folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder En Hızlı Tarayıcı: Opera‘Yı Deneyin!

En Hızlı Tarayıcı: Opera‘Yı Deneyin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:
    -----------------------------

mozilla rulz :|

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Hocalar, ön yargılı olmaya gerek yok. Bakın operayı bir deneyin diye o kadar yazdım. Sadece indirseniz ve alışsanız (Hemen alışabilirsiniz) operayı bırakamazsınız. Firefox görüldüğü gibi geriliyor artık. CHIP'De okudugum bir yazıda, Firefox 3 ile Internet explorer'in farkının kalmadığından bahsediliyor (Yani ilerlemediğinden, Yavaşlığından ve hantallığından)

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

Opera'da Gmail hesabımı açınca eli yüzü kayıyor sitenin. Çok garip bi hal alıyor. Var mı benden başka yaşayan bu sorunu ?

http://img814.imageshack.us/img814/3402/gmail.jpg

Tren odun seçmez hacı abi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Salu3 bunu yazdı:

Opera'da Gmail hesabımı açınca eli yüzü kayıyor sitenin. Çok garip bi hal alıyor. Var mı benden başka yaşayan bu sorunu ?

http://img814.imageshack.us/img814/3402/gmail.jpg

Resimde bi garip duruyo bence :D Hayir boyle bi sorun ya$amiyorum. Gmail temamizda ayni :)

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Sayfa bir kaç saniye içinde açılsında milisaniye ile işim yok. En hızlısına da ihtiyacım yok işime yarayan elimin yatkın olduğu olsun yeter e o da fayrfoks :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı:

Sayfa bir kaç saniye içinde açılsında milisaniye ile işim yok. En hızlısına da ihtiyacım yok işime yarayan elimin yatkın olduğu olsun yeter e o da fayrfoks :)

Hocam hersey operada. Hizdan bahsetmiyorum ki sadece orada ben. Kullanilabilirlik, widgetler, temalar, özelleştirebilirlik. güvenlik, sadelik. say say bitmez hocam :)

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

firefoxa alışmasam denerdim bundan 1 yıl önce bir sürümünü denedim rezalet derecede yavaştı sonra dahada bulaşmadım ama şimdi o kadar övmüşün bidaha deneyecem

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    Aynı sitede birden fazla oturumu hatırlamada diğerlerinde sıkıntı yaşadım.Birçok şey söylenebilir ama yalnızca şunu söyleyeyim.Mouse hareketlerini diğer tarayıcılar kendilerine entegre etmeye kalktıkları halde; hâlâ ama hâlâ opera gibi değil olmayı beceremediler.Yalnızca bunun için bile kullanılır opera.Fare hareketleri deyip geçme sayfa açma ve kapamada, sekmeler arası geçişlerde kazandırdığı zamanı düşünün derim. Sonuç, opera candır.

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    yorumlariniz icin tesekkurler hocalar. Bir sitede birden cok uyeliginiz varsa, mesela bir bilgisayari iki kisi kullaniyor olabilir. iki mail hesabi olacaktir. bunun gibi sorunlari asmak icin operanin sistemi mukemmeldir. :)

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

yaw artık geçelim şu hız muhabbetini bu tartışmaları yaparken çoğu insanda 256-512 mb ram var idi o zamanlardı işte hızı önemi falan fistan şimdi firefox 3 saniye falan gecikiyor ram'e hiç alınmadan ilk açılışında chrome'a göre ama umrumda mı değil :D denedik chrome zırt pırt taskbar dondu.. operayı denedik tamam eyw hızlıdır falan fistan eh be kardeşim firefoxta o kadar güzellik katmışın eklentilerle resmen browser kimliğin olmuş temiz temiz nette sörf eder olmuşsun ee bi javascript hızı yüksek diye operaya chrome'a mı geçelim http://www.opera.com/docs/plugins/

Toplam Hit: 12626 Toplam Mesaj: 112