En Kibar Powerbank?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi 10.400 var ama külçe altın gibi cepte taşınmıyor. 5k versiyonu hoşuma gitti ama sizinde tavsiyelerinizi almak istedim. İnce olsun cebe sığsın istiyorum malum 2 ay sonra bahar ayı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ttec güzel ürünleri var fakat ttec ürünlerini başka siteler daha ucuza satıyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

merhaba; TPLink ürünleri fena değil indirimdeki ürünlerime bakabilirsin Tahribata özel renkli kulaklı hediyesiyle verebilirim.

http://www.elmagurusu.com/indirimli-urunler

http://www.elmagurusu.com/pil-ve-sarj-cihazlari-pmk140

..::GVN::..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı

Hocam powerbank para tuzağı. 5 dakika için 40 lira verilmez.

ya birader login olduğundan beri anasını siktin forumun abuk subuk yorumlar 

4 yıllık takip ediyorumlar falan filan , konularını postlarını admin/mod lar siliyor silinen loglara bile düşmüyor.

kimin multi'sisin arkan sağlam böyle ? 

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı

Hocam powerbank para tuzağı. 5 dakika için 40 lira verilmez.

8k mah lık bir powerbankım var. onu şarj ediyorum 3 gün prizin yanına uğramıyorum hocam.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ttec güzel ürünleri var fakat ttec ürünlerini başka siteler daha ucuza satıyor :)

Sen deyince baktım abi o fiyatlar ne öyle? Xiaomi'den 2 tane alırım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Sen deyince baktım abi o fiyatlar ne öyle? Xiaomi'den 2 tane alırım. 

hocam fiyatı pahalı fakat kullanmış olduğum telefona nazaran değer diye düşündüm

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/codegen-powerx-5000-mah-cift-usb-cikisli-beyaz-tasinabilir-sarj-cihazi-if-50w-pm-telsarjcodeif50w

Mustafa şu cebe sığar sanırım

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Hocam verdiğim linklerdeki ürünlere mutlaka göz at hem fiyat hem performans iyidir.

..::GVN::..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung batarya var demiş içinde ama ne kadar güvenilir orası meçhul. 1 ay sonra batarya ölmeye başlarsa çöp.

Xiaomi var mesela 6-7 aydır taş gibi. Lg marka pil var içinde. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Xiaomi 10.400 var ama külçe altın gibi cepte taşınmıyor. 5k versiyonu hoşuma gitti ama sizinde tavsiyelerinizi almak istedim. İnce olsun cebe sığsın istiyorum malum 2 ay sonra bahar ayı. 

İncesini alınca haber ver, seninkini bana gönderirsin, ateşleriz birşeyler.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 10319 Toplam Mesaj: 78
powerbank