folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder DTP"Lilere Türk Bayraklı Tepki

DTP"Lilere Türk Bayraklı Tepki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

Kürtlerin kendisi başlı başına bir sorun zaten bu ülke için.

Yeter artık valla, bunları duydukça midem bulanıyor.

Şimdi biri kalkacak kürtlerin hepsi bir değil diyecek, bende hadi len ordan diyecem.

hoca senin bir elinin beş parmağı bir mi? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:

Ben Kürt'üm.

Kendi kültürümü geçtim Türk edebiyatı ve tarihini senden daha iyi bilirim.

Yakışıklık dersen profilime bak.

Adab dersen;

İst de bir bld bşk nının kızını sinemaya götürüp birlikte de sabahladım,

aynı haftada da

Batman'ın bir köyünde 70'lik dedeyle kaçak sigara da içip muhabbet ettim.

Nişanlım şu an matematik bölümünü bitirmiş üniv de asistan olmak için hâlâ okuyor ve bu gün telefonda şu anlaşmayı yaptım.

en az 4 çocuk ve hepsi önce Kürt'çe öğrenecek.

Kimse ırkını seçemez ama

bu yasevyaterket gibi adamları sokakta görsem yüzüne bakmam.Milliyetçilikle ırkçılığı daha birbirinden ayıramamış bir çocuk daha.Bilmediğini kabul etse hani cahilliktir diyip geçerim ama anayasayı hâşâ kuranla karıştıran birine ne desen boştur.Nefsi gözlerini karartmış.Şeytanıyla başbaşa bırakmaktan başka bir çaresini göremiyorum.

bu arada anayasayı da insanlar yazdı.Hâşâ ilahi bir kitapmış ne yazarsa doğru değişmez gibi gören dünyeviciler gözlerini açsınlar.

Ben Kürt'üm.Bu üstünlük değil ama alçakta görenler gelsin yarışalım tüm dallarda bakalım o Ne mutlu falan diye zırvalayanlar nefes alabiliyor mu?

Askerde sırf kimliğimden dolayı komandoluktan refüze oldum.Akşama kadar tugayda ses sonda Kürtç'e şarkı çalıyordum.Hep ceza yerdim,uyarı alırdım,bu yüzden bana çarşı izni genelde yasaktı.Ama başka türlü rahatlamazdım.Benim özüm Kürt'lük inkar edersem,inkar etmemi isteyenlerden beter olayım!

1) Aman aman ne olur yüzüme bak, gücenirim valla :S

2) Milliyetçilik ve/veya ırkçılığı senden öğrenecek değilim.

3) Anayasa ve Kuran-ı Kerimi karşılaştıracak kadar embesilsin. ( Devlet ayrıdır, Din ayrıdır. Din'le devlet yönetilmez.En azından günümüz dünyasında )

4) Kimse kimsenin etnik kökenini aşağılama nedeni olarak görmüyor. Ama sen kalkarda alçaklık yaparsan gereken cevabı alırsın.

5) "Ne mutlu türküm diyene" veciz sözüne pis dilini uzatmışsın, Senin o dilini kopararım, adam ol. ATATÜRK'ün lafına laf söyleyecek son adam bile değilsin.

6) Askerde ben senin gibilerin ne bok yediklerini çok iyi biliyorum.

KİMSE KALKIPDA BEN ASKERDE KÜRT OLDUĞUM İÇİN ŞÖYLE OLDU BÖYLE OLDU DEYİP ORDUYA BOK ATMASIN, O BOKU YEDİRİRİM ADAMA.

ÖNCE ADAM OLUN, ÖNCE KAHBELİKTEN VAZGEÇİN, HAKETTİĞİNİZİ ALIRSINIZ.

BAKIN DEMOGOJİ  YAPAN BAZI KÜRTLERE CEVABIM AŞAĞIDA.

a) "A**** Sonka" şanlıurfalı, istihbarat dosyasını hazırlarken gelen cevap münferitti. Ailesi pkk yanlısı, amca oğlu dağda idi. Böyle bir adamı merkez komutanlığında tutmak ne kadar akıllıca olurdu. Çünkü bizim k.lığın askerleri GELİBOLU Hamzakoyda dolu silahla nöbet tutuyorlardı. VE bu onun bunun çocuğuı oğlancı idi. Mecburen brilikten kadro fazlası olarak ORTAKÖY'e dosyası ile gönderdik.

b) " İsmini hatırlamıyorum" Ardahanlı bir kahbe daha. Yanıma yazıcı olarak seçmelerden aldık. 1 Hafta sonra bölükte çalınmadık cep telefonu, cüzdan kalmadı. Evet buda kürttü. Buda bölükten gönderildi.

c) " İsmini Hatırlamıyorum " Ş.Urfalı bir ezik daha. Tükçe bilmiyor. İsthibarat soruşturması cevabı münferit. Ailesinden birisi dağda. Direk kadro fazlası olarak başka birliğe.

d) " Abdulvahap *** " Sasonlu, Ailesi korucu köyde. İstihbarat araştırması münferit. Koruculuk adı altında devlete hainlik. Devletin malzemesini şahsi menfaatlerine kullanmak. Başka birliğe.

e) " İsmini hatırlamıyorum " Şırnakl. Türkçe bilmiyor. Daha şırnakdan dışarı çıkmamış. Geldi land rover şoförü oldu. Askerleri nöbet değişimine götürüyor. İstihbarat sonucu, yasal olmayan yollardan türkiyeye silah sokmak. Başka birliğe.

f) Hava Savunma Taburu askerleri, Ş.Urfa+D.Bakırlı 2 Asker. Tabur tuvalaetinde Uzman Çavuş Yakalıyor. Hazırladığım dosya adı " Hayasızca İlişkiye Girmek" birbirlerini yiyorlar.

g) İsmi lazım değil. Malatyalı Kürt Kökenli Kardeşim. Hamzakoy Lojmanlarında Dolu Silah İle Nöbet Tutardı.Buda kürttü ona göre.

Ordu kimseyi sebepsiz yere ne birliğinden uzaklaştırır, nede görevden alır. 

Ben daha neler gördüm beyler, neler. 13 Ay askerlik yaptım. Günde 3 saat uyku ile, Bende GÜNEYDOĞULU idim. Bende Doğulu idim. Ama ne kanımda bozukluk vardı. Ne soyumda kahbelik. Beni kalktılar 2.Kol.Mrk. K.lığında Yazıcı yaptılar. Peki neden acaba, diğer g.doğu illerine gıcıklarımı vardı ?

-----------------

Son olarak RUZGAR bebesi, sen adam olsaydın;

Bundan 1 hafta önce profilinde bulunan, VE ŞANLI TÜRK BAYRAĞININ göründüğü resmin TÜRK BAYRAKLI bölümünü kesipde yeni şekli ile koymazdın.

Hayırdır O BAYRAK rahatsızmı etti seni?

01

02

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Allah hayra Yorsun, En basitinden Bir Forum ortamında dahi, Konu Türk ve Kürt Oldumu Polemik Rüzgarları esiyor....   Bu İnsanları Birleştirmek Sanırım Düşündüğümden Çoooook çoooook Zor bir iş.

Her İki Taraftanda Faşizanlık Had Safhada. Memleketi Bölecek, Dağıtacak bu çılgınlar.... Anlamadığım Halk nasıl Birbirine Faşizanlık etmeye başladı Türkiyede, Bunu nasıl becerdiler, İlk Taşı kim attı. Yada Düğmeye kim bastı.   Başladığı günden bu yana Şiddeti Azalmadı, Ve Her Geçen gün Şiddeti Artıyo.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Hajım shockman ilk zamanlar senin tam bir provakatör olduğunu düşünüyordum:) umarım kızmazsın :)

yazılarını okuyup derinlere indikçe tamam global bir kardeşlik amacın vs. Ancak gerçekler de var. bende isterim Tüm dünya kardeş olsun kimse kimsenin toprağına özgürlüğüne göz dikmesi. bu konuda aynıyız. ancak Dünya düzeni bu şekilde değil. Birlik olmadığın sürece seni ezmeye çalışan çok grup toplum ırk vs olacaktır ki oluyor da. 

işte bu gruplaşmaya IRKÇILIK yapıyorsun diyen zihniyet ne yazık ki halen benim aldığım nefesi alıyor...

Bir arkadaş ne güzel söylemiş Türk Polisi Türk Bayrağını kaldıranı koruma derecesine gelmiş.... yazık yazık hemde çok yazıkk

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    4eye bunu yazdı:
    Mersin Mersin Mersin :S Adını z*ktiniz memeleketin lan. Bende Mersinde oturuyorum bir tane yerli halktan böyle birşey çıkmaz. Nerde kavga nerde hırsızlık nerde yalan nerde dolan nerde bölücülük hep sonradan gelme kürtler. Alayını kesmek lazım. İndirecen Askeri Demirtaştan girecek Çay,Çilek,Portakal tertemiz edip çıkcak bunu  istiyorlar artık. (Çay,çilek,portakal mahalle ismi alayı terörist a.k)
    valla haklısın, mersinin adı turizmle çağdaşlıkla anılması gerekirken, b... ettiler memleketi :S o siteler mah. mıdır nedir hepsini yakacan onların.

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    monoton
    monoton's avatar
    Erkek
    k2ankaya bunu yazdı:

" bugün vatanını satan yarın anasını satar..birinci sırada da ben alırım a.q. "

aynen katılıyorum 

bunlar zaten anasını siktirmek isteyenler asker ulkenin namusudur o askere kurşun sıkan açıkça benim anamı sikin diyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

bi tane  delikanlı cıkmadı şöle karsımada  kürtler  şöledir  kürtler  böledir dıyen  imalı  imalı yazı yazanlara  küfür edenlere   yazıyorum   alayınza  gider bi tane  delıkanlı varsa gelsın  bana  küfür  etsin ben kürdüm okulumu okudum askerlıgımı yaptım  halen  yasadıgım topraklar  uzerındekı  devlete vergı odüyorum marşını okuyorum yasalarına uyuyorum 

site yönetimine not: kürtleri genelleyıp asagılıyan küfür edenlerkı  öle bısey yok demeyın konu ıcınde  agzını bozan bozmus

aynı karsılıgı ben vermıyorsam  yönetime olan güvenımdendır  kolay gele  

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Kürtlerin kendisi başlı başına bir sorun zaten bu ülke için.

Yeter artık valla, bunları duydukça midem bulanıyor.

Şimdi biri kalkacak kürtlerin hepsi bir değil diyecek, bende hadi len ordan diyecem.

---------------------------

Akepe şakşakçıları, RUHBAN OKULUNU AÇAN ZİHNİYET mensupları, arap milliyetçisi acizler, ümmetçi zavallılar, cüppeli ahmet hoca severler,

Dünya görüşleri nedeni ile asla ve asla TÜRK MİLLİYETÇİSİ olamayacak zavallılar,

Bana nickimden ötürü saldırıyorlar. 

Nickimden belli imiş ne olduğum, Allaha şükürler olsun ben nickimden memnunum, okunduğu gibi yazılır, yazıldığı gibi okunur ve gayet açık bir mesaj verir.

Gelelim ırkçı yaftasına,

Anlatmaktan asla hoşlanmam, kendimi savunmak amacıyla yazmıyorum ama;

Eğer ben ırkçı olsaydım;

G.Antep üniversitesi tıp fakültesinde ameliyat olan kardeşimin oda arkadaşı urfalı, türkçe bilmeyen, bir kaç kelime ile anlaşabildiğimiz, çocuk ve anne babasını evimize davet etmezdik, oturup ekmeğimizi paylaşmazdık. Ve şimdi o aile urfada. Çocukları her kontrol için Antep'e geldiklerinde bizi aramaz, gidip onları otogardan alıp hastaneye bırakmazdım. Vs.Vs.

Gelelim benim TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'me.

Benim TÜRK anlayışım, anayasada da belirtildiği üzere bu ülkeye vatandaşlık bağı ile bağlı olan bütün kardeşlerimdir.

Irkı, dini, soyu, etnik kökeni ne olursa olsun, eğer bu ülkeye bir nebzede olsa faydası dokunuyorsa o benim kardeşimdir.

Gerisi fasa fisodur.

Şahsen nickin beni pek rahatsız etmiyor.

bahsettiğin olayda,kardeşinin arkadaşı normalde  kesmek asmak istediğin biri,sonuçta Kürt.

ırkçı değilim diyorsun bir yandanda hepsini öldürmeli diyorsun.

senin Türk anlayışına gelince ..bayağı bi yanlış içindesin.

Anayasada belirtiln "bu ülkeye vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür"ifadesinin derinliğini ve gerçekliğini bir araştır düşünceni ona göre şekillendir .

eğer ana yasada böyle bir madde varsa demekki farklı kültürden,farklı kökenden insanlar mevcuttur bu kabul edilmiştir ki böyle bir madde oluşturulmuştur.

.o halde bu yasaya tam anlamıyla saygı göster.

sen gibiler çanakkale kurtuluş vs savaşlarında ölen g.doğuluları bile kabullenemiyor sayı takıntısı içersinde konuşuyorlar yok 3 kişi yok 5 kişi savaşa katılmış vs vs vs..

sana bir örnek vereyim senin memleketinden urfaya gelmekte olan 400 kişilik bir fransız birliği bağlı olduğum aşiret tarafından esir alınmıştır bu devlet arşivlerindede mevcuttur .

bunu sana pm de ispatlayabilirim hiç bir mecburiyetim olmadığı halde.... 

gençsin diyip geçebiliriz ama yarının potansiyel ırkçısısın,o bahsettiğin ,kardeşinin urfalı  oda arkadaşını  bu şöyle diyip düşman ilan edebilecek kıvamdasın .

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

Hajım shockman ilk zamanlar senin tam bir provakatör olduğunu düşünüyordum:) umarım kızmazsın :)

yazılarını okuyup derinlere indikçe tamam global bir kardeşlik amacın vs. Ancak gerçekler de var. bende isterim Tüm dünya kardeş olsun kimse kimsenin toprağına özgürlüğüne göz dikmesi. bu konuda aynıyız. ancak Dünya düzeni bu şekilde değil. Birlik olmadığın sürece seni ezmeye çalışan çok grup toplum ırk vs olacaktır ki oluyor da. 

işte bu gruplaşmaya IRKÇILIK yapıyorsun diyen zihniyet ne yazık ki halen benim aldığım nefesi alıyor...

Bir arkadaş ne güzel söylemiş Türk Polisi Türk Bayrağını kaldıranı koruma derecesine gelmiş.... yazık yazık hemde çok yazıkk

Ahh be kardeşim günahımı almışın o zaman, ne kızacam Kızmak yok bende. Ama bişeyi belirteyim bari, O Gerçekler dediğin gerçekler İnsanoğlunu Yönetmek isteyen, İstediğini Almak isteyen, Tarih çağlarından beri varolan, Liderlerin Heyecan istekleri, Güç istekleri ile Orantılı gelişmiş, İnsan İcadı Hatalar Silsilesidir, Bu Hatalar Kan Davası vaziyeti almış İnsanlık Tarhini Takip eden Bir Kan gren Vaziyeti almış olarak, Son Yıkıma, Büyük Yıkıma Kadar Dünyayı ve insanları Götürmektedir.

Geçmişte Katlolanların, Günahını Vebalini Bir Gün Ödeyecek Tüm İnsanlık....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Zamanında Türk-kürt kardeştir dendiğinde yok biz illaki özgürlük istiyoruz deyip kanlı eylemlere başlamış bir insanın affedilmesini isteyen soysuzlara heralde güvenmemizi beklemiyorsunuz.Zaten eylemler yapanlar maşalar asıl malı kim götürüyor o belli değil...Fakat cehaletin suçlusu devlet değil...pkkdır.

Çünkü  pkk konuşlandığı bölgeye ne asker ne öğretmen ne okul sokmuştur.Bizde istiyoruz oradaki halkımızın eğitilmesini fakat her hareketimizde mehmedimiz vuruluyor.Herşey bu kadar apaçık ortadayken kendilerini cahil bırakan adamların yaptıkları eylemleridemi görmüyor bu insanlar ?  Güneydoğuda , doğu anadoluda hep baskınlar kürt asıllı Türk vatandaşlarının olduğu köylere yapılmadımı ? E bunlara rağmen halen o adamı destekliyorlar ya bu cehalettende öte kansızlıktır.

Kurtuluş savaşımızda yanımızda bulunanlardan bahsedenler kürt teali cemiyeti adı altında mandayı kabul eden bir kürt devleti kurmayı isteyen ve kurtuluş savaşımızın önünü kesen gruplar olduğunuda biliyorlardır inşallah.

pkknın kuruluş amacıda marksist-leninist sistemle yönetilen bir kürt devleti kurma isteğidir ki komunistlerin dinden bihaber olduklarınıda bildiğimize göre bu adamlarda Allah korkusu aramak zaten hata...

Hani dindar kimliği taşıyan birisi varya bizim zirvemizde şimdi kafirle anlaşmaya gitmek için varını yoğunu ortaya koyuyor.Bu vatan onun varlığı olmadığına göre sorun yok o neyini veriyorsa versin bizim bu vatan topraklarından verecek hiç birşeyimzi yok... Ne insanımızı veririz ne toprağımızı bu istekte bulunanlarda bilsinler ki er yada geç sonları gelecek ...   

SAYGILARIMLA

...
Toplam Hit: 8748 Toplam Mesaj: 82