Dersten Atmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

alicem bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizde çok oluyo bu.dersten atabilir ama yok yazamaz...öğretmen kendide söyledi.yok yazarsa öğretmende savunma isteniyor

bizede hoca attımmı yok yazmam gerekir dedimişti çünkü bahçede başına bi şey gelse niye yok yazmadın diye hocayı çekerlermiş 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı:
    şimdi olayı açıkca anlatayım hoca sınav kağıtlarına bakmaları için defterleri kitapları kaldırın demiş herkes kaldırmış sonra kağıtları almış hadi çıkarın demiş ve benim kardeşim biraz ağır  haraket eder ve biraz geç çıkarttığı için niye hala çıkarmadın demiş çık sınıftan demiş seni istemiyom dersimde yok yazcam diye bağrınmış ve 2.si yanında oturan arkadaşıda daha çıkartmamış defterini kitabını onu atmamış sırf kardeşimi atmış habire hoca oğrencilere deve kuşu salak diyip senin beyninden sorununmu var diyip rencide ediyomuş ne yapsak şikayette bulunayımmı ilçe millieğitim müdürliğüne tüm sınıfda kardeşime şahitmiş
    abi o zaman git milli eğitime durum böyle böyle de şikayet et hocayı ama böyle yükleniyorsa dozajı illaki arttıracaktır bu durumuda bekleyip şikayet edebilirsin ama hocayı dövdüğün zaman hakksız duruma sen düşersin :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    okul yönetimine göre öğretmen her zaman haklıdır :D yani madur hep öğrenci oluyor :(  kardeşin ne kadar bozmadım desede hocaya hoca bir sözle onu disiplinlik eder  iyi ki disipline vermemiş yok yazmış. Türkiye'deki eğitim sistemi çok saçma
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    höst ! 24 kasım geçeli daha 1 hafta bile olmadı...

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

vay be... Ata'm boşa demiş, Öğretmenler Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:
    sevgili arkadaşlar öğretmen kardeşimi dersten atmış öğretmenin adı melihat avcı cengiz topel lisesinde ogretim uyesi kadını öldürsemmi ne diyorum ada dağa kaldırıp işkence yapıp gömeyim neyse:D bir öğretmenin öğrenciyi dersin düzenini bozmamış olmasına rağmen derten dşarı atıp yok yazmaya hakkı varmıdır . ve dersin düzenini bozsa bile varmıdır yonetmeliklerde geciyomu

Dersin düzenin bozmayan  kimse dersten atılmaz.Bırak hocaya işkenceyi kardeşinin kulaklarını bi çek.

Konumu silenlere inat kürdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Öğretmenin öyle bir hakkı kesin olarak var.

Bencede arkadasların söylediği gibi önce kardeşine çeki düzen ver.Hemen kim haklı kim haksız bilmeden efelenmeyin.

Öğretmen minimum 23 yaşında yetişkin bir insan.Kardeşin Allah bilir ne yaptı da onu sinirlendirdi. 

Ama eğer gerçekden kardeşin haklıysa git müdürle falan bi görüş.Hemen asarım keserim diye girmeyin olaya. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:

Öğretmenin öyle bir hakkı kesin olarak var.

Bencede arkadasların söylediği gibi önce kardeşine çeki düzen ver.Hemen kim haklı kim haksız bilmeden efelenmeyin.

Öğretmen minimum 23 yaşında yetişkin bir insan.Kardeşin Allah bilir ne yaptı da onu sinirlendirdi.

Ama eğer gerçekden kardeşin haklıysa git müdürle falan bi görüş.Hemen asarım keserim diye girmeyin olaya.

bişey değil öğretmen sağlam bişey olucak bide bizim müridi dövücek :D 

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Username :arkinfes 
    ID :30130 
    İsim :arkin 
    Soyisim :fescioglu 
    Web Sayfası :http://www.pc-kurdu.com 
    Medeni Hali :Bekar 
    Ülke :Türkiye 

Kadını tanımam etmem o okul nerdedir onu bile bilmem ama senin bu yazdıkların mahkeme konusu eger kadın girip sitede yazdıklarını görür ve seni mahkemeye verirse ozaman sıçtın yazdıkların tehtid unsuru taşıyor:)

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Atar.

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
Toplam Hit: 5564 Toplam Mesaj: 40