folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

okulun başından beri aynı kıza tutkunum.kız bunu biliyor ve arkadaş olarak takılıyoruz şu sıralar.yani alenen söyledim kıza kaç kere ,
    ama mükemmel bi kız arkadaş olarak kabullendi
    beni arkadaş olarak baya baya da konuşuyoruz.ama ben kendimi içten içe tüketiyorum arkadaş ya..yani hiç ağlamadım bu kız için ağlamam da,ama şimdiye kadar aşık olduğum hiç bi kızla bişey yaşayamadım,tip yok ama tipsiz de değilim,yakışıklı olduğumu söyleyenler de var ama bu kız ne bileyim,belki tipe önem vermiyor da kafamızın uyuşmayacağını fln düşünüyor...

bu kızı biraz olsun unutmak için 3 ayrı kızla daha konuşuyorum ama onlarla arkadaş olarak.yani yaklaşık 1 yıl içinde yalnızlığı hissediyorum gibi bişey..
    bakıyorum çevreme kuzen,ark'lar fln..
    Hepsi biyerlere gidiyo sevgilisiyle..
    insan garip oluyo yani.

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

batuhan14 bunu yazdı:
    -----------------------------

okulun başından beri aynı kıza tutkunum.kız bunu biliyor ve arkadaş olarak takılıyoruz şu sıralar.yani alenen söyledim kıza kaç kere ,
    ama mükemmel bi kız arkadaş olarak kabullendi
    beni arkadaş olarak baya baya da konuşuyoruz.ama ben kendimi içten içe tüketiyorum arkadaş ya..yani hiç ağlamadım bu kız için ağlamam da,ama şimdiye kadar aşık olduğum hiç bi kızla bişey yaşayamadım,tip yok ama tipsiz de değilim,yakışıklı olduğumu söyleyenler de var ama bu kız ne bileyim,belki tipe önem vermiyor da kafamızın uyuşmayacağını fln düşünüyor...

bu kızı biraz olsun unutmak için 3 ayrı kızla daha konuşuyorum ama onlarla arkadaş olarak.yani yaklaşık 1 yıl içinde yalnızlığı hissediyorum gibi bişey..
    bakıyorum çevreme kuzen,ark'lar fln..
    Hepsi biyerlere gidiyo sevgilisiyle..
    insan garip oluyo yani.

kıza şöyle de ya sevgilim ol yada etrafımdan toz ol direk söyleyecen söylemezsen içinde patlar, hatta biraz gözlerini yaşart seni seviyorum de tut ellerinden de dumur olsun kızda bir şeyler varsa sana karşı anında tepki vericektir, o ara kaçırmayacaksın ama kesin cevap al. olmadımı git başka hatun bul beğenmen önemli deil yalnız takılma mevzu budur. biraz cesur olun olm hayat cesurları sever.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

İçim daralıyo burayı okuyunca ya sanki derdinizi ben paylaşıyorum bazılarımızın harbiden işi zor. Allah kolaylık versin hepinize kardeşlerim.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

ya paşam kaç kere söyledim kıza..
    şarkılar mı dersin,göze bakmalar mı..
    hadi desen antipatiksindir,yok sınıfta efendi efendi takılıyoruz,belli çevremiz var espri yapınca güldürüyoruz fln..
    ben bu kıza karşı son kartlarımı çoktan oynadım.e artık kabullendim sayılır :/

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

Aşık olmak istiyorum olamıyorum(Işık Yok)

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

bunlar dert mi lan siz dert görmemişsiniz :|

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

görmezklikten geliyorum hayatı ve acımasızlığını,kendimi kandırabildiğim sürece mutlu oluyorum ama salak olmadığım için kendimi kolay kolay kandıramıyorum yada deli olmadığım için.Deli olmak,delirmek istiyorum ve bunu isterken aklıma birşey takılıyor;Deli daha mı delidir delirmek isteyenden değilse ben neden deliler kadar mutlu olamıyorum öyleyse ben neden akl selim biri olarak dleirmek istiyorum ve şimdi ananı sikmeye geliyorum doktor,bekle geliyorum.

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

1  hafta içerisinde 1800 tl bulmam gerekiyor.Kız arkadaşım sevginin emek istediğini düşünüyor ve ben emek göstermiyormuşum.En yakın arkadaşlarımda benim bir şerefsiz olduğumu düşünüorlarmış.Babam benden adam olamayacağını düşünüyor.

Ama 1800 tl yi de bulucam, o kızıda siktir edeceeem beni şerefsiz sanan adamlarada şerefi gösterecem.Babamada adam olacağımı gösterecem.

Hayat hırslandırdın ananı sakla benden.

Edit:20 yaşındayım bi yerde de çalışmıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:

bunlar dert mi lan siz dert görmemişsiniz :|

ben şimdi size dert anlatayım da derdin ne olduğunu görün.

banka kredisiyle eve girdim 120000 lira borcum var, iş mevzularından da 26.000 lira borcum var takside bağlı...

beynimde 6 küçük tümör var temmuzda ameliyat bekliyordum ağustos içi dediler, kurtulma şansım daha yüksek ama ölebilirim de bu yüzden mezarımı da satın aldım.

kurtulursam ki kurtulacağıma eminim aralıkta evlenecem, ve kadınım uygun şartları sağlayamadığım için şehir dışına gitmek zorunda kaldı, ve o temmuzda ameliyat olacağımı sanıyor ama henüz ağustos diyemedim çünkü zorunlu ayrılık ona acayip ağır geliyor. ve başımdaki tümörleri aileme de söyleyemedim ikisi de kalp hastası.

bunların dışında hasta babannem istanbula geri dönüyor ve işimi aksatmadan onun sağlık problemleriyle ilgilenmeliyim gerekiyor.

ekstra bir rahatsızlığım da ileri güneş alerjisi doğuştan gelen bir rahatsızlık yüzünden daimi kullandığım ilaç güneşe çıkmama engel oluyor, ellerim ve yüzüme sürdüğüm losyon standart iki işçinin aylık maaşı kadar yani kısa kollu giyinemiyorum sıcakta adeta pişiyorum.

bütün bunları tasa etmeden, şikayet etmeden, normaldir olur diyerek yaşamıma devam ediyorum, tabi ki intihar her insan için bir seçim; fakat oyundan atılmadan kendiliğinden sahayı terketmenin de bir anlamı yok :)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

AnaMuhalefet bunu yazdı:

garga bunu yazdı:

Bazen etraftaki hic tanimadigim insanlarin benim hakkimda konustugundan o kadar emin olabiliyorum ki, kendimi dikkatlice onlari dinlermis halde buluyorum...

Ama kibrisa gidince farkettim sadece burda olmuyor yani ingilizce konusulmasi deil sanirim problem.

Kendimi bazen, hickimse duymazsa ve bilmezse aslinda kanunlara uymak zorunda olunmadigi ve ne istersen yapabilecegini dusunurken ve mantikli bulurken farkediyorum...

Hickimsesi olmayan bir sokak sarhosunu alip baskabir yere goturebilirsin, kimsenin gecmedighi bi yere aslinda cok zehirli bir bitki veya mantar ekebilirsin gibi... Birine zarar vermeye yonelik deil ama sistemi test eder gibi.

Buyrun bakalim :)

O kanunlar zaten sen ya da herhangi biri her istediğini yapmasın diye konulmuş ve bazı şeyleri sınırlandırmış zaten.

Her istediği şey kanunlara uyan, her istediği şey kanunlara uymayan ya da istediklerinin bazıları kanuna uyan bazıları uymayan bir kişi olabilirsin.

Her istediğin şey kanunlara uyuyorsa ortada bir kesişim kümesi yoktur, diğer iki şıktan birine ait isen o zaman kurallarla uyum içersinde değilsindir,kavgaya başlayabilme ihtimalin olur.

Tüm bu kişileri, kanunlar, ortak bir kısıtlanmış alanda birleştirir. Kanunu da gücü elinde tutan belirler...

Gücü elinde tutuyorsan ya da gücü elinde tutanları devirecek güce sahipsen de ne istiyorsan yapabilirsin, bu sana kalmış, yani sen nasıl birisin,tercihlerin hangi yönde olacak?

Kurallar da "HERKES için EN İYİ" olarak lanse edilir teoride. Pratikte ise nasıl olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım.

Senin yazdıklarına bakınca bazı anlarda kuralları aşmak istiyorsun gibi bir hal sezinliyorum. Ama düşündüklerin kafanda, teoride ya da pratikte sana bir problem yaratıyor mu bilemiyorum. Yani sadece sorgulama olarak mı düşünüyorsun yoksa sorguladıkların sende Sıkıntı yaratacak düzeye geliyor mu? ( Beklenilen cevap: --Gelmiyor. )

loading completed.

evaluating data %20...

anca gidersin...
Toplam Hit: 11753 Toplam Mesaj: 86