkeyi asker değil, siviller yönetiyor. postal yalayıcıları gitsin kübaya.

   Sizin gibileride İran yada Arabistan'a göndermek lazım.

  biz 600 yıllık tarihimizi savunan insanlarız. Ecdadımızın yolunda giden insanlarız. Osmanlının yıkılmasına da neden olan ittihatçı darbecilerdi zaten. hadi yallah şimdi


  Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 11109 Toplam Mesaj: 123