folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dün Akşam Saatlerinde Türkiye-Rusya Arasında Uçak Krizi!!!!

Dün Akşam Saatlerinde Türkiye-Rusya Arasında Uçak Krizi!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

şimdi sadece şu paylaşılan fotoğraflara bakarak işin rengi anlaşılabilir aslında

şimdi yazacaklarım çok basit olucak ama dayanıyorum ırkçılık yapıyosun da demeyin sadece örnek vericem

bugün bizim kimle sorunumuz var pkk ile e bu pkk nasıl ortaya çıktı kürtlere özgürlük, kürdistan falan filan herneyse bugün kürtler ayaklansa bu yönetimi ve sistemini istemiyoruz diyerekten silahlansalar bunlar ne olacak muhalif güç dimi bunlar devletle çatışmaya başlıcak arada hiç bi bokla alakası olmayan insanlar ölecek bunlarada siviller diyoruz tamam.

bu senaryo böyle gider şimdi uzatamıcam sadece öğrenmek istediğim bu durumda şimdi esada bok atanlar esadı istemeyenler bu durum karşısında ne yapar ne söyler hangi tarafta olur bunu bi söylesinler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

şimdi sadece şu paylaşılan fotoğraflara bakarak işin rengi anlaşılabilir aslında

şimdi yazacaklarım çok basit olucak ama dayanıyorum ırkçılık yapıyosun da demeyin sadece örnek vericem

bugün bizim kimle sorunumuz var pkk ile e bu pkk nasıl ortaya çıktı kürtlere özgürlük, kürdistan falan filan herneyse bugün kürtler ayaklansa bu yönetimi ve sistemini istemiyoruz diyerekten silahlansalar bunlar ne olacak muhalif güç dimi bunlar devletle çatışmaya başlıcak arada hiç bi bokla alakası olmayan insanlar ölecek bunlarada siviller diyoruz tamam.

bu senaryo böyle gider şimdi uzatamıcam sadece öğrenmek istediğim bu durumda şimdi esada bok atanlar esadı istemeyenler bu durum karşısında ne yapar ne söyler hangi tarafta olur bunu bi söylesinler

aga günaydın :) Pkk zaten silahlanmadı taş atarak polis asker öldürüyo :)=

Pkk ya silah yardımını suriye yapıyor Türkiyeye karşı ayaklandırıyorsa türkiyenin mualiflere silah yardımı yapması desteklemesi kadar doğal birşey varmı sence? Mühim olan devleti aliyedir. 1000 yıldır bu böyledir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Pkk ya silah yardımını suriye yapıyor Türkiyeye karşı ayaklandırıyorsa türkiyenin mualiflere silah yardımı yapması desteklemesi kadar doğal birşey varmı sence? Mühim olan devleti aliyedir. 1000 yıldır bu böyledir

mühim olan müslümanlardır,insanlardır. kafları patlatılan ufacık çocuklardır. mühim olan paramparça edilmiş masum insanlardır. senin devletinin huzuru değil. islam aleminin tüm müslümanlar huzurudur. komşusu açken tok yatan bizden değildir'der resulullah. Hüküm Allah c.c Mahsustur. hükmü eziyet edilen bir müslüman topluluğu  varsa yardım etme Allah emri doğrultusunda cihad etmektir.  başkas insanlar öldürülürken ufacık cocuklar paramparça edilirken yayılıp oturmakta neymiş.? bir müslüman kardeşi ölüyor diye kimseninmi içi yanmıyor.? sadece müslmanlarda değil. orda okdar insan var insan. dünyadada böyle. Ateist olsun,hristiyan olsun önemi yok.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

bu konuda uçağın indirilmesi normaldir çünkü  sivil bir uçağın cephane silah taşıması yasaktır 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

şimdi alpercim canım benim pkk'nın amınakoyim sana bişey olmasın orda kastettiğim şey kürtlerin millet olarak ayaklanmasından bahsettim pkk'nın kaçta kaçı kürt dağdakiler sadece kürt değil bi çok milletten terörist pkkya hizmet ediyo mesele o değil şimdi

goldenboy sende islamboy'luk yapma canım kardeşim ölenlere öldürenlere müslüman yahudi hıristyan değilde insan olarak bak

şu esadı yerden yere vuranlar böyle bi durum karşısında ne söylüyecek onu merak ediyorum onu yazın onu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

şimdi alpercim canım benim pkk'nın amınakoyim sana bişey olmasın orda kastettiğim şey kürtlerin millet olarak ayaklanmasından bahsettim pkk'nın kaçta kaçı kürt dağdakiler sadece kürt değil bi çok milletten terörist pkkya hizmet ediyo mesele o değil şimdi

goldenboy sende islamboy'luk yapma canım kardeşim ölenlere öldürenlere müslüman yahudi hıristyan değilde insan olarak bak

şu esadı yerden yere vuranlar böyle bi durum karşısında ne söylüyecek onu merak ediyorum onu yazın onu

Ateist olsun,hristiyan olsun önemi yok. dedim iyi oku

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

nekadarda güzel :) canım benim böyle tartışalım varya sabaha tartışırım ben :) saygıyı kaybetmeden seviyeli

ne diyeyim canın saolsun sende haklısın :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Şöyle bir durum var aga : 

suriye yıllardan beri pkk ya değilde pkk nın bir kanadına silah yardımı yapıyor olabilir yapıyorda bu bir gerçek...peki sadece suriye mi yapıyor bu yardımı? 

benim bir tankçı albay tanıdığım var okuldan hep anlatırdı pkk çok uluslu bir yapıdır diye...operasyonlarda pkk lar ile rusların konuştuğunu onlara kaçış güzergahlarını belirlediklerini muhimmat ve operasyonel destekler verdiklerini söylerdi.peki yine aynı soruyu sorayım sadece suriye ve rusya mı? 

çoğu ülke özellikle abd ingiltere almanya israil ve rusya olmak üzere ne zaman bizden bir şey isteseler ve biz yapmasak şehirlerimizde bombalar patlıyor savaş uçaklarımız eğitim uçaklarımı havadayken anlamsızda kitlenip düşüyor mühendislerimiz ölüyor dağda mehmetçiğimizin karakolu basılıyor....YALAN MI? 

Suriyenin pkk ya yardım ettiğini yalanlamıyorum fakat bu senelerden beri tüm dünya devletleri ile birlikte gerçekleştirilen bir durum ne olduda şimdi suriyenin pkk ya silah yardımı yaptığı gerekçesi ile olaylar daha da kızıştırılıyor...Şimdiye kadar nerdeydiniz diye merak ediyorum...

ha bu dönemlerde pkk ya yaptığı silah yardımı artmıştır sebepleri vardır: siz abd nin istekleri doğrultusunda adamların iş içlerine hemde müslümanlığın liderlik vafıslarını yüklenen bir millet olarak yine müslüman olan size güvenen bir milletin iç dinamikleriyle oynar oynanmasında baş rol alırsanız adamlarda sizin iç dinamiklerinize olabildiğince destek olur yardım yapar...YALAN MI? 

Daha düne kadar istanbulda kaç tane kaçak silah imalat hanesi basıldı suriyeye silah yapılıp satılıyo diye.Ki bununda gün yüzüne çıkması normal çünki piyasada güzel rantlar dönüyor...tabi piyasanın en tepesindeki adamlar bu çarkın pastasından kimseye pay kaptırmak niyetinde değiller ki bu tarz şeyler böyle su yüzüne çıkıyor...

velhasıl güzel kardeşlerim..: suriye ye iyi yada kötü girmek onla savaşmak bizim safımızın yeni dünya düzeninde nato birliğinde hiristiyan bir topluma hizmet eden zavallı ne yapacağını bilmeyen bir müslüman toplum olmamızı kesin ve net onayladığımız anlamına gelecektir...gözünüzü çok iyi açın...

suriye bittiği zaman sıra irana gelecek belki hazır bizim saftirik türkler suriyede iken iranda bi el attıralım derler bi bakmışsın türkiye bütün sınır komşuları ile can ciyer kuzu sarması olmuş o ne güzle ne güzel...

sonra siz neden savaşıyorsunuz diyerek bir bakmışsın demokrasi ışığının öncüsü amerika bizimde kapımızı çalar S.a mister tayyip size demokrasi getirdik der sanki kendi evi gibi kendi eliyle bize demokrasi getirir...ve sonra flash flash abd büyük bir kahraman olur türklerin gözünde...

Bu sürecin en büyük aktorü olacak olanlar kürtler fetullahçılar olacaktır...bunu unutmayınız...

hiç birşey bilmiyorsanız fetullah hoca efendinin bir videosunu izleyin: türkiyeyi öyle bir düzeye getireceksiniz ki diyor adam ben anca öyle geleceğim diyor...

yani burdaki aktör aslında türkiyenin kurtarıcısı fetullah hoca efendi olacak papaya yazdığı mektup ta sizin papalık misyonunuza her türlü hizmeti yapmaya hazırız diyen biri...

Peki şunu niye düşünmüyorsunuz...şu canım milleti vatanı bu toprakları fırsat varken neden elalemin hristiyanına kaptıralım ve sonra işe yaramazların gelip kurtarmasına fırsat verip onları kahraman ilan edelim..? 

yani bu şuna benziyor olan bir düzeni bok edip sonra yıkıp sonra yenisini yapmaya çalışmak...neden ? türkiye neyinize yetmiyor...14-15 yaşındaki kızlar ile evli şeh şıh ların gölgesinde yaşamak mı hoşunuza gidiyor ? sandelyeye oturduğunda ayakları yere basıyorsa evlenebilir yaşı farketmez diyen bir zihniyet ile mi yaşayacaksınız...doğudaki erken evlenmeleri zorla kız çocuklarının mal gibi satılmalarını engellmeye çalışırken gelip milleti bu zihneyete mi bırakacaksınız? 

kendi çoluğunuz çocuğunuz şey diye şıh diye 70 yaşındaki bir kıza uygun görülse ne hissedersiniz? nasıl bir mantıktır bu nasıl bir çağresizlikti hangi kitapta yazıyor bu ? söylesenize?

girin lan suriyeye de girin irana da girin bu millet aç kalmayada alıştı canınıdan olmaya da karısını kızını şeyhlere şıhlara peşkeş çekmeyede alıştı...girinde sikilsin anamızın amı ...girin amk.. siz altın nesilin çocuklarına bi bok olmaz olan yine sizden olmayanlara olur sizlerde büyük başarı kazandık diye övünürsünüz...sonra gelir elin amerikalısı bi gece ananızla bi gece teyzenizle mikişir zevkine doyar....amk çıkardıkları...

apler son satırlarım sana değil aga...yanlış anlaşılma olmasın..

ricin tarafından 12/Eki/12 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Anten ve kablo çıkmış uçaktan  :):):)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

Yanlışın var serdar bombadır onlar bomba roket parçaları falan...

adamlar uçakta mp3 bulsalar ateşleyici diyecekler amk ne diyim daha ...ha taksınlar bi taraflarına şimdi o antenleri milletin birbirini kırdırılmasına göz yumuyorlar provokasyonlara destek veriyorlar sonra daha büyük kırım yapmak için izin istiyorlar...vay amk..sonumuz kötü aga..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
Toplam Hit: 5923 Toplam Mesaj: 65