Dikkat! Yönetimden Duyurudur!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Hala daha şu sitedekilere bebe muamelesi yapılıyo

Reneeeeeeee hacı yaşlandık olum sitede zamanında 13-14 yaşında olanlar şimdi çoluk çocuk sahibi oldular sitede ticaretin olması kadar doğal birşey yok..! bunun önüne geçemezsin herkesin işi gücü var 

Amk müridlerin çoğunda dışarıdaki adam kazanacağına mürid kazansın mantığı var bu kötü birşey mi?

amk diyelim ki arada sırdada gelip gidenleri de katarsan 500 adam var bundan 5 tanesi sıkıntılı çıktı diye 495 i cezalandırmak niye? amk topluluk değilmi çıkması normal değilmi?

güvenli ticareti getirmek yerine komple yasaklamak olmazzzz

#direntbt :)

+100000

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Kimseye ticaret yapma demiyorum, okuduğunuzu anlama konusunda sıkıntınız mı var?

Ticaret yapıyorsanız, adamı araştırmak dolandırılmama konusunda tedbir almak sizin sorumluluğunuzdadır.

30.000 adamın hangisi iyi hangisi kötü hangisi kimi dolandırır nerden bileyim ben?

Ticaret yapıyorsanızda tedbirinizi kendiniz alın, Tahribat.Com'a üye olan herkes otomatik olarak peygamber sıfatlarına kavuşmuyor. 

Dolandırılıyorlar sonra bana mail atıyorlar dolandırıldım diye, ben miyim sorumlusu?

@ustas; hocam, kurallara uymazsan, banlamam silerim seni.

oki ozaman sıkıntı yok

sadece dolandırıldım diye konu açarsanız banlarım bana şikayete gelmeyin kendi başınızın çaresine bakın

ürün satacaksanızda gdin sanalpazar sahibinden gibi siteler üstünden satın

durum bundan ibaretse açıklamaya gerek yoktu aga şu sıkıntı olacak asıl dolandırıcı olan kişi hakkında konu açılamayacağı için arkadaş diğer kişileride dolandıracak :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Yani şimdi herkesin işine herkes garışamaz o konu onlarin arasindadir bu sekil giyinir demek istedi rene ağabey

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

Kimseye ticaret yapma demiyorum, okuduğunuzu anlama konusunda sıkıntınız mı var?

Ticaret yapıyorsanız, adamı araştırmak dolandırılmama konusunda tedbir almak sizin sorumluluğunuzdadır.

30.000 adamın hangisi iyi hangisi kötü hangisi kimi dolandırır nerden bileyim ben?

Ticaret yapıyorsanızda tedbirinizi kendiniz alın, Tahribat.Com'a üye olan herkes otomatik olarak peygamber sıfatlarına kavuşmuyor. 

Dolandırılıyorlar sonra bana mail atıyorlar dolandırıldım diye, ben miyim sorumlusu?

oki ozaman sıkıntı yok

sadece dolandırıldım diye konu açarsanız banlarım bana şikayete gelmeyin kendi başınızın çaresine bakın

durum bundan ibaretse açıklamaya gerek yoktu aga şu sıkıntı olacak asıl dolandırıcı olan kişi hakkında konu açılamayacağı için arkadaş diğer kişileride dolandıracak :)

Mobilden yazamadım alper hocam yazdı

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

dolandırılan neden konu açamıyo o garip olmuş, bu işi yapan birinin bilinmesi gerekli değil mi, diğer müridlerin sağlığı açısından ? :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

oki ozaman sıkıntı yok

Mobilden yazamadım alper hocam yazdı

Eyvallah gardaşım sizin hislerinize tercüman olmaya geliyorum Tahribat millet vekili aday adayı :)

Harbi her sene ankete bir mürid i admin çıkarsak ne güzel olur ön koşul koyarsın işte en az 10 yıl sitede kalmış olmak müridlere karşı yamuk yapmamış en az xx yaşında olmuş olmak gibi kriterlere uyanlar aday olur her sene müridler bir kişi yönetime sokar bu 1 kişi her sene değişir 

hayali bile güzel bea :) tbt yönetimi tayibi sevmiyor ama tavır ve kurallar birebir aynı ha :) demekki böyle yönetilmek gerekiyormuş ;) hadi konu siyasete dönsün hahah :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

r10 benzeri mürid puanlama sistemi gelsin. Benim verdiğim oy ile köylünün oyu aynı sayılmasın:)

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

konum silinmiiş kim silmiş niye silmiş belli değil bunada açıklıık itiyorum genel olarak

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

rene kısaca ticaret yapıp sorun yaşadığınızda bizi ilgilendirmiyor . bu işten yeterince başımız ağrıdı. ticaret yapın ama sorun yaşarsanız burada ağlamayın demek istiyor.

siz hala eleştiri yapıyorsunuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

çok da güzel olmuş çok da iyi olmuş bence.

5.madde sayesinde herkes birbiriyle ticaret yaparken çekinecek biraz da, hatta belki de artık kendini ispatlamış adamlar hariç ticaret dönmeyecek ki bu gayet güzel bir şey sonra buranın asıl amacı ticaret değil zaten.

ayrıca ticaret puanlama sistemi yapılmasına da karşıyım burası ticaret forumu değil ki tamam mürid müridin işini görür anlarım da , yok ticaret puanlama sistemi filan r10 mu burası?

bu devirde kimseye güvenmeyeceksin, ona göre ayağını da sağlama alacaksın. kendi adıma yönetime teşekkür ediyorum bu kurallar için..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
Toplam Hit: 14793 Toplam Mesaj: 66