folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder D.Günü Hediyesi

D.Günü Hediyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

erkeğe alıncak hediye ihtyaç gidermediği sürece tatmin edici olmaz

saat olabilir,giyecek bişi olabilir,bana mesela şu anda bot alsan anne derim sana

çünkü ihtycm var

bu işin özü budur

umarım erkek arkadşn sana anne demez :)

Yapay zeka, zeka değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek

valla kız arkadaşım sevgililer gününde baya pahalı bi parfüm aldı ama bana sorarsan bu beni hiç mutlu etmedi.. Keşke senin gibi yeteneği olsaydıda ikimizin resmini karakalem çalışması yapıp verseydi ozaman eminim çok daha fazla mutlu olurdum.

Bence karakalem olayını iyice bi düşün derim =)

Bide şunu tavsiye edebilirim.. Bu ahşap küçük sandıklar var.. O sandıklardan al onun içine o karakelem çalışmanı koy bi kaç çiçek koy ( evet kızlarda erkeklere çiçek alabilir ) bi not yaz yani ne bileyim sandıgı doldur işte bi şekilde.. Ona senden bir sürü parça sun.. Güzel oluyo bir kız arkadaşım erkek arkadaşına hazırlamıştı baya mutlu etmişti =)

İyi şanslar :)

Doğru bilgi yoktur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

yaw biraz şöle düşünün.biri size karakalem çalışması verse herhalde 10 erkekten 8i içiden küfür eder.paraya kıyamamış kağıda bişiler karalamış diye.ben kötü demiyorum ama biz erkeklerin mayası böyle

bu arad hiçbir erkek kaliteli bir saate hayır diyemez.param war diyosan bu en iyisi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

-----------------------------

ilk seferde kimse banlanmadı :)

benimki ilk seferdi galiba :)

ama olsun, önemli olan katılmak. 

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    cnr437 bunu yazdı:

renegadealien bunu yazdı:

ilk seferde kimse banlanmadı :)

benimki ilk seferdi galiba :)

ama olsun, önemli olan katılmak. 

Sebep neydi :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    hediye alacam diye hiç kasma abla, 'düşünmem yeter' hatırladım ya moduna gir :D erkekleri çoğu şey mutlu etmez... ama ihtiyaçları doğrultusunda bi sürpriz yapabilirsin. ama çiçekmiş, parfüm, gömlek, kazak, bardak vs. bence mutlu etmez .

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi
    şu kutu içerisine benden birşeyler fikri güzel gibi. ama ne bileyim erkekler böyle şeylerden hoşlanırmı ki. çiçek böcek tarzı yani. :) hem yakında askere gidecek orayada götürebileceği bişey olabilir. kazak tişört böyle sıradan geliyor... diyorum ya enteresan olsun istedim. daha önce hiç karşılaşmadığı bişey olsun. komik müzip birşeyde olabilir :) onu tanımlamak gerekirse tam bir bilgisayar ve elektronik eşya manyağı diyebilirim :) ayrıca çok sağolun yardımlarınız için. düşünceli arkadaşlarım benim. :))) ihtiyacı olan herşeyi var acaba kendimi paketleyip mi göndersem ne dersiniz :)))

Kısa bir öyküdür hayat; uğruna upuzun acılar çektiğimiz. Kısa bir türküdür; birkez daha söylemek için delirdiğimiz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    buraya açtığın konunun url sini ver. bu konuyu görsün eminim dünyanın en mutlu adamı olacak :D

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skandal
    skandal's avatar
    Dişi
    baron_27 bunu yazdı:
    buraya açtığın konunun url sini ver. bu konuyu görsün eminim dünyanın en mutlu adamı olacak :D
     şiiişşşttt zaten buraya üye. ama benim üye olduğumu bilmiyor :))) aman duymasın :)) ne yalan söyleyeyim (itiraf ediyorum) bende onu takip etmek için ondan habersiz üye oldum buraya. ama burası çok hoşuma gitti. şimdi çıkamıyorum :)

Kısa bir öyküdür hayat; uğruna upuzun acılar çektiğimiz. Kısa bir türküdür; birkez daha söylemek için delirdiğimiz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

skandal bunu yazdı:
    şu kutu içerisine benden birşeyler fikri güzel gibi. ama ne bileyim erkekler böyle şeylerden hoşlanırmı ki. çiçek böcek tarzı yani. :) hem yakında askere gidecek orayada götürebileceği bişey olabilir. kazak tişört böyle sıradan geliyor... diyorum ya enteresan olsun istedim. daha önce hiç karşılaşmadığı bişey olsun. komik müzip birşeyde olabilir :) onu tanımlamak gerekirse tam bir bilgisayar ve elektronik eşya manyağı diyebilirim :) ayrıca çok sağolun yardımlarınız için. düşünceli arkadaşlarım benim. :))) ihtiyacı olan herşeyi var acaba kendimi paketleyip mi göndersem ne dersiniz :)))

valla kendını paketleyıp gondermen en guzelı... elınde "soz bır daha asla bıdıbıdı etmıyecegım" dıye bır tabela ayarlarsan tam olur :) sakja bır yana sen ona en ıyısı soyle guzel bır saat al... erkekler ıcın malıyet onemlı degıldır saat guzel goruntuye sahıp olsun ısterse 1 lıra olsun yeter. bence kesınlıkle karakalem ve cıcek ısıne gırme sahsen bana oyle bırseyler gelse "bune" derdım tabı yuzune karsı degıl. nedenı maddıyat degı bız erekelerın bunyesıne ters boyle seyler hıcbır fıkrı beyenmedıysen gıt bır gomlek al olsun bıtsın :)

Toplam Hit: 9528 Toplam Mesaj: 57