Dikkat! Yönetimden Duyurudur!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@Rene , hocam r10 daki gibi üyelerin ticaret puanı ve başarılı satış ve başarısız satış olarak nitelendirilen bir sistem getirilmeli kesinlikle. 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Millet dolandırılmamak için daha adam akıllı kişilerle iş yapar tarikattandır güven diye salakça düşünmez dolandırılırsa kimsenin sikinde olmaz mantığıyla konulmuş harikulade kurallar.

Herkes ona göre davranır.

Gerçek hayatta arkadaş ediniyonuz dolandırılınca sorumlusu Türkiye mi oluyo?

Buranın da yasası mahkemesi olmadığına göre verdiğiniz borcu harcı gerçek hayatta nasıl gerçekleştiriyorsanız öyle gerçekleştirin abi. Bu kuralların açıklaması bu.

Bence iyi oldu önüne gelen tarikat diye güvendim deyip istese de istemese de tarikata çamur atıyordu

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Kısaca dolandırılmayın kardeşim! Dolandırılırsanız da beni sorumlu tutmayın!

o_O

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Sitede tek muritle alisverisim oldu.. Cakmak. Satiyordu talip olmustum.. Sonra siteye iki gun ulasim saglayamadim.. Ki oda hakli olarak 2 gun beklemis. Benden cevap alamayinca cakmagi baska muride satmisti..kusurlu olan benim tabiki.. Murit e kardes bizim para mevzusu ne olacak demeden zaten parayi paypala aldigi saniye geri odemis.. Boyle adamlarda var sitede

yok biSi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

madem sizi alakadar etmiyor borç mevzusu neden yasak la ? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

#direntbt

yasakcı zihniyete hayır

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Dolandırıcıları ab ye banlamayın. Sadece profillerinde daha önce dolandırıcılık yüzünden banlandığını görelim yeter.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

@Rene , hocam r10 daki gibi üyelerin ticaret puanı ve başarılı satış ve başarısız satış olarak nitelendirilen bir sistem getirilmeli kesinlikle. 

Dostum r10 gibi değilki burası, adamın kalemini tek başarısız satışta kırıyoruz biz.

Benim konudan anladığım "işim gücüm var, magazine kayacak kadar uzayan kişisel konularla uğraşmak istemiyorum".

2 yolu var, ya yasaklarsın ya da daha fazla denetçi alırsın, ticaret kategorisine daha fazla moderatör verirsin, onlar ilgilenir.

Benim ticarettende, yardımdan da ağzım yandı zaten o yüzden ne yardım ediyorum ne ticaret yapıyorum, forumun büyük çoğunluğu gibi giriyorum elde edilecek birşey varsa alıyorum, yoksa pmleri de cevaplamıyorum.

İsteyen istediği gibi at koştursun benim için hiç sakıncası yok, sadece ben yönetici olsaydım, şu anasayfadaki içerik eksikliğini daha büyük bir sorun sayardım. Sik gibi magazin konuları var çünkü, sürekli kişilerin hayatıyla ilgili konular, herşeyi bilen herkesin yorumları, tiksiniyorum bazen. Hala bir umut o eski bilgili arkadaşları buralarda görürüz, belki konu açarlar diye giriyorum. Bu site sizin yatırımınız, siz 2-3 konu açsanız bilgiyle alakalı o adamlarda buraya gelir katılırlar, öbürleri de ayak uydurur onlarda açar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    ustas bunu yazdı

saçmasapan kurallar ya bazıları eskidende vardı zaten ama biz yine eski usul takılalım bunlar ne.

1 aylık üyesin eski usul takılalım diyosun. kimin multisisin söyle bakim hele.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Açık açık bir şey diyeyim, renenin uslubu hep sertti gene sert.

Holy açsa bu konuyu bu şekilde " banane sizden kendi işinizi halledin halledemezseniz basarım banı" demezdi.

**

Sitedeki admine laf söylemekten ban atacak kişileride brındırıyor bu site ama yinede  söyledim.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 14780 Toplam Mesaj: 66