Dersten Atmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:
    -----------------------------
    sevgili arkadaşlar öğretmen kardeşimi dersten atmış öğretmenin adı melihat avcı cengiz topel lisesinde ogretim uyesi kadını öldürsemmi ne diyorum ada dağa kaldırıp işkence yapıp gömeyim neyse:D bir öğretmenin öğrenciyi dersin düzenini bozmamış olmasına rağmen derten dşarı atıp yok yazmaya hakkı varmıdır . ve dersin düzenini bozsa bile varmıdır yonetmeliklerde geciyomu

sen hiç okula gitmedin sanırım ondan bu kadar cahilce konuşuyorsun.Eğer gittiysen muhakkak kardeşine yapılanın aynısını sınıfından birini yapılmıştır.Eğer atılan kişinin abisi gelip burda hocaya senin burda yapmak istediklerini yapsaydı o insana nasıl gözle bakardın? ben şahsen düşünmek bile istemiyorum

bi kaç şey daha misal kardeşin okulu bitirdi iş hayatına atıldı işte bi sorun oldu kovuldu diyelim ne yapıcan patronun kafasına mı sıkıcan ki patronlar öğretmenler gibi yok yazmaz. :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    ya hocayı oldursemmi ne falan onları ben ole şakasına yazdım neyse ne yapcaz gidem hocayla adam akıllı konusayım.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    hiç bi öğrenci haklı yere atıldım demez zaten.normaldir.hocayla adam akıllı konuşcağına, kardeşinle adam akıllı konuş.öğretmene artistlik kimseye prim yapmaz.bir çok lise bebesinin ağzındadır, yıl sonu şu hocayı şöle yapcam böle yapcam muhabbetleri.hepsi yalan olur genellikle.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    ben şimdi bu kardeşimin azına mıçam

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lapaci
    lapaci's avatar
    Erkek

kardesin birsey yapmıstır sana söylemiyordur. ya da söyliyemiyordur..

birde söyle düsün.. kardesin dersin düzenini bozarken, diğer dersi dinleyen öğrencilerin günahı ne ? kardesin ortalama 40 kişinin ve gelecekte onların eşlerinin çocuklarının hayatıyla oynuyor ama farkında değil.. oyunmus gibi geliyor.. bence kardesinle bir konus, öğretmenlede duzgunce! konus..sonra yaz buraya beraber düsünelim kardesim,

""bacın nete düşmüş msne giriyomuş diyolar..... bir dost.. ""
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:
    şimdi olayı açıkca anlatayım hoca sınav kağıtlarına bakmaları için defterleri kitapları kaldırın demiş herkes kaldırmış sonra kağıtları almış hadi çıkarın demiş ve benim kardeşim biraz ağır  haraket eder ve biraz geç çıkarttığı için niye hala çıkarmadın demiş çık sınıftan demiş seni istemiyom dersimde yok yazcam diye bağrınmış ve 2.si yanında oturan arkadaşıda daha çıkartmamış defterini kitabını onu atmamış sırf kardeşimi atmış habire hoca oğrencilere deve kuşu salak diyip senin beyninden sorununmu var diyip rencide ediyomuş ne yapsak şikayette bulunayımmı ilçe millieğitim müdürliğüne tüm sınıfda kardeşime şahitmiş

1. o işte hikaye vardır, kardeşinin söylediği gibi olmamıştır...

2. Benim kardeşim yapmaz deme, biz ne yapmayanların neler yaptığını gördük 20 senedir öğrenciyim :)

3. bütün sınıf şahittir lafı yazdığın ve yazabileceğin en boş laftır, bi allahın kulunu şahit olarak gösteremezsin, daha lisedeki cocuklardan hiç birisi kabul etmez, onlar etse aileleri etmez...

4. ben lise sonda bile her hafta dayak yiyen adamdım, bu kadar büyütülecek bi mevzu değil, herkez öğrenci oldu geçti, nie bu kadar kasıosun anlamış değilim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

kartalkethuda bunu yazdı:
    öğretmen kaç yıllık bir öğretmen? tıfılsa biraz o öğretmenin neler çekçeğini düşünsene. otoriteyi sağlaması lazım. tamam dersten atması çok hoş bişey değil ama ben şimdi ilkokullarda derse giriyorum öğretmenlik mesleğinden nefret etmeye başlıyorum yavaş yavaş. rehber öğretmenin yerinde olsam ben dayanamazdım zannediyorum. eskidendi o öğretmenlerin canavarlığı. sınıfta neler yapıyolar bir görsen anlarsınki artık öğrenciler canavar. sadece kendi gözlemime göre değil tüm stajer arkadaşlar ve öğretmenler de aynı şeyi söylüyor. hem illaki ben bu öğretmene bişey yapçam diyosan gidersin ilçe milli eğitim müdürlüğüne şikayet dilekçesi verirsin. daha yenilerde bir çocuğa verdiği ceza yüzünden kekeme olmasına yol açan bir öğretmen meslekten uzaklaştırıldı. dediğin gibi olmaz bu işler. dağda değilsin. (aslında nerde olduğunu bilmiyorum)

sana katılıyorum sadece öğrenci cephesinden yaklaşmak doğru değil.

hocaların işleri artık çok zor. kendim öğrenciyim ama farkedebilmek zor değil bu durumu..

öğretmenlik mesleğini seçmek mi? allah korusun. artık elinde kitap, okula eğitilmeye/öğretilmeye giden

öğrenci sayısı yok denecek kadar az.  

Herşey de öğretmenlere saldırmayalım. Önemli olan doğru dürüst konuşmak. Bu devlet, zaten çözümü

kavgada arayarak bu hallere geldi. Unutmayalım! 

"Geri geri çıkarken, biiip biiip sesi çıkaran araçların seslerini zil sesi yapmayı sevenlerin buluşma noktası" diye bi grup açsam katılır mısın lan feysbuk"ta?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

1  yıl boyunca bütün almanca derslerinden atılmış bi adam olarak   derim ki

kardeşin kesin bi halt yemiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

arkinfes bunu yazdı:
    şimdi olayı açıkca anlatayım hoca sınav kağıtlarına bakmaları için defterleri kitapları kaldırın demiş herkes kaldırmış sonra kağıtları almış hadi çıkarın demiş ve benim kardeşim biraz ağır  haraket eder ve biraz geç çıkarttığı için niye hala çıkarmadın demiş çık sınıftan demiş seni istemiyom dersimde yok yazcam diye bağrınmış ve 2.si yanında oturan arkadaşıda daha çıkartmamış defterini kitabını onu atmamış sırf kardeşimi atmış habire hoca oğrencilere deve kuşu salak diyip senin beyninden sorununmu var diyip rencide ediyomuş ne yapsak şikayette bulunayımmı ilçe millieğitim müdürliğüne tüm sınıfda kardeşime şahitmiş

1. o işte hikaye vardır, kardeşinin söylediği gibi olmamıştır...

2. Benim kardeşim yapmaz deme, biz ne yapmayanların neler yaptığını gördük 20 senedir öğrenciyim :)

3. bütün sınıf şahittir lafı yazdığın ve yazabileceğin en boş laftır, bi allahın kulunu şahit olarak gösteremezsin, daha lisedeki cocuklardan hiç birisi kabul etmez, onlar etse aileleri etmez...

4. ben lise sonda bile her hafta dayak yiyen adamdım, bu kadar büyütülecek bi mevzu değil, herkez öğrenci oldu geçti, nie bu kadar kasıosun anlamış değilim...

Abim olaydan 15 gün geçmiş :)

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 5555 Toplam Mesaj: 40