folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

batuhan14 bunu yazdı:
    -----------------------------

kız nazik bi dille olmaz dedi.sağlık olsun ne yapalım.

2-3 ay geçsin bidaha et.Bende olmuştu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit:la ne olucak benim bu aniden kendimi galyana getirme huyum kendime hakim olmayı öğrenmem lazım sanırım

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

dead_march bunu yazdı:

1yıl içerisinde kilo aldım tüm dostlarımın tek tek dost olmadığını farkettim ki an itibariyle yanlızım işsiz olmamı saymıyorum msn listesinden adam sile sile 8 kişi kaldı facei kapıyalı 9 ay oldu şuan kişi listemde olan 8 kişinin 4üyle tanışalı 1-2 ay oldu aslında onlarında 3ünü tanımıyorum bütün bunlar bir yılda oldu ne oldu lan bana ha ayrıca ekliyim bana bişey olursa bana yalandan dostumsun diyip duranlar yüzündendir onlar kendilerini bilirler bişi olursa biri elbet bu yazıyı bulur aslında böle kuru kuru silmekle olmaz hepsine şimdi sahtekarlığın yüzünden seni hem msnden hem hayatımdan sildim diye mesaj atıcam

birincisi sil gitsin sildiğini ifşa etmene gerek yok..ikincisi acilen kilo ver hacı onlar yeniden sana dönecektir..ama koz bu kez senin elinde olacaktır..kuru kuru silmekle harika olur sessiz atın çiftesi pek olur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

benim derdim sertleşme çok sertleşiyorum nedense neden acaba çokmu sert adamım

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bende dertliyim. kendimi şuursuz hissediyom bazen.küçükken ben fen kitapları ansiklopedileri okurdum.ilkokul 3deyken falan. deney yapmaya çalışırdım. tavuğun gözünü falan çıkarırdım.sonra babam kızdı mına korum deneyinin dedi. git arkadaşlarınla top felan oyna dedi.hemen gittim sahaya. anlaamdığım için beni kaleci ettiler 15.dkde kolumu kırdım(bidaha oynamadım zaten). sonra ortaokul bitti fen lisesi kazandım. peder bey öğretmen lisesine yazdırdı. bölüm TM seçtirdi zorla. ben fen istiyodum. sonra okul bitti zorla sınıf öğrt yazdırdı. okumam dedim ya da okusam da öğretmnlik yapmam dedim. 4, senem ve 2,sınıftayım 3 5 güne bi tartışıyoz bazen okul yüzünden. yeniden sınava girmek istiyorum ama 4 yılıdr gece gündüz yattığımdan artık okuduğumu anlayamıyorum. mal gibi oldum. konuşmayıda sevmem gezmeyi de. hiç bişeyi sevmiyom. bi tane kız vardı 3 sene çıktık lise 3ten sonra. çok şaıktım. ama ayrıldık sonra bne istedim. ibnelik ettim heral öle düşünüyom. daha sonra çok kızla çıkmaya çalıştım. ama hep aklımda o vardı. başka bi kızı sevemedim. ve şu an o kız sözlü gibi bişey. napim ben? :( iç bişeyden zevk almıyom sadece aşk meşk diil yemektne bile zevk almıyom. inanırmısınız sadece TBTye girince gülüyom. lisedeyken psikolog paranoya başlangıcı var dedi. kafayı yemekten korkuyorum. sülalenin yarısında sara var. Irsi sanırım. bende ne zmana ortaya çıkar Allah vere de aklım başımdayken ölsem.hayırlısı olsun tabi. bide konuşmayı hiç sevmiyom dinlemeyi de. hemen başım ağrıyor.napim ben ?

2 kere de intihar ediyim dedim g.t yok anasını satim ölemedim de. başımı alıp gidesim var ama ailem çok seviyor. üzülmesinler diye gidemiyom ölemiyom. napim ben yaa. yaş da ilerliyo peder kzı mız yok mu bişeylerin zamanı geliyo diyo. en evlensem o kız olmadıktan sonra Allah bilir de enfazla 2 sene evli kalırım heral. bunların çözümü vardır muhakkak ama olayın içinde olunca ufkumuz daralıyo yardımcı olabilecek mürid müridelerimzi varsa bi yardımcı olun. şaşkınım napcağımı bilemiyom :F

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

bende dertliyim. kendimi şuursuz hissediyom bazen.küçükken ben fen kitapları ansiklopedileri okurdum.ilkokul 3deyken falan. deney yapmaya çalışırdım. tavuğun gözünü falan çıkarırdım.sonra babam kızdı mına korum deneyinin dedi. git arkadaşlarınla top felan oyna dedi.hemen gittim sahaya. anlaamdığım için beni kaleci ettiler 15.dkde kolumu kırdım(bidaha oynamadım zaten). sonra ortaokul bitti fen lisesi kazandım. peder bey öğretmen lisesine yazdırdı. bölüm TM seçtirdi zorla. ben fen istiyodum. sonra okul bitti zorla sınıf öğrt yazdırdı. okumam dedim ya da okusam da öğretmnlik yapmam dedim. 4, senem ve 2,sınıftayım 3 5 güne bi tartışıyoz bazen okul yüzünden. yeniden sınava girmek istiyorum ama 4 yılıdr gece gündüz yattığımdan artık okuduğumu anlayamıyorum. mal gibi oldum. konuşmayıda sevmem gezmeyi de. hiç bişeyi sevmiyom. bi tane kız vardı 3 sene çıktık lise 3ten sonra. çok şaıktım. ama ayrıldık sonra bne istedim. ibnelik ettim heral öle düşünüyom. daha sonra çok kızla çıkmaya çalıştım. ama hep aklımda o vardı. başka bi kızı sevemedim. ve şu an o kız sözlü gibi bişey. napim ben? :( iç bişeyden zevk almıyom sadece aşk meşk diil yemektne bile zevk almıyom. inanırmısınız sadece TBTye girince gülüyom. lisedeyken psikolog paranoya başlangıcı var dedi. kafayı yemekten korkuyorum. sülalenin yarısında sara var. Irsi sanırım. bende ne zmana ortaya çıkar Allah vere de aklım başımdayken ölsem.hayırlısı olsun tabi. bide konuşmayı hiç sevmiyom dinlemeyi de. hemen başım ağrıyor.napim ben ?

2 kere de intihar ediyim dedim g.t yok anasını satim ölemedim de. başımı alıp gidesim var ama ailem çok seviyor. üzülmesinler diye gidemiyom ölemiyom. napim ben yaa. yaş da ilerliyo peder kzı mız yok mu bişeylerin zamanı geliyo diyo. en evlensem o kız olmadıktan sonra Allah bilir de enfazla 2 sene evli kalırım heral. bunların çözümü vardır muhakkak ama olayın içinde olunca ufkumuz daralıyo yardımcı olabilecek mürid müridelerimzi varsa bi yardımcı olun. şaşkınım napcağımı bilemiyom :F

Sen panik olmuşun üstat.İlk önce ondan kurtulmak lazım diye düşünüyorum.şu cümleyi ezberle ve bol bol kullan:

''Koy g*tüne , rahman gitsin ''

Manalı kullan.Yani yerinde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

mith bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

Hocam benim derdim kendime.

İşimi yapamadığımdan işimden sıkıldım. Patron yalakalarından sıkıldım. Benim yaptığım bir makineyi kendi yapmışçasına patrona göstererek para talep eden yalakalardan bıktım.

Patron yokken kral, patron varken 2 büklüm olan insanlardan bıktım.

Daha geçen gün tartıştım tekiyle.

Ceviz kabuğunu doldurmayacak birşey ama patladım en sonunda. Çalışanlarla aynı yerde çay, kahve içiyoruz. Ben gittim kola ile fanta aldım. (Patronun verdiği parayla). Bu kendini bir bok sanan lavuk arkadaşına fantayı koy kenara bizim makinenin oraya götürür içeriz dedi.

Bende bu fanta ortaya alındı kim içmek isterse içer kalanı alır götürürsünüz diye bağırdım.

Sen bana nasıl gider yaparsın sus diye bağırmaya başladı. Bende zaten konuşturmuyorsun ki susalım sürekli konuşuyorsun diye postayı koydum bunun içine oturmuş patrona şikayet etmiş beni.

Patronun yanında "kickboxa gidiyor götü kalkık bunun" dedi ve beni tehtid etmeye başladı. Dışarda olsa agzını burnunu eline verebilitem yüksek.

Ancak işimden olmamak için sustum içime attım. Sinirden odamda ağladım. Onuruma dokundu o laflar. Gururum incildi.

Ben kendime birşey yapmam ancak başkasına birşeyler yapabilitem yüksek.

Herkese hayırlı günler..

Bu ülkenin her fabrikasında böle adamlar var heralde :/ ya da daha geniş bakarsak böyle insanların adam yerine konulduğu bi ülke burası... 

tecrübelerle sabittir

dili 1metreden fazla olan adaların dötü daha fazla yer tutuyor öylelerinin dilini kıçına sokmak lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

intihar etmek iyi güzelde, lan ya harbiden ölürsek ?

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

en buyuk dert bende hocalar... gün gün eriyorum vallahi... 5 senedir kilo almaya calısıyodum şu son sene10 kilo aldım okulun bitmesi etkili oldu lisenin.. şu son 3 ayda 15 kilo verdim :S... 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bu gidişle hiç bir baltaya sap olamadan gidicem

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 11721 Toplam Mesaj: 86