folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder DTP"Lilere Türk Bayraklı Tepki

DTP"Lilere Türk Bayraklı Tepki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    -----------------------------
    @YaSevYaTerkEt, bence bir karar ver, ilk mesajında bütün Kürtleri bu ülke için tehlikeli gördüğünü söylüyorsun, ondan sonra bu ülkeyi seven herkes kardeşimdir diyorsun, ben Kürt asıllıyım, bu ülkeyi seviyorum (en az senin kadar), bu ülkenin menfaatleri için elimden geleni yaparım, yine de beni Kürt asıllı olduğum için tehdit olarak mı görüyorsun? - Aslında konuyu uzatmak istemiyorum ama sormadan edemedim.

Karar vereceğim bir durum yok.

Yazdıklarımı iyi oku. Kürtleri tehdit görüyorum evet, beynini ve bedenini ona-buna peşkeş çeken tüm kürtler bu ülke için büyük tehdittir.

Etnik olarak TÜRK'ten kastım anayasada belirtildiği gibidir.

Aklı başında, bilinçli, tezgahlanan oyunun farkında olan kürt kökenli TÜRK VATANDAŞLARIYLA zaten bu ülkenin sorunu yok,

Seninde dediğin gibi bu ülkeyi seviyorsan zaten senden kahbelik beklenmez.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yaradilani Severim Yaradandan ötürü Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene.

Angaralıyız Laa....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yaradilani Severim Yaradandan ötürü Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene.

Angaralıyız Laa....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

SpoofU bunu yazdı:
    @YaSevYaTerkEt, bence bir karar ver, ilk mesajında bütün Kürtleri bu ülke için tehlikeli gördüğünü söylüyorsun, ondan sonra bu ülkeyi seven herkes kardeşimdir diyorsun, ben Kürt asıllıyım, bu ülkeyi seviyorum (en az senin kadar), bu ülkenin menfaatleri için elimden geleni yaparım, yine de beni Kürt asıllı olduğum için tehdit olarak mı görüyorsun? - Aslında konuyu uzatmak istemiyorum ama sormadan edemedim.

Yazdıklarımı iyi oku. türkleri tehdit görüyorum evet, beynini ve bedenini ona-buna peşkeş çeken tüm türkler bu ülke için büyük tehdittir.

Aklı başında, bilinçli, tezgahlanan oyunun farkında olan kürt kökenli TÜRK VATANDAŞLARIYLA zaten bu ülkenin sorunu yok,

sencede aynı sey degılmı yazdıklarını bı daha oku  bakayım  

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

SpoofU bunu yazdı:

Yazdıklarımı iyi oku. türkleri tehdit görüyorum evet, beynini ve bedenini ona-buna peşkeş çeken tüm türkler bu ülke için büyük tehdittir.

sencede aynı sey degılmı yazdıklarını bı daha oku  bakayım  

Yahu adam Gösteri ve eylem yapanlara kızmış yazıyo, Üstüne gitmek neyi değiştirecek, Aslında Uzun zamandır Takip ettiğim biri o, Sandığınız gibi Kafatası Faşisti değil o.... Öyle Olduğunu bilmesem sizden önce ben tepkili Cevap mesajı yazardım....

Arkadaşlar Rica ediyorum Konuyu uzatmazsak sevinecem Çok Gereksiz Polemik oluyor farkındamısınız....

Bir Şekilde Halk Uyanacak ama nasıl onu bende bilmiyorum, Bu Uyanış Belkide Korkunç bir İç Savaş ile Olacak, Ama öyle yada Böyle Uyanış gerçekleşecek, Sorun uyandığımızda Postallarımız Dışarı fırlatılmış, Bu ülkeden Kovulurken kendimizi Bulacakmıyız Bulmayacakmıyız, Sorun ve kestirilemeyen Tek nokta o...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    hoca benım bısey yaptıgım yok sadece  bıde bu tarafından bakmasını ıstedım konusuyoruz tartısıyoruz yapmamız gereken sey bu :|

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

YaSevYaTerket kardeşimizin kelimeleri oldukça açıktır.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ise Türk'üm diyebilecek ve bunu seve seve söyleyecek yoksa terkedecek demek istedi.Kürtçe konuşulmasında bir zarar görmüyorum evde konuşsun adam bizi ilgilendirir mi ? Ama devletin dili 2 olamaz o yüzden kamusal alanda bu dilin resmiyete dökülmesini isteyemezler bu vatanı bölmek demektir.Çünkü bu yolla asla birleşim sağlanamaz üstüne üstlük dahada ayrılıkçı ortamlar doğar..

Memleketim Mersin'de yaşanan olaylara gelince keşke olaydan haberim olsaydıda bir bayrakta ben kapıp gitseydim ama geç kaldım.Şimdi sorunlara çözüm isteyen elemanlar Türklük denilince faşistlikle suçluyorlar da kürtlük deyince demokrasinin gereği olduğunu savunuyorlar.TÜRKiye Cumhuriyetinde kürt faşizmine tolerans göstermemizi bekliyorsunuz üstüne üstlük olması gereken çözüm yolunuda kötüleyip taş atıyorsunuz.Benim çevremdede kürt var bişeylerin üzerinden politika yapmadığı sürece anlaşabiliyoruz.Bütün kürtlere sesleniyorum burası Türk'ün yurdu kendilerine gelsinler kürdistan diye belirledikleri toprak büyük siyonist düşüncenin içinde bulundurduğu toprakların içerisine giriyor.Yani tüm dünyaya kafa tutan israiloğulları arkadan destekle kıçını dağa atmış kansızlara bu toprakları bırakmazlar.Bence bizimle iyi geçinmeyi deneyin çünkü biz gittiğimiz anda kaos başlar içi sizi dışı bizi yakar bizi öldürürler siz yine itliğe devam edersiniz. Özgürlükler ülkesi amerikaya gitmek isteyen oldu aranızda bilmiyorumda konsoloslukta ingilizceyi ana dili gibi bilmeyenleri kaile bile almıyorlar.Yani ana dillerini ana dilin gibi bileceksin. Daha bu kadar laftan sonrada ben ayrı dil istiyorum ben şuyum diyecek olan varsa geçen gün ortaya attığım tımarhanede kablosuz ağ tezini yeniden ispatlamış olurum çünkü deliden başkası kullanmaz o lafları

SAYGILARIMLA

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    hoca benım bısey yaptıgım yok sadece  bıde bu tarafından bakmasını ıstedım konusuyoruz tartısıyoruz yapmamız gereken sey bu :|

Yok anlıyorum, yok gayet güzel yazım ve Söylemlerin var, Ancak Gereksiz bence, Ya Sev Ya Terket İnatçıdır, Hatası Yaptığı hatayı Kabullenmemek, Gözünde Tükürdüğünü yalamak olarak Gören biri ile Hata Düzeltimine gidemezsin, İkinci Postunda Ne Tür bir Yapıya sahip olduklarını anlatmış, Bence Bu Yeterli bir insani Vasıftır, Birinci Postundakileride Kendi Çürütmüş zaten... 

Ama dediğim gibi Geri dönmez. Kellesi gitse Dönmez, Çünkü Gururuna yedirmez. Azıcık Psikoloji okuyun yada İnsan Psikolojisi çalışsanızda fena olmayacak....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    o oturma eylemini hepimizin penislerinin üstünde gerceklestirsin oc köpekler

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

@adamgibi

Senin yazdıkların saçmalığın alası.

Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ, sözde kürdistan değil

Onun için böyle bir karşılaştırma yapamazsın. Yaptığın karşı tez son derece saçma, son derece çocukça,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Shockman

Tükürdüğümü yalayacak bir açıklamam söz konusu değil. Ben dediklerimin arkasındayım.

Toplam Hit: 8750 Toplam Mesaj: 82