folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

Aytekinet bunu yazdı:

bunlar dert mi lan siz dert görmemişsiniz :|

ben şimdi size dert anlatayım da derdin ne olduğunu görün.

banka kredisiyle eve girdim 120000 lira borcum var, iş mevzularından da 26.000 lira borcum var takside bağlı...

beynimde 6 küçük tümör var temmuzda ameliyat bekliyordum ağustos içi dediler, kurtulma şansım daha yüksek ama ölebilirim de bu yüzden mezarımı da satın aldım.

kurtulursam ki kurtulacağıma eminim aralıkta evlenecem, ve kadınım uygun şartları sağlayamadığım için şehir dışına gitmek zorunda kaldı, ve o temmuzda ameliyat olacağımı sanıyor ama henüz ağustos diyemedim çünkü zorunlu ayrılık ona acayip ağır geliyor. ve başımdaki tümörleri aileme de söyleyemedim ikisi de kalp hastası.

bunların dışında hasta babannem istanbula geri dönüyor ve işimi aksatmadan onun sağlık problemleriyle ilgilenmeliyim gerekiyor.

ekstra bir rahatsızlığım da ileri güneş alerjisi doğuştan gelen bir rahatsızlık yüzünden daimi kullandığım ilaç güneşe çıkmama engel oluyor, ellerim ve yüzüme sürdüğüm losyon standart iki işçinin aylık maaşı kadar yani kısa kollu giyinemiyorum sıcakta adeta pişiyorum.

bütün bunları tasa etmeden, şikayet etmeden, normaldir olur diyerek yaşamıma devam ediyorum, tabi ki intihar her insan için bir seçim; fakat oyundan atılmadan kendiliğinden sahayı terketmenin de bir anlamı yok :)

hocam seni çok iyi anlıyorum gerçekten hayat sanada banada fena koymuş allah beterinden saklasın ne diyelim kaderde varsa ezilmek neye yarar üzülmek demiş şair :)

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Aytekinet bunu yazdı:

bunlar dert mi lan siz dert görmemişsiniz :|

ben şimdi size dert anlatayım da derdin ne olduğunu görün.

banka kredisiyle eve girdim 120000 lira borcum var, iş mevzularından da 26.000 lira borcum var takside bağlı...

beynimde 6 küçük tümör var temmuzda ameliyat bekliyordum ağustos içi dediler, kurtulma şansım daha yüksek ama ölebilirim de bu yüzden mezarımı da satın aldım.

kurtulursam ki kurtulacağıma eminim aralıkta evlenecem, ve kadınım uygun şartları sağlayamadığım için şehir dışına gitmek zorunda kaldı, ve o temmuzda ameliyat olacağımı sanıyor ama henüz ağustos diyemedim çünkü zorunlu ayrılık ona acayip ağır geliyor. ve başımdaki tümörleri aileme de söyleyemedim ikisi de kalp hastası.

bunların dışında hasta babannem istanbula geri dönüyor ve işimi aksatmadan onun sağlık problemleriyle ilgilenmeliyim gerekiyor.

ekstra bir rahatsızlığım da ileri güneş alerjisi doğuştan gelen bir rahatsızlık yüzünden daimi kullandığım ilaç güneşe çıkmama engel oluyor, ellerim ve yüzüme sürdüğüm losyon standart iki işçinin aylık maaşı kadar yani kısa kollu giyinemiyorum sıcakta adeta pişiyorum.

bütün bunları tasa etmeden, şikayet etmeden, normaldir olur diyerek yaşamıma devam ediyorum, tabi ki intihar her insan için bir seçim; fakat oyundan atılmadan kendiliğinden sahayı terketmenin de bir anlamı yok :)

cidden her şey yazdıgın gibiyse önünde saygıyla eğilirim.. kendime bakınca da mallığıma doymıyım..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

benim bi derdim var akıl mantık erdirebilen bana akıl versin..

bi kız arkım vardı.sadece arktık..sevgili muhabbeti yoktu..nese aramız mütiş iyiydi..aksamları yatmadan önce konusuyorduk..facede de beni kardeşi olarak eklemişti.herkeside kardeşilğine eklemez.tüm derdini anlatır.fotolarını bana gönderir arşivlerdim.cok güvenirdi fln fln..

bi aksam konusuyorduk..aramız cok iyiydi.canım ben cok yoruldum uyuyacam dedi taam ii geceler fln dedim ve kapattık..sabah kalkıgımda face e fln girdim.beni silip engellemiş.face şifresini değiştirmiş.sonra annemden girip bunu silmeyi unutmuşsun yazdım.onuda sildi engelledi..sonra aradım.hayırdır dedim direk.oda bana ne hayrdırı dedi.silmiş engellemişsin dedim face den hıı eet dedi.neden die sordum öle olması gerekiordu dedi.sebebp hiç sölemedi.sana bişi mi yaptım dedim hyr snn yaptıgın bişi yok.bi süre görüşmeyelim arama sorma dedi.bana bi sebep söle aramam sormam daha seni dedim.bi sebep yok öle gerekio dedi.bnde dedim ki sevgilin mi kıskandı yok hyr dedi.sebebp hiç yok ve arklıgımız bitti.öle bi bitirdi ki sanki sevgiliyizde artk baskasından hoşlanıo ya bi süre görüşmeyelim dio :D

akıl sır erdirebilen var mı ? bu kişi dizilerde falan oynuyor şimdilerde..klipte te oynadı fln..bi tarafı kalktı desem zaten daha öncesinden konuşuyorduk :S

bu işe biri mantıklı açıklama yapsın alnından öpecem!!!

yaslar kac?

eger yeterince gencseniz soyle soyliyim... kiz sana asik olmustur yada asik oldugunu sanmistir, yada artik asik olmak istemistir seninde kismetini kapadigini dusunmustur... bi bok olmustur ama senin sunu bilmen lazim, yarin senin kiz arkadasin senin oyle sadece ark :) olacagin bir kiz ark in olmasini istemeyecek... bunu butun kizlar, erkekler daha ruhu sezmeden anliyorlar ve kendilerine yar olmayan ve eninde sonunda baska birine yar olup "sadece ark" pozisyonundan otomatikman ayrilacagini bildikleri erkeklerden uzaklasiyorlar :) haha... boyle soyleyebilirim sanirim.

onlarin icguduleri var, biz biraz daha odunuz ilk baslarda.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

öyle büyük bi derdim yok yani burdaki birçok arkadaşa bakınca

orta diyebileceklerimi de ne şu an çözebiliriz ne de nete yazmaya niyetim var

lakin şöyle bişey anlatayım da hem yardımcı olursanız akıl verirseniz sevinirim hem de kafa dağılır biraz

bi kız var (standart artık herkesde ama)

ben 1.5 yıl önceki sevgilimden sonra bir kızla ciddi niyetlendim 1 sene önce ama o başkasını seviyodu

şimdi bu kız yavaş yavaş içime işledi benim

uzak durmaya çalıştım yapamadım birkaç ayda yavaş yavaş içime işledi

derken belli gelişmeler sonucu arkadaş ortamlarımız kesişti böylece uzak durmama rağmen tanıştık

uzak durmamın sebebi hem kendi içsel sebeplerim hem başka mevzular ortamla ilgili

neyse kıza açılıcam çekiniyorum çünkü şu an kimseyi istemiyorum modunda

bi yandan belli eder gibi oldum aslında yani az çok anlamıştır salak değilse ki değil

birkaç kere buluşalım dedim hep ekti istemiyor kendi kankalarıyla geziyor

en son ne zaman buluşcaz hep ortamlarda mı rast gelicez dedim finallerden sonra dedi savdı

oysa kaldığmız yerler yakın zaman da var rahatça buluşabilirdik

geçen telde uzuncana konuştuk gırgır felan ama bi daha aramadı arıcam demişti

ben arasam açmaz ya da uzatmadan kapatır

ben ne yapayım? açılayım mı? açılsam %150 hayır der ama uzaklaşır mı?

içimde taşımak istemiyorum lakin en azından arkadaş olarak yanında olabilmek ara ara görebilmek ve gördüğümde konuşabilmek istiyorum

yoksa direk uzaklaşayım mı?

onu görünce istemsiz olarak mutlu oluyorum içim gidiyor bana seslenmesi kalbimi yumuşatıyor...

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

içimde taşımak istemiyorum lakin en azından arkadaş olarak yanında olabilmek ara ara görebilmek ve gördüğümde konuşabilmek istiyorum

onu görünce istemsiz olarak mutlu oluyorum içim gidiyor bana seslenmesi kalbimi yumuşatıyor...

hocam bence hissettiklerini söyle karşılık bulamasan dahi(inş öyle olmaz) olayı kafanın içinde büyütmeden kapatmış olursun. diğer türlü her düşünüşte bir umut o umuda bağlı başka bir umut ve ardında soru işaretleriyle dolu yorucu bir yolda yürürsün. sanırım ara ara görebilmek konuşabilmek istediğinden bahsetmişsin. ben bunu da duygularına bağlıyorum. eğer ona karşı bişeyler hissetmesen ona bu kadar yakın olma ihtiyacı hissetmezsin (bence!). herneyse kısacası doğru yer ve doğru zamanda duygularını belirt hocam, kabul etti etti etmedi kendi kaybeder.

kızların ilginç bir huyu vardır hocam. duygularını söylersin bazen karşılıklı olsa bile "aynı duygular bende de var" demez kaplumbağa gibi kabuğuna çekilir. uzaklaşır mı diye sormuşsun. bence kuvvetle muhtemel uzaklaşır açık sözlü ve hissettiklerini pat diye söyleyen biri değilse eğer.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

işziz bir makina mühendisiyim ...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

an itibariyle kıza açıldım..

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

işziz bir makina mühendisiyim ...

takma kafanı bulursun yakında.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

kız nazik bi dille olmaz dedi.sağlık olsun ne yapalım.

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

öyle büyük bi derdim yok yani burdaki birçok arkadaşa bakınca

orta diyebileceklerimi de ne şu an çözebiliriz ne de nete yazmaya niyetim var

lakin şöyle bişey anlatayım da hem yardımcı olursanız akıl verirseniz sevinirim hem de kafa dağılır biraz

bi kız var (standart artık herkesde ama)

ben 1.5 yıl önceki sevgilimden sonra bir kızla ciddi niyetlendim 1 sene önce ama o başkasını seviyodu

şimdi bu kız yavaş yavaş içime işledi benim

uzak durmaya çalıştım yapamadım birkaç ayda yavaş yavaş içime işledi

derken belli gelişmeler sonucu arkadaş ortamlarımız kesişti böylece uzak durmama rağmen tanıştık

uzak durmamın sebebi hem kendi içsel sebeplerim hem başka mevzular ortamla ilgili

neyse kıza açılıcam çekiniyorum çünkü şu an kimseyi istemiyorum modunda

bi yandan belli eder gibi oldum aslında yani az çok anlamıştır salak değilse ki değil

birkaç kere buluşalım dedim hep ekti istemiyor kendi kankalarıyla geziyor

en son ne zaman buluşcaz hep ortamlarda mı rast gelicez dedim finallerden sonra dedi savdı

oysa kaldığmız yerler yakın zaman da var rahatça buluşabilirdik

geçen telde uzuncana konuştuk gırgır felan ama bi daha aramadı arıcam demişti

ben arasam açmaz ya da uzatmadan kapatır

Bir benzer durum bende ki. Bir sevgilim vardı ve onun kankası. Sevgilim huysuz herseyi tribe alan ben yakınlaştıkca o koşar adımla kaşan adamı uyuz eden bir tipti. Ama ben sabrımı zorladım 2 ay kadar felan çıktım. Kankasıda tam onun tersi hoşsohbet felan birisiydi. Arada kafam bozulduğunda bununla muhabbet ediyordum. Benim sevgili öğrenmiş durumu. Direk bitti diye kesip attı. :) bende pek koşmadım bıkmıştım artık trip trip trip sıkıyo insanı. Sonra kankası ile muhabbet gelişti. O bana ben ona derken kaynaştık. Açıldımda kıza. Ama çıkamıyoruz. O yaban memleketlerde ben öğrenciyim o ilde o yerlisi ben öğrencisi. Biraz karışık bir durum :) Ama kızla pek görüşmememize rağmen büyük duygular war bundan 4 sene önce aşık olmuştum. Ve gene geldi çattı sanırım. :) Aşık olmucam diyorum imkansızız diyorum. Söz geçiremiyorum deli gönlüme arıyorum konusuyoruz. Bazen mesajlaşıyoruz. Deliricem :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 11724 Toplam Mesaj: 86