Dizimag.Ru Açıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

açıldı madem güzel bir dizi önerinde seyredeyim

seyrettiklerim: prison break,  lost,   house MD,  hannibal,  CSI, Risolli, Kanıt peşinde, person of interest, ER, the closer, sherlock, bütün kore dizileri......

sonu süpriz biten, polsiye olabilir birşeyler öğreneceğim, sıradışı birşeyler işte.

fringe

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

seyrettiklerim: prison break,  lost,   house MD,  hannibal,  CSI, Risolli, Kanıt peşinde, person of interest, ER, the closer, sherlock, bütün kore dizileri......

sonu süpriz biten, polsiye olabilir birşeyler öğreneceğim, sıradışı birşeyler işte.

fringe

İnanılmaz güzel dizidir ama sonlarda JJ Abrams'ın 7 sülalesine küfredersin :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

spartacus !...........

not:özgürlük hiç bu kadar güzel anlatılmamıştı.....

DevilKingtr tarafından 24/Mar/14 08:21 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Sırf bu site kapandı diye 7 sezon izlediğim supernatural ı izlemeyı bırakmıstım neyse ki açıldı.

Vizelerden sonra abanırım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

spartacus !...........

not:özgürlük hiç bu kadar güzel anlatılmamıştı.....

12Tb neyine yetmiyor reis :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı

Sırf bu site kapandı diye 7 sezon izlediğim supernatural ı izlemeyı bırakmıstım neyse ki açıldı.

Vizelerden sonra abanırım

Hem dizimag kapandı diye hem de biraz biriksin diye bırakmıştım ben.Güncele gelmek ne boktan şeymiş.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

öneriler teşşekür ederim

@pskpt  da vinci demons çok hoşuma gitti büyük ihtimal bunu izlerim önce

arrow bildiğimiz süperman batman tarzı birşey  ama bölümlerine baktım hep kapkaranlık bir yerde geçiyor. listede ancak hemen değil.    karakterler hoştu

revolution losttun senaristi konuda çok ilginçmiş. aslında hiç olmasa 1. sezon bakabilirim sonraya bakarız

supernaturel çok yaratıklı yıllardır adını duyduğum ama biraz önyargılı olduğum bir dizi.sıradışı canlıları çok harmanlanmış şeyleri sevmiyorum

BB dediğini anlamadım

@metanet ve jilet-boris       fringe dizisi çok övülüyor ilk 2 bölümünü seyretmiştim. fena değildi , oyuncuları sevmiştim ama çok mantık hataları vardı bıraktım. gerçi şimdi konusunu bile hatırlamıyorum. sonradan güzelleştiyse bilemiyorum

@devilknight   spartaküs bildiğimiz gladyatörün dizi versiyonu . bol kan ve dövüş. içinde bol miktarda entrika varsa bakılabilirde.hep aynı etrafında dönüyormuş gibi hissediyorum. ben her bölüm farklı bir yerlere kaysın daha hoşuma gidiyor.

öneriler güzelde daha çok bilmeceli meraklandıran şeyleri seviyorum. tekrar bakarım yinede

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

site clone.. db yi bu kadar alabilmişlerdir..

Dizimag.ru, dizimag.com ile aynı kalitede hizmet vermek için yabancı dizi izleyici kitlesinden olan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Dizimag ile birebir aynı özelliklere sahip olmasının yanı sıra yeni birçok özellik yolda olduğunu sizlere bildirmekten gurur duyuyoruz. Dizimag.com yöneticileri yaşanan talihsiz olaydan dolayı şuan aramızda değiller.

bilmem anlatabildimmi :) yani klon siteyiz fakat diğerleri gibi salak saçma reklamlar koymucaz anlamına geliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Breaking Bad bitti biteli dizi siteleriyle işim olmuyor. İzleyesim gelmiyor diğer dizileri hep sıradan klasik diziler..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muraTCoskun
    muraTCoskun's avatar
    Erkek

Eskisi gibi olur inş site paylaşım için saol hoca :)

Alim ile eyle ülfet, alırsın mertebe! Cahil ile etme sohbet, dönersin merkebe!.
Toplam Hit: 13022 Toplam Mesaj: 93