folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E Sigara Tavsiye?

E Sigara Tavsiye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

@Efendi Hocam bunu alıcam deneme amaçlı:

http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&path=20_89&product_id=50

En azından beğenmeyip çöpe atarsam giden paraya acımam. Atomizer başlığı satılıyormuş: http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&product_id=57

Değişmesi gereken parça bu değil mi ?

Yaptığım hesaba göre her hafta likit alsam ve başlık değiştirsem bana max 20tl masrafı oluyor, aromalı likitlerle işyerinde sigara kokusu olmadan masa altı nikotin içmek te cabası. Bu işi sevdim valla :)

Başlangıç için iyidir hocam. Daha sonra devam edersen telini ve pamuğunu kendin yapacağın için  yeni alet gerekebilir. Ya da bu alete uygun Rba çıkar. Zira bu cihazda Rba göremedim ben. Deneme amaçlı dediğin için iyidir diyorum. Kesin kararlıysan benim önerim Kangertech subox mini'dir. Her ne kadar pahalı olsa da zamanla kendini amorti ediyor. 

Beğenirsem kaliteli güzel birşey alıcam hocam o zaman tavsiyelerinize danışmak gerekicek :) Şimdilik sadece nedir nasıldır diye bakınmak istiyorum. Denemek için iyiyse verdim siparişi gitti :D

hocam bende aynı mantıkla ilerledim ama limiti biraz daha yukarı çektim. çünkü kötü alet ile kötü sonuç alma ihtimali yüksek. en azından 100-150 liraya bir şey alıp tam tat alıp karar vermek gerek. tabi bu fiyat aralığı yurtdışı için. her şeyde olduğu gibi e-sigarada bu ülkeden alınmaz. aslında bok bile alınmaz buradan ama neyse.

@efendi

peki bayramda bu tarafa gelme ihtimalin var mı ? dışarıdaki aromalar daha kaliteli diye duydum senden rica etseydim bi kaç tane. yada oradan buraya kargo şansımız var mı ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

@Kreyzi 

Bu sene gelemiyorum maalesef. Kargo ile gümrüge filan takılmayacagını bilsem yollarım. araştırmak lazım. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

ben satıyorum hocam e-sigara aşağıdaki modellerden elimde mevcut

eleaf i just2

vtc mini + tron-s başlangıç seti

joyetech ego aio düşünürsen pmle.

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Gunde 2 paket parliament night blue icen ben icin bu alet ise yarar mi sigarayi biraktirmada/azaltmada/birakmaya tesvik etmede ? 

Olursa hangisinden almaliyim ictigim sigarayla en azindan es deger olmasi icin ilk zamanlar ?

NoToLeRaNcE tarafından 18/Haz/16 21:18 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bunu kapali alanda icebiliyor muyuz yasal duzenleme ve ortaligi duman etme durumu nasil?

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    IvC bunu yazdı

ben satıyorum hocam e-sigara aşağıdaki modellerden elimde mevcut

eleaf i just2

vtc mini + tron-s başlangıç seti

joyetech ego aio düşünürsen pmle.

fiyat nedir hocam ? 25 dolarlık just2 sende de 150 lira mı ?

@efendi

gümrük kafamı kurcalıyor zaten yoksa kaç gün önce direk fasttech'den sipariş verecektim. gerçi bi tane temiz buldum eleman satıyor yanında teli pamuğu ve 80ml aroması var anlaştık p.tesi alıp bende geçiş yapayım e-sigaraya.

@izmarit

genel olarak tüm yorumlarda kapalı alanlarda içilebiliyor deniyor ama yasal olarak nedir bilmiyorum tam.

bu arada bir şey sorayım beyler. hazır coil değil de sarma alıyorum. bu telin kaç sarıldığına göre mi ohm belirleniyor ? 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocalar 1 aylık idare etsin diye Türk sitesinden Kanger Evod BCC almaya karar verdim fiyat olarak cazip birde uzun ömürlü düşünmediğim için. Memlekete döndüğümde 300TL ye kadar çıkıp yurtdışından iyi birşey getirtmeyi düşünüyorum sizce cihaz nasıldır alayım mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Bunu kapali alanda icebiliyor muyuz yasal duzenleme ve ortaligi duman etme durumu nasil?

ben heryerde içiyorum, ama kullandıgım e sigara nargile tipi ortalığı dumana boğan tiplerden değil ve tabiiki herseye ragmen etrafımdakı ınsanları rahatsız etmemeye dumanı etrafa yaymamaya ozen gösteriyorum.

şimdilik bunu engelleyen yasa veya bi kural yok, uçaklar hariç uçaklarda elektronik sigara dahil yasaktır diye belirtiyolar.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Hocalar 1 aylık idare etsin diye Türk sitesinden Kanger Evod BCC almaya karar verdim fiyat olarak cazip birde uzun ömürlü düşünmediğim için. Memlekete döndüğümde 300TL ye kadar çıkıp yurtdışından iyi birşey getirtmeyi düşünüyorum sizce cihaz nasıldır alayım mı?

Hocam yorumlarını iyice okumanı tavsiye ederim, şarjının tam gün dayanıcağı şüpheli. çok güçlü bir alet değil başlangıç için belki dediğin gibi bi süre idare eder ama ne dumanı tatmin eder, ne aromayı düzgün alırsın gibi.

belki bu ne lan diyip elektronik sigara olayından komple soğuyabilirsin bile. 

tr fiyatını bilmesem de evod mega'yı tekrar önericem sana sanırım 130 tl civarındaydı. benim ilk alet bu. dışarda bunu evde subox miniyi kullanımaya devam edersin, geleceğe dönük bi alışveriş olur. tanıdığım çoğu insan da öyle kullanıyo.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kangertech de agiza cok likit geliyor

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 7816 Toplam Mesaj: 76
e sigara elektronik sigara e cuğara