En Kibar Powerbank?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Xiaomi 10k lik olanı al hocam hem kibar hem hafif hemde cebe giriyo hemide 2 gün banko ev bas yatmaz prizin yanına ugratmaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Senin isteginle pek uymuyorama xiaomi 16000 mah tavsiye ederim. Agir mi agir büyük mu evet büyükama performansi da ona göre. Bi de usb girişli led lamba aldım yaninda elektrik kesilince bi takiyrm ampulden farki yok. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Fiyatın uygunluğundan ziyade, kalite ve hakkını veren ürün arıyorsun.

Tabiki Xiaomi 5K aradığın :)

HoLyCat tarafından 17/Şub/16 09:26 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://youtu.be/Z9Twfe-yrPI

Telefon 3310 gibi oluyor. Ama WhatsApp ve internet kullanabiliyorsun siyah beyaz ekranda. Dışarıda şarjsız kalırsan günü kurtarmaya yarıyor. 

13% şarj kala açtım, mobile interneti de kestim 5 saatlik otobüs yolculuğu boyunca bitmedi. Üstüne aramamı da yaptım :D

Edit:

Ben bunu kullanıyorum, hafif kalın ama yine de cebe sığacak şekilde bulabildiğim en kibarı buydu.

http://www.ebay.com/itm/1-Philips-DLP5200-Lithium-ion-Power-Bank-USB-External-Portable-Battery-Charger-/310700578818

ozgunlu tarafından 17/Şub/16 10:17 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

fsp walk 5200 bf diye bi model var iyi diyorlar, bi bak istersen.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

http://tr.aliexpress.com/item/15000mah-Waterproof-solar-power-bank-battery-externa-solar-charger-power-bank-for-all-mobile-phone/32602074434.html

Yazdığına bakma 8000mah, oldukça iş görüyor. Ben arada alıp satıyorum bile bundan. 1A ve 2A iki tane çıkışı var. Bilgisayardan da şarj edebiliyorsun.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı

http://tr.aliexpress.com/item/15000mah-Waterproof-solar-power-bank-battery-externa-solar-charger-power-bank-for-all-mobile-phone/32602074434.html

Yazdığına bakma 8000mah, oldukça iş görüyor. Ben arada alıp satıyorum bile bundan. 1A ve 2A iki tane çıkışı var. Bilgisayardan da şarj edebiliyorsun.

Aman hocam Ali ekspress'ten ve benzerlerinden şarj cihazı falan alayım demeyin. 2 saat daha telefon kullanacam diye götünüzde patlar, feleğiniz şaşar :D 

Patladımı senin götünde ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı
    proxy bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı

Yok hocam. Halkın götüne sahip çıkarak vatandaşlık görevimi yerine getiriyorum sadece. Götünüzün sigortası yoksa bulaşmayın bu işlere.

Senin acilen banlanman gerekiyor bence.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı
    proxy bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı

Aman hocam Ali ekspress'ten ve benzerlerinden şarj cihazı falan alayım demeyin. 2 saat daha telefon kullanacam diye götünüzde patlar, feleğiniz şaşar :D 

Patladımı senin götünde ?

Yok hocam. Halkın götüne sahip çıkarak vatandaşlık görevimi yerine getiriyorum sadece. Götünüzün sigortası yoksa bulaşmayın bu işlere.

Göt bekçiliği yapmak sana mı kaldı? Kusura bakma ama boş ve saçma yorumlar yapıyorsun, Yok aliexpresten almayın götünüzde patlar feleğiniz şaşar vs vs Yıllardır aliexpres amazon deal ebay vs sitelerden 1000 e yakın mal aldım daha ne bir sorun yaşadım nede bi yerimde bişey patladı, neyse diyecek yazacak çok şey varda cevap vermeye gerek yok 10 yıldır bu forumda pek kimseyle tartışmadım seninlede tartışmayacam...

proxy tarafından 17/Şub/16 13:00 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Fiyatın uygunluğundan ziyade, kalite ve hakkını veren ürün arıyorsun.

Tabiki Xiaomi 5K aradığın :)

Öyle gözüküyor. Markadan şaşmamak gerek. Xioami'nin powerbanklerinde yatmadan önce powerbanki şarja takıyorum powerbank'ten bir kabloylada telefonu şarja takıyorum sabaha ikiside şarj oluyor. Zamanda tasarruf. Dandik olanlarda bu özellik yok. Şuan Xiaomi 5k vs 10k arasındayım.

Birde benim gibi aklında soru olanlara şu videoyu izlemelerini öneririm :

https://www.youtube.com/watch?v=-JE1kU6sAI4

Trollü dikkate almayın cevap vermeyin. Yazar yazar banlanır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 10403 Toplam Mesaj: 78
powerbank