folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder DTP"Lilere Türk Bayraklı Tepki

DTP"Lilere Türk Bayraklı Tepki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------

Allah hayra Yorsun, En basitinden Bir Forum ortamında dahi, Konu Türk ve Kürt Oldumu Polemik Rüzgarları esiyor....   Bu İnsanları Birleştirmek Sanırım Düşündüğümden Çoooook çoooook Zor bir iş.

Her İki Taraftanda Faşizanlık Had Safhada. Memleketi Bölecek, Dağıtacak bu çılgınlar.... Anlamadığım Halk nasıl Birbirine Faşizanlık etmeye başladı Türkiyede, Bunu nasıl becerdiler, İlk Taşı kim attı. Yada Düğmeye kim bastı.   Başladığı günden bu yana Şiddeti Azalmadı, Ve Her Geçen gün Şiddeti Artıyo.

olay ismet inönünün çoğalın demesiyle başlamıştır ve sonra ayrımcılık istersiniz demesiyle dewam etmiştir hocam ...

günümüzde de kitlece çoğalınca isyan çıkarmaya başladılar ....

"adamgibi" dostum sana gelince de sen kendini eğitmişsin ok ;)

sıra şimdi ailende etrafındaki diğer ayrımcılarda ;)

diyorum yaa babası gemi mühendisi kendi elektrik mühendis kürdistan için can atanlar war ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RuzgaR bunu yazdı:
    Addict bunu yazdı:

hafta içi sahile gelen 15 kişilik 46 kromozomun değişik bi kolu olan kürt grup herkesin tadını kaçırıyo  aynı bu eylem

yapanlar gibi insan diyemiyosun ki amk :| darwine inanmaya başladım artık bunlar ewrim geçirememişler haklısın

darwincim :|

Ben Kürt'üm.

Kendi kültürümü geçtim Türk edebiyatı ve tarihini senden daha iyi bilirim.

Yakışıklık dersen profilime bak.

Adab dersen;

İst de bir bld bşk nının kızını sinemaya götürüp birlikte de sabahladım,

aynı haftada da

Batman'ın bir köyünde 70'lik dedeyle kaçak sigara da içip muhabbet ettim.

Nişanlım şu an matematik bölümünü bitirmiş üniv de asistan olmak için hâlâ okuyor ve bu gün telefonda şu anlaşmayı yaptım.

en az 4 çocuk ve hepsi önce Kürt'çe öğrenecek.

Kimse ırkını seçemez ama

bu yasevyaterket gibi adamları sokakta görsem yüzüne bakmam.Milliyetçilikle ırkçılığı daha birbirinden ayıramamış bir çocuk daha.Bilmediğini kabul etse hani cahilliktir diyip geçerim ama anayasayı hâşâ kuranla karıştıran birine ne desen boştur.Nefsi gözlerini karartmış.Şeytanıyla başbaşa bırakmaktan başka bir çaresini göremiyorum.

bu arada anayasayı da insanlar yazdı.Hâşâ ilahi bir kitapmış ne yazarsa doğru değişmez gibi gören dünyeviciler gözlerini açsınlar.

Ben Kürt'üm.Bu üstünlük değil ama alçakta görenler gelsin yarışalım tüm dallarda bakalım o Ne mutlu falan diye zırvalayanlar nefes alabiliyor mu?

Askerde sırf kimliğimden dolayı komandoluktan refüze oldum.Akşama kadar tugayda ses sonda Kürtç'e şarkı çalıyordum.Hep ceza yerdim,uyarı alırdım,bu yüzden bana çarşı izni genelde yasaktı.Ama başka türlü rahatlamazdım.Benim özüm Kürt'lük inkar edersem,inkar etmemi isteyenlerden beter olayım!

-en az 4 çocuk ve hepsi önce Kürt'çe öğrenecek.

Türkiye Cumhuriyetindeysen önce Türkçe öğrenecek. Kürtçeyi yine öğret ama Bu ülkenin resmi dili Türkçe önce onu öğret. Sonrada daha Türkçe konuşmasını bilmeyen çocuklar okula başlar. Güneydoğuda eğitim yok falan olur. yada Bizim Türkçe bilmeyenlerimiz var naapalım. falan filan böle iş mi olur?

-Yasevyaterket'in savunuculuğunu yapmıyacam herkes kendini savunabilir ama Kur'an la anayasayı nasıl bağladın merak ettim.

-Ben Kürt'üm.Bu üstünlük değil ama alçakta görenler gelsin yarışalım tüm dallarda bakalım o Ne mutlu falan diye zırvalayanlar nefes alabiliyor mu?

Ne mutlu Türküm demeği zırvalamak olan sayan senin gibiler yüzünden bu ülke pkk gibi bi pislik sürüsüyle uğraşıyor. Kendini ne zannediyorsun bilmiyorum sende etten kemkten ne mutlu TÜRKÜM diyenlerde etten kemikten öyle nefes aldırmamak falan yüzyüzeyken daha rahat konuşulur.

-Askerde sırf kimliğimden dolayı komandoluktan refüze oldum.Akşama kadar tugayda ses sonda Kürtç'e şarkı çalıyordum.Hep ceza yerdim,uyarı alırdım,bu yüzden bana çarşı izni genelde yasaktı.Ama başka türlü rahatlamazdım.Benim özüm Kürt'lük inkar edersem,inkar etmemi isteyenlerden beter olayım!

askerde refüze olman Kürtlüğünden değil Kürtçülüğünden dolayıdır. Benim eniştemde Kürt oda komandoluk yaptı. ama senin gibi eften püften konuşmalara girmez. O askerlik anılarında Ses son Kürtçe müzik dinlediğini anlatacak kadar aciz değil o daha çok Pkklılara yaptıkları işkenceleri anlatırdı.

Kürtçe müziğini dinlemene bile kimsenin karıştığı yok. Sen o kadar kişinin arasında ne derdin var ki Son ses dinliyosun. Adam gibi kulaklığını tak yada yok mu senin duyabileceğin bi sesde dinle. Son ses açman sırf kendini belli etmek istemenden dolayı. Kürtçülüğünü vurgulamaktan dolayı.

En azından ben kendim için söylüyorum. Ben Kürtlerin kendilerini inkar etmesini istemiyorum. ne kadar istersem istiyeyim öyle bi şey olmaz. ama Kürtler bu ülkede yaşıyorlarsa kendilerini Türkten soyutlamıyacaklar herkes nasıl yaşıyorsa onlarda öyle yaşıyacak.

Sen dağa çıkmamışsın askerliğin yapmışsın ne güzel ama yinede içinde kürtçülük kürdistan eyilimi var. Daha önce bi konuda zumsuk dtplileri sikeyim dediğinde hemen rahat edememiş dtpliler seni siksin falan demiştin. Senin ne istediğin belli.

Evet efendim bu açık ve nettir.

Ya sev ya Terket.

Bu lafda ırkçılık değildir ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    p.ç kuruları.. Elimde olsaydı hepsinin gözlerini oyar, kulaklarını keser, s.klerini kesip yedirirdimm. KAHROLSUN PKK  CcC

xxx
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    RuzgaR bunu yazdı:

Ben Kürt'üm.

Kendi kültürümü geçtim Türk edebiyatı ve tarihini senden daha iyi bilirim.

Yakışıklık dersen profilime bak.

Adab dersen;

İst de bir bld bşk nının kızını sinemaya götürüp birlikte de sabahladım,

aynı haftada da

Batman'ın bir köyünde 70'lik dedeyle kaçak sigara da içip muhabbet ettim.

Nişanlım şu an matematik bölümünü bitirmiş üniv de asistan olmak için hâlâ okuyor ve bu gün telefonda şu anlaşmayı yaptım.

en az 4 çocuk ve hepsi önce Kürt'çe öğrenecek.

Kimse ırkını seçemez ama

bu yasevyaterket gibi adamları sokakta görsem yüzüne bakmam.Milliyetçilikle ırkçılığı daha birbirinden ayıramamış bir çocuk daha.Bilmediğini kabul etse hani cahilliktir diyip geçerim ama anayasayı hâşâ kuranla karıştıran birine ne desen boştur.Nefsi gözlerini karartmış.Şeytanıyla başbaşa bırakmaktan başka bir çaresini göremiyorum.

bu arada anayasayı da insanlar yazdı.Hâşâ ilahi bir kitapmış ne yazarsa doğru değişmez gibi gören dünyeviciler gözlerini açsınlar.

Ben Kürt'üm.Bu üstünlük değil ama alçakta görenler gelsin yarışalım tüm dallarda bakalım o Ne mutlu falan diye zırvalayanlar nefes alabiliyor mu?

Askerde sırf kimliğimden dolayı komandoluktan refüze oldum.Akşama kadar tugayda ses sonda Kürtç'e şarkı çalıyordum.Hep ceza yerdim,uyarı alırdım,bu yüzden bana çarşı izni genelde yasaktı.Ama başka türlü rahatlamazdım.Benim özüm Kürt'lük inkar edersem,inkar etmemi isteyenlerden beter olayım!

1) Aman aman ne olur yüzüme bak, gücenirim valla :S

2) Milliyetçilik ve/veya ırkçılığı senden öğrenecek değilim.

3) Anayasa ve Kuran-ı Kerimi karşılaştıracak kadar embesilsin. ( Devlet ayrıdır, Din ayrıdır. Din'le devlet yönetilmez.En azından günümüz dünyasında )

4) Kimse kimsenin etnik kökenini aşağılama nedeni olarak görmüyor. Ama sen kalkarda alçaklık yaparsan gereken cevabı alırsın.

5) "Ne mutlu türküm diyene" veciz sözüne pis dilini uzatmışsın, Senin o dilini kopararım, adam ol. ATATÜRK'ün lafına laf söyleyecek son adam bile değilsin.

6) Askerde ben senin gibilerin ne bok yediklerini çok iyi biliyorum.

KİMSE KALKIPDA BEN ASKERDE KÜRT OLDUĞUM İÇİN ŞÖYLE OLDU BÖYLE OLDU DEYİP ORDUYA BOK ATMASIN, O BOKU YEDİRİRİM ADAMA.

ÖNCE ADAM OLUN, ÖNCE KAHBELİKTEN VAZGEÇİN, HAKETTİĞİNİZİ ALIRSINIZ.

BAKIN DEMOGOJİ  YAPAN BAZI KÜRTLERE CEVABIM AŞAĞIDA.

a) "A**** Sonka" şanlıurfalı, istihbarat dosyasını hazırlarken gelen cevap münferitti. Ailesi pkk yanlısı, amca oğlu dağda idi. Böyle bir adamı merkez komutanlığında tutmak ne kadar akıllıca olurdu. Çünkü bizim k.lığın askerleri GELİBOLU Hamzakoyda dolu silahla nöbet tutuyorlardı. VE bu onun bunun çocuğuı oğlancı idi. Mecburen brilikten kadro fazlası olarak ORTAKÖY'e dosyası ile gönderdik.

b) " İsmini hatırlamıyorum" Ardahanlı bir kahbe daha. Yanıma yazıcı olarak seçmelerden aldık. 1 Hafta sonra bölükte çalınmadık cep telefonu, cüzdan kalmadı. Evet buda kürttü. Buda bölükten gönderildi.

c) " İsmini Hatırlamıyorum " Ş.Urfalı bir ezik daha. Tükçe bilmiyor. İsthibarat soruşturması cevabı münferit. Ailesinden birisi dağda. Direk kadro fazlası olarak başka birliğe.

d) " Abdulvahap *** " Sasonlu, Ailesi korucu köyde. İstihbarat araştırması münferit. Koruculuk adı altında devlete hainlik. Devletin malzemesini şahsi menfaatlerine kullanmak. Başka birliğe.

e) " İsmini hatırlamıyorum " Şırnakl. Türkçe bilmiyor. Daha şırnakdan dışarı çıkmamış. Geldi land rover şoförü oldu. Askerleri nöbet değişimine götürüyor. İstihbarat sonucu, yasal olmayan yollardan türkiyeye silah sokmak. Başka birliğe.

f) Hava Savunma Taburu askerleri, Ş.Urfa+D.Bakırlı 2 Asker. Tabur tuvalaetinde Uzman Çavuş Yakalıyor. Hazırladığım dosya adı " Hayasızca İlişkiye Girmek" birbirlerini yiyorlar.

g) İsmi lazım değil. Malatyalı Kürt Kökenli Kardeşim. Hamzakoy Lojmanlarında Dolu Silah İle Nöbet Tutardı.Buda kürttü ona göre.

Ordu kimseyi sebepsiz yere ne birliğinden uzaklaştırır, nede görevden alır. 

Ben daha neler gördüm beyler, neler. 13 Ay askerlik yaptım. Günde 3 saat uyku ile, Bende GÜNEYDOĞULU idim. Bende Doğulu idim. Ama ne kanımda bozukluk vardı. Ne soyumda kahbelik. Beni kalktılar 2.Kol.Mrk. K.lığında Yazıcı yaptılar. Peki neden acaba, diğer g.doğu illerine gıcıklarımı vardı ?

-----------------

Son olarak RUZGAR bebesi, sen adam olsaydın;

Bundan 1 hafta önce profilinde bulunan, VE ŞANLI TÜRK BAYRAĞININ göründüğü resmin TÜRK BAYRAKLI bölümünü kesipde yeni şekli ile koymazdın.

Hayırdır O BAYRAK rahatsızmı etti seni?
    Türkiye Sesli Chat Siteleri alanında 3. büyük sitenin özel bir odasının arkaplanı için editlenmiş,boyutları değiştirilmiş gerçek resmimdir.

Eğer banlı olmasaydın sana söyleyecek bir çok cevabım vardı.Nette kuralımdır.min 350 kişinin online olduğu site de üst yönetici/teknik sorumluyum.Ve asla tahammül edemediğim şey banlanmış bir kişiye hakaret edenler...Tutamayıp hakaret edecekseniz banını açın o da etsin ya da zaten ceza olarak ban yemiş küfretmek extra cezadır yasaktır derim.

Senin gibi insanlar sadece nefsiyle hareket eden acizlerdir.Türklükten önce Müslüman kardeşliği gelir ama senin yazdığın cümleler milliyetçilik değil ırkçılık.Kardeşin kardeşe düşman olması cümlesi senin gibi acizlerin hiçbir zaman tüylerini ürpertmediği için daha çok "adamla yılanın hikayesi"ni dinleyeceğiz.

Ya gerçekten yazık ki senin için konuyu takip ediyorum.Son olarak yazı yazarken cümleye katmerli anlamlar ve alışılmamış kelimeler yerleştirme tasasını taşımak yerine cümlede yazdığın anlamın ne kadar hayvanca olduğuna dikkat çek.Neyse bu konu bitti benim için...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Rüzgar Kardeşim bana sorarsan, Müslüman Kardeşliğide Demek yanlış olacaktır, İnsanların Kardeş olduklarını ve Esasta Mevcut Samanyolu Galaksisindeki Tek Beyin Sahibi Düşünebilen Irk Canlılar olduğu Gerçeğini İnsanlara Empoze etmeni isterdim.

İnsan Çok güzel Bir Canlıdır, Olduğun gibi olmakda Bu güzelliği Taçlandıran başka bir Güzelliktir, Selametle. Küfür oluşturacak Etmene vesile olacak Ortamlara Bulaşmaman Dileğimle, Nihayetinde 200 Saat sonra Buradasın...   Birbirinize Küfretmeyin çok Çirkin bir davranış şeklidir Küfür.

YaSevYaTerket Alışmıştık ona, Kendisinide Sevgi ile Uğurluyoruz.... Malesef Ab ye kadar Ban yedi. Bu gün ortalık baya bi karışıktı forumda.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

YaSevYaTerket Alışmıştık ona, Kendisinide Sevgi ile Uğurluyoruz.... Malesef Ab ye kadar Ban yedi. Bu gün ortalık baya bi karışıktı forumda.

Gülesim geldi bu lafa Hatta Zuhahahahah diyorum Abye kadar ban yedi  :D:D:D:D 

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

antisemitist bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Gülesim geldi bu lafa Hatta Zuhahahahah diyorum Abye kadar ban yedi  :D:D:D:D 

Çok ayıp Ab ye kadar Banlananın Arkasından Gülünmez. Nede olsa Forumda Tartıştığımız biri idi. Yazıkki Forum Kurallarını ihlal etmekte idi...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

antisemitist bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Gülesim geldi bu lafa Hatta Zuhahahahah diyorum Abye kadar ban yedi :D:D:D:D

Çok ayıp Ab ye kadar Banlananın Arkasından Gülünmez. Nede olsa Forumda Tartıştığımız biri idi. Yazıkki Forum Kurallarını ihlal etmekte idi...

Elbetteki kandaşımın banlanmasına üzüldüm fakat süper bir zaman tanımıydı senide tebrik ederim.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

antisemitist bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

antisemitist bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Gülesim geldi bu lafa Hatta Zuhahahahah diyorum Abye kadar ban yedi :D:D:D:D

Elbetteki kandaşımın banlanmasına üzüldüm fakat süper bir zaman tanımıydı senide tebrik ederim.

Teşekkür ederim ama, bişeyi belirtmeden edemeyecem, Kandaş demek bence yanlış bir tanımlama olsa gerek, Dünyadaki Tüm insanların Kanları aynı Gruplardan oluşur, Kimsenin kanında fark yokturki.... Onun yerine Soyunuz aynı ise Soydaş demen Doğru olacaktı, Yanılıyormuyum...

Kendime Göre Mükemmel yanları olan biri idi. Yorumlarını severdim, Bazan gıcık olsada. Özliyeceğim kendisini. Yıllardır burada idi kendisi, Umarım Cezası Azaltılır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek
    Evet soydaşım demem lazımdı ama hala gülüyorum birazdan birisi çıkıp delimisin len bile diyebilir yani o derece.

...
Toplam Hit: 7825 Toplam Mesaj: 82