folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E Sigara Tavsiye?

E Sigara Tavsiye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. E sigara almak istiyorum. 1 haftada elime geçmesini istediğim için türk siteden almak zorundayım.

Bana 200TL ye kadar sıkıntı çıkartmayacak gelir gelmez içmeye başlayabileceğim her şeyi içerisinde e sigara tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Birde chesterfield mavi içen birisiyim ona göre çikolatalı likit tavsiyesinde bulunur musunuz?

Hangi siteye güvenebilirim onu da bilmiyorum siteyle birlikte link atarsanız çok mutlu olurum. (Likiti ne kadar alsam ne kadar gider).

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Hocam başlangıç için eleaf ijust2 al. Hazır coil al 5 li paket 0.5 ohm. Bir de sarilabilir rba sini al tel ve pamuk derken sifirini toplam hepsini 200 e bulursun face gruplarında.

Likit konusu çok değişik damak tadı ile alakali. Benim begendigimi sen begenmiyorsun olabiliyor bazen. Ama all vape day likitler var. Kendin evyap likitini yapana kadar onlardan alabilirsin. 

Ona ornek marka ise tabiki One wonder hit serisinin myman-milkman-rocketman urunleri gibi .

Tbt de Amerika dan gelecek biri vardı ondan likit isteyebilirsin turkiyede bu likit çok pahali

Likit kullanımı da sana bağlı. Araba gibi. Çok basarsan  mazot çok gider. Sigara gibi mi nargile gibi mi ictigine bağlı. İlk günler 6-7ml likit kullAnirken bir sure sonra 3 ml e dusersin. Sonra amaç nikotini azaltmak olduğu için kullndigin likitin daha az nikotinli versiyonunu alman lazım. 

myblackworldweb tarafından 18/Haz/16 08:10 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hocam konu sigara olduğu için tüm arkadaşlarıma yaptığım gibi;

"E-bok" iç hatta istersen mailini bile atabilirim :D 

tamam bi şekilde başlamışınız ama görüyorsunuz be hocam tamamen zarar. bile bile vücuda niye zarar verelimki, bide üstüne para veriyonuz. aynı şekilde tamamen kurtulmayı dene. benim gördüğüm kafada bitiyo iş. içip bırakanlar var. istersen psikolojik baskıda yaparım yani (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

http://www.buharistan.com/buharistan.php?route=product/product&product_id=1562

bunun aynısını aldım rahat ettim hocam. yanına birde maxborro natura likit alıyorsun ve süper oluyor.

damlatma akıtma gibi şeyler yapmaz. şarjı iyi gider. birçok ürürnün ortak özellikleri var üstünde.

böyle ayarı ısısı cart curtu ile ugrasmak istemeyenler için herşeyini otomatik yapmışlar.

tek yapman gereken pöfur pöfur icmek.

atomizeri takarken pecete ile tak el degmesin. yoksa pis deri tadı geliyorr bir süre.

onemli olan atmoizerin baska birşey ile temas etmemesi.

bu üründe atmoizer ambalajlı geliyorr ve paketinden cıkartıp takıyorsun bu yüzden cok guzel tadı var. kaliteli ve basarılı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Hocam başlangıç için eleaf ijust2 al. Hazır coil al 5 li paket 0.5 ohm. Bir de sarilabilir rba sini al tel ve pamuk derken sifirini toplam hepsini 200 e bulursun face gruplarında.

Likit konusu çok değişik damak tadı ile alakali. Benim begendigimi sen begenmiyorsun olabiliyor bazen. Ama all vape day likitler var. Kendin evyap likitini yapana kadar onlardan alabilirsin. 

Ona ornek marka ise tabiki One wonder hit serisinin myman-milkman-rocketman urunleri gibi .

Tbt de Amerika dan gelecek biri vardı ondan likit isteyebilirsin turkiyede bu likit çok pahali

Likit kullanımı da sana bağlı. Araba gibi. Çok basarsan  mazot çok gider. Sigara gibi mi nargile gibi mi ictigine bağlı. İlk günler 6-7ml likit kullAnirken bir sure sonra 3 ml e dusersin. Sonra amaç nikotini azaltmak olduğu için kullndigin likitin daha az nikotinli versiyonunu alman lazım. 

Hocam 0.5 ohm direkt olarak ciğere çekmek için kullanılır yani nargile gibi içim içindir. 1 ohm üstü ise önce ağza sonra ciğere çekmek içindir. Muride lazım olan normal sigara gibi içim. O da dediğim gibi 1 üstü ohm olur. 

Alet olarak Kangertech subox mini tavsiye ediyorum ben. Yeni başlayacağın için de 1 üstü ohm hazır Coil lazım sana. Aletin içinden Rba coil (tel ve pamuğu kendin sarıyorsun),hazır coil, pamuk ve hazır sarılmış birkaç tel çıkıyor zaten. Likit önerisi için de kendi damak tadına göre denemeler yapman gerekiyor. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bende araştırıyorum 1 hafta olacak nerdeyse. hocam başlangıç için ijust 2 yada bi tık daha üstü kangertech topbox nano almak lazım. bu iki cihazdan biri işimizi görecektir. 

@efendi

edip bişi sorayım sana. şimdi ben direk 0.5ohm almayı düşünüyorum biliyorsun nargile de kullanıyorum zaten. sigarayı bırakma aşamasında kötü bir fikir mi olur ? yada şöyle söyliyim 1 ohm ile başlarsam sigaranın yerini daha mı çabuk tutar ? birde 6mg nikotin ile giriş yapacam çok mu kısmış olurum ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

bende yeniyim e-sigara olayında ve söyleyebileceğim tek bir şey var

birazcık ingilizce biliyorsanız redditte ecigaretteforumda gezin

youtube'da phil busardo'yu izleyin

hatta ingilizce ile alakanız bile yoksa yinede yabancı sitelerde gezin google translate kullanın resimlere felan bakın

bu kadar anlatım özürlüsü bir toplum olamaz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

Kangertech subox mini gayet güzel kit ama fasttech'de 50 papel olan fiyatı TR'de 350tl civarında geziniyo, 

başlangıç olarak benim de kullandığım Kangertech Evod Mega'yı önerebilirim onun da 20papel olan fiyatı TR'de 150 tl civarında.

1900ma ince alet, şarjı bir gün gitmekte ve 1.5ml tank yine bi günü devirmekte.

1.5ohm coille sigara içimini rahatlıkla yakalayabilirsin, yeni başlıycagın için coil sarmakla ugrasmazsın muhtemelen hazır coillerin tr fiyatı da 6 tl civarında olması lazım.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ben de e sigaraya geçiş yapmak istiyorum ancak coil sarımı atomizer falan gibi kavramlar kafamı karıştırıyor vazgeçiyorum :D 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Ben de e sigaraya geçiş yapmak istiyorum ancak coil sarımı atomizer falan gibi kavramlar kafamı karıştırıyor vazgeçiyorum :D 

Haklısın, gereksiz ve insanın gözünü korkutan yoğun bilgi karmaşası var, aslında oldukca basit ama insanlar aletlerini modifiye edip, yeni şeyler denemeyi ve aletlerin sınırlarını zorlamayı seviyo

hazır bi kit alıp, coil sarımıyla da ugrasmadan hazır coillerle mutlu mesut yaşayabilirsin de.

ben nerdeyse 2 aydır sigara içmiyorum, sigarayı bıraktıktan sonraki değişimleri rahatlığı anlatmama gerek yok heryerde okuyoruz bunları zaten :=

tavsiye ederim hocam. gözünüzü korkutmayın.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hacılar şu an yine kafam karıştı coil, sarım falan bana bir akılsıza anlatır gibi anlatır mısınız şu işleri ben hiç bir şey yapmadan 1 ay boyunca rahat rahat içmek istiyorum bu aleti :D Hangi siteden hangi aleti alayım bide yanında neler almalıyım? Alışveriş yaptığınız Türk siteleri varsa önerirseniz sevinirim :)

Toplam Hit: 7810 Toplam Mesaj: 76
e sigara elektronik sigara e cuğara