folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dün Akşam Saatlerinde Türkiye-Rusya Arasında Uçak Krizi!!!!

Dün Akşam Saatlerinde Türkiye-Rusya Arasında Uçak Krizi!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Anten ve kablo çıkmış uçaktan  :):):)

Yanlışlıkla DealExtreme ucağını indirmişler galiba amk. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

he suriyede kablo yokmuş ya zaten savunma bakanlığı mühürüyle rusyadan kablo almışlar :))

antenide çekemeyenler için sipariş etmişlerdir artık

bence erken konuşmayın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

he suriyede kablo yokmuş ya zaten savunma bakanlığı mühürüyle rusyadan kablo almışlar :))

bence erken konuşmayın

aynen rusyada ne büyüyk yardım yapmış meğer öyle suriyeye :) kablo ve anten hemde yolcu uçağıyla :)  hemde o kadar salak ki yolcu uağında gizliden yaptığı yardımda da savunma bakanlığı mührünü verek kendnin açık edecek aptal değilmi bu adamlar :) güldürme beni alper

Uçak bir kere buraya indirilmiş arkada da amerika olunca boşa inmiş olmasın diye uçakta olmayan şeyleri bile uçakta bulundu gibi bile gösterilir bence... çok mu zor..
    bu olaya ülke mesleesi oalrark asla bakmadım bakmamada bu olay sosyal medyada paylaşıldığı gibi kasımpaşalı bir imamaın kendisi ortadoğu padişa sanmasıyla alaklı bir olay

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

bence erken konuşmayın

aynen rusyada ne büyüyk yardım yapmış meğer öyle suriyeye :) kablo ve anten hemde yolcu uçağıyla :)  hemde o kadar salak ki yolcu uağında gizliden yaptığı yardımda da savunma bakanlığı mührünü verek kendnin açık edecek aptal değilmi bu adamlar :) güldürme beni alper

Uçak bir kere buraya indirilmiş arkada da amerika olunca boşa inmiş olmasın diye uçakta olmayan şeyleri bile uçakta bulundu gibi bile gösterilir bence... çok mu zor..
    bu olaya ülke mesleesi oalrark asla bakmadım bakmamada bu olay sosyal medyada paylaşıldığı gibi kasımpaşalı bir imamaın kendisi ortadoğu padişa sanmasıyla alaklı bir olay

aga bu senaryoları nerden yazıyorsun akşam senaryo uykusunamı yatıryorsun :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

bence erken konuşmayın

aga bu senaryoları nerden yazıyorsun akşam senaryo uykusunamı yatıryorsun :)

Türkiyede hiç yapılmayan olmayan şeylerden bahsediyoruz sankide senaryo diyorsun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    kasımpaşalı bir imamaın kendisi ortadoğu padişa sanmasıyla alaklı bir olay

bu lafını tuttum serdar...ağzına sağlık..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

TÜRKİYE yani bizim devlet 2001 krizinde olsaydı bugün yine böyle olurmuydu ?

rusya enerjiyi kesse işimiz bitik haberiniz yok.

her yönden dışa bağlı bi ülkeyiz.

rusuyla işler tırt.
    ermenisiyle işler tırt (iyi olmasını isteyen yok zaten) hani kendileri ermeni maçında stadta filan azerbaycan bayrağı çöpte filan

iranıyla işler tırt (malatyada abd füzesi kuruldu)

suriyesiyle işler tırt (elektrikte almıyor artık suriye bizden) enerji pazar satışlar sıfıra doğru.
    kıbrısıyla işler tırt.
    yunanıyla işler tırt.

esadı araştırın azıcıkta adamı tanıyın amerikan batı medyasını tv lerde izleyip inanmayın. rusya esada yardım ediyormuş bak şu işe rusya zaten esada destek sağlıyor bunu tüm dünya bilmiyor mu ?

peki Türkiye katar Ukrayna suudi arabistan amerika israil vs muhaliflere (bana göre teröristler) yardım etmiyor mu ?
    peki Rusya İran Çin venezuela küba vs Esadın Suriye Esada ve Halkın ordusuna yardım etmiyor mu?
    yani çizgiye bakınca biz amerika ve israilin çizgisinde emperyalizmin kan dökenlerin çizgisinde olmuyormuyuz ?

bakın adam mechul asker şehitliği ziyaretinde

Fotoğraf:%20Sayın%20Beşar%20Esad%20,%20Suriye%20Kurtuluş%20Savaşının%20Yıldönümü%20Sebebiyle%20Şam%20Kasyun%20Tepesindeki%20Şehitliği%20Ziyaret%20Etti.

Suriyedeki pyd yani pkknın örgütlemesi olan diğer örgüte değilde neden esada cephe alıyoruz _? girelim hacı suriyedeki terörist örgütü yok etmek için gidelim teröristlerin kamplarını imha edelim Türk halkıda buna karşı çıkmaz zaten.

Benim diğer fikrimde bu beslediğimiz muhalifleri toplayalım anasını satayım adamlara para verelim ekmek verelim ev verelim gönderelim k.ırağa kandile girsinler pkk yla mücadele etsinler. hakkariye gönderelim sınırda nöbet tutsunlar terörist geçişlerini önlesinler bunlar nede olsa onun bunun köpeği olmuşlar teröristleri öldürsünler bizde onlara ekmek para verelim bu teröristler zaten para için ölmek istiyorlar para gelsin canım feda diyorlar  bence mantıklı bu fikir belki yanlış diyenler olabilir

ama esada suriyeye cephe alırsak % 80 gibi bir oran yani halkımız suriyeye savaş mudahale filan istemez. çünkü bu yanlıştır. batı medyası libyada bunu başardı ama suriyede başaramayacak istediği kadar batı medyası uğraşsın adam diyorki eğer halk seçimlerde beni istemezse gideceğim diyor. adamın kabinesine bakın adam herşeyini bakanlarıyla görüşüyor meclisinde herşeyini vekilleriyle görüşüyor meclisinde. adam diktatörlük yapıp asarım keserim demiyor ki... bizim batı medyası ise Türk halkına öyle gösteriyor ama böyle bişey yok.

bakın adamlar herşeyi konuşarak birlik beraberlik içinde
    Fotoğraf:%20Barışçıl%20muhalifler%20Sözde%20Müslüman%20Kardeşler%20Terör%20örgütünü%20dışladı.%20%20%20%20Tayyip%20Erdoğan%20Hükümeti%20Sözde%20Müslüman%20Kardeşler%20Terör%20Örgütünü%20muhafaza%20etmeye%20devam%20etsin%20;%20%20%20%20Suriyede%2015%20Siyasi%20Parti%20,%20Müslüman%20kardeşlerin%20davet%20edilmediği%20büyük%20katılımlı%20bir%20konferans%20düzenledi.%20%20Suriyeye%20dış%20müdahelenin%20karşısında,%20Vatanlarını%20korumak%20için%20kendilerini%20siper%20etmeye%20hazır%20olduklarını%20belirten%20siyasal%20partiler%20;%20Suriyede%20demokrasinin%20daha%20fazla%20gelişmesi%20için%20birlikte%20fikir%20alışverişi%20yapmaya%20devam%20edeceklerini%20belirtti.%20%20%20%20Bazı%20çirkin%20odakların%20demokrasi%20bahanesiyle,%20ülkesini%20Natoya%20işgal%20ettirmeye%20çalıştıklarını%20gördüklerini%20belirten%20siyasal%20partiler,%20bu%20kişileri%20aramızdan%20ayıklayacağız%20diyerek%20gelecek%20günler%20için%20olumlu%20sinyaller%20verdi.

komşularla sıfır sorun diyen bizim amerikalı müslümancağızlarımız amerikaya karşı olan bütün dünya ülkeleri Türkiyeye şuan lekelenmiş bir ülke olarak baktığınızın farkındamısınız ?

Fotoğraf:%20Herşey%20Milli%20Görüş%20Gömleğini%20çıkartana%20kadarmış.%20%20Gazete%2011%20Sene%20öncesine%20aittir.%20%20%20%201991%20Yılında%20;%20Amerikanın%20Iraka%20saldırısını%20Petrol%20Şeyhleri%20istiyor%20diye%20savaşa%20girmeyiz%20diyen%20Erbakanın%20Bildirisine%20imza%20atan%20Erdoğanın%20İktidar%20olunca%20nevri%20döndü.%20%20%20%20180%20Derece%20dönüş%20yapan%20Erdoğan%20;%20Şimdi%20Suriyeye%20müdahelenin%20en%20başında%20duruyor.

biz nasıl olurda HAÇLI ORDUSU nun kuklası oluruz demiyorsunuz ingiliz abd politikası çıkarından bahsediyorsunuz.
    sonra osmanlıyı özledik tek güç osmanlıya geri dönmektir filan bahsedersiniz.
    önce osmanlı asırlar boyunca bizansla haçlı ordusuyla niye savaşmışta şimdi niye kuklası olmuşuz onun cevabını verin kendi içinizde ayrıca azıcıkta Allah diyin bugün cuma cumaya gidin. içinizdeki kini atın. sizden başkasını düşman olarak görmek arkadaşına kin nefret için de  bulunmayıda peygamberimiz hoş görmediğinide bilin ey muhterem tarikat...

Fotoğraf:%20Sahne%20Farklı%20olmayacak..

Suriyeyle savaş isteyen amerikalı kılıklılar lütfen ailesini bi tek kol aralığı sıraya dizsin
    alsın eline silahı ailesini öldürsün.elin amerikalıda hahahaha gülsün.

kaygusuz tarafından 12/Eki/12 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rusya enerjiyi kesse ne olacak , sanki bedava veriyor ,  ticari konular öyle basit işler değil , ruslar çıkarlarına bakarlar , şu an  suriyenin arkasında esad ı çok sevdiklerinden durmuyorlar , bütün devletler  suriye de  kendisinin idare edebileceği bir yönetici istiyor , bu yüzden yıllardır esad a ses çıkarmıyorlardı

iran , suriye yi mecburen savunuyor , iran suriye de  sünni yönetim istemiyor , ama esad kaçtığında  mecburen Türki ye ile ilişkilerini tekrar düzeltmeye çalışacak , çünkü abd ve israilin önünde sadece Türkiye kalıyor , irana saldırılmasını engelleyen  ( daha önce abd ye rağmen Türkiye engel oldu )

Türkiye  tabi ki mualiflere yardım ediyor , çpk da iyi yapıyor , esad halkını öldürürken , sınrın öbür tarafında binlerce akrabası olan Türk tarafı bu zulmü engellemey çalışacak tabi , ayrıca  şerefsiz esad   pkk yı kullanıyor muhaliflere ve Türtkiye ye karşı , tabi ki Türkiye sonuna kadar muhaliflere yardım edecek.

Biz kendi çizgimizde duruyoruz , bizim ne abd nin ne de israilin çizgisine ihtiyacımız yok , önce Türkiye nin çıkarları , gerektiğinde İrana saldıryı da engeler , gerektiğinde halkını öldürenesad a karşı muhalifleri savunuruz ( nedir bu hükümet düşmanlığı yüzünden aşağılık kompleksiniz anlamıyorum )

asker şehitliğinde fotograf vermekle yıllarca pkk yı desteklemesini unutturamaz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

esad halkını değil devletine isyan eden teröristleri öldürüyor. iyi de yapıyor.
    iyi o zaman Türkiye Cumhuriyeti Kurulurken ayaklananları öldürmeseydik ermenileri yunanları rumları Atalarımızı katledenlere karşı yan gelip yatsaydık gelip Askerleri Anadolu insanını ecdadımızı öldürmelerini izleseydik hee ?

Devletine isyan etmeyi göze alan ölmeyi göze almıştır.

sen git eline silah al polis asker öldür hastaneyi havaya uçur yerin altından tünel kazıp masum insanların evine mayın koyup patlar masum insanları tara bomba at sonra devlet sana gül versin aferin polis insan öldürdün diye hee ? yok öyle yağma. Türkiyenin ve birçok ab ülkelerinin ve arap ülkelerinin gönderdiği silah muhimmat para vs masum insanları öldürdüklerini hiç sorgulamazsın ama o zaman sizin için ohhh çok iyi oluyor para veriyoruz masum insanları öldürtüyoruz demiyorsunuz ama işinize gelmiyor değil mi ?

adam kendi askerinin şehitliğinde istediği gibi ziyaret eder halk ordusunun bir güvenlik personeliymiş ülkesi için çarpışmış canını vermiş.

ayrıca suriye ırak gibi libya gibi korkak halklardan bir halk değil...

o sizin izlediğiniz bizans medyasından göremediğiniz halk ordusu askerlerin şehit cenazelerine katılan halkı göremezsiniz. suriye halkı askerinin yanındadır. suriye halkı devletinin yanındadır.

sen öldüğündede Esad yine başta olacak merak etme büyük konuşmak istemem ama. Arap baharı dediğiniz o bahar bitti kışa giriyoruz :)))) şimdi arap ülkeleri lübnan başta olmak üzere çoğu müslüman ülkeleri başımızdakine münafık olarak bakıyorlar ajan olarak bakıyorlar adamların jeton daha yeni düştü...arap baharı bitti ama esad şimdi eskisinden daha güçlü...

adam hergün şehirleri kontrol altına alıyor. halepte kontrol altında adamın hergün hainleri eşşekler cennetine gönderiyor...
    sen adama kafa tutarsan adamda ordaki teröristleri besler...eğer adama bak esad teröristleri barındırma desen uyarsan adamda ona göre tavır alacaktır. esad başımızdaki gibi hiddet gözü dönmüş kin nefret duygusu olan birisi değil. adam gülecen aklı selim gayet akıllı birisi...bizim başımızdaki gibi hurraaa savaşa diye bir açıklaması bile yok. önce karşındakini dinle ne diyor ne düşünüyor ondan sonra karar ver derler.
    neyse ben savaş filan olacağına inanmıyorum zatende işte amerikaya süslü görünelim diye hava yakıyor apartmandaki misafirler

kaygusuz tarafından 12/Eki/12 14:29 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı

rusya enerjiyi kesse ne olacak , sanki bedava veriyor ,  ticari konular öyle basit işler değil , ruslar çıkarlarına bakarlar , şu an  suriyenin arkasında esad ı çok sevdiklerinden durmuyorlar , bütün devletler  suriye de  kendisinin idare edebileceği bir yönetici istiyor , bu yüzden yıllardır esad a ses çıkarmıyorlardı

iran , suriye yi mecburen savunuyor , iran suriye de  sünni yönetim istemiyor , ama esad kaçtığında  mecburen Türki ye ile ilişkilerini tekrar düzeltmeye çalışacak , çünkü abd ve israilin önünde sadece Türkiye kalıyor , irana saldırılmasını engelleyen  ( daha önce abd ye rağmen Türkiye engel oldu )

Türkiye  tabi ki mualiflere yardım ediyor , çpk da iyi yapıyor , esad halkını öldürürken , sınrın öbür tarafında binlerce akrabası olan Türk tarafı bu zulmü engellemey çalışacak tabi , ayrıca  şerefsiz esad   pkk yı kullanıyor muhaliflere ve Türtkiye ye karşı , tabi ki Türkiye sonuna kadar muhaliflere yardım edecek.

Biz kendi çizgimizde duruyoruz , bizim ne abd nin ne de israilin çizgisine ihtiyacımız yok , önce Türkiye nin çıkarları , gerektiğinde İrana saldıryı da engeler , gerektiğinde halkını öldürenesad a karşı muhalifleri savunuruz ( nedir bu hükümet düşmanlığı yüzünden aşağılık kompleksiniz anlamıyorum )

asker şehitliğinde fotograf vermekle yıllarca pkk yı desteklemesini unutturamaz

hay kafani sikim senin adam nediyor sana pkk yı bitirmek için girecek isek girelim diyor...ama sen asıl o aşağılık kompleksine kapılıp hükümetin her yaptığını kör cahil bir yandaşlık ile savunuyor ve  diyorsun ki hesad kendi halkını öldürüyor vs. vs. vs. adam da diyorki kardeşi kardeşe kırdırıyorlar açın gözünüzü diyor...esadın konuşmalarınıda dinliyorum adam batı bizden uzak dursun diyor...

ulan hala daha bizim çizgimiz bize yeter diyorsun ama hangi safta zar attığının farkında değilsin...mualiflere yardımı destekleyen bir zihniyet savaşı destekleyen zihniyetin yoldaşıdır...sizin sihniyetiniz kana kan almaya dayalı...ama kimsede demiyorki hey kardeşim lan muhalifler lan esad neden karıştınız durduk yere neden demiyor ?

şimdi canım kardeşim bu ülkede de tayyibe karşı gelenler ayaklansa birde abd desteği falan olsa arkalarında tayyipte hani böyle çok süt dökmüş kedi olsa vatan millet sakarya dese kıyamet kopar...oysaki bu ülkede tayyip karşıtlarının arkasında ne abd var ne bi başka ülke ki o yüzden ayaklanamıyorlar...aksine abd tayyibin arkasında...

siz cematinizi kıyaklarıyla çocuklar büytün altın nesiller yetiştirin...sizin yaptığınız sadece tavuk çiflii kurmaktan başka  bişi değil bir gün bu ülkede de bir işgal olursa bunun sorumlusu siz ve sizin gibiler olacaktır...

zallavvlı türkiye abd askerleri ırakta telef oldu diye kendi evladını feda etmeye hazır hemde müslümanı müslümana daha çok kırdırtacak bir proje uğruna..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
Toplam Hit: 5922 Toplam Mesaj: 65