folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Diş Dolgusu Ve İğne

Diş Dolgusu Ve İğne

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

ilk defa dişçiye gittiğimde acır mı diye 2 kere sorunca çocuklara iğneden önce sıktığımız spreyi sıkayım dedi. iğneyi hiç hissetmedim :D

ama üstüne vura vura "çocuklara sıktığımız" diyince gururum okşanmadı değil yani :D

^^D`)

ilk sayfada, @YekteranBaymedir `in dediğini de, yaban`a atmamak lazım. Bu ülkede cidden, işinin Ehli ve yaptığı işin karşılığını alan "Doktorlar" da var, ancak (bana göre tabii) Çoğunluğu(yada çoğu?) doktorCuk`lar da var.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Bugün gittim röntgen vs derken dolgu yapılacak dendi masaya oturdum iş büyüdü kanala döndü.Kanal tedavisine başladık ilk seans bitti haftayada dolgu yapacakmış.İğne olayına gelirsek önce sprey sıktı biraz uyuştu sonra bastı iğneyi :D çok hissetmedim ama kanal cidden kötüymüş bi oymaya başladı siniremi neye denk geldiyse artık beynimde şimşekler çaktı ardından tekrar anestezi yaptıda ağrımadı

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
Toplam Hit: 5696 Toplam Mesaj: 43
diş dolgusu