En Kibar Powerbank?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı
    proxy bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı
    proxy bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı

Ben olmadığımı kanıtladım hocam. Bu konuda yorum yapmak üyelerin işi değil. Bu arada hala konuyla alakasız şeyler yazarak bu tartışmayı uzatıyorsunuz.

nası kanıtladın az anlatsana yalanı severiz biz ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskembeci
    iskembeci's avatar
    Erkek
    mephisto bunu yazdı

binlerce liralık telefon satıp üstüne insanları birde powerbanka mahkum etmek yüzyılın en büyük kazığı bence.

Katılıyorum hocam :D Telefonlar eski tip kablolu ev telefonu gibi oldu. Sürekli şarja takılı çalışıyorlar :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bende asus zenpower var, 10050 mah gücünde.

kullanmış olduğum s3 miniyi akşamları şarj ediyorum, 1 hafta rahat gidiyor.

şu an fazladan bi tane var, düşünen olursa verebilirim.

http://goo.gl/ig3pKF

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

konusu acilmisken telefonun arkasina kılıf gibi yapistirip falan kullanabileceğim bi powerbank varmı bildiğiniz ? 

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

konusu acilmisken telefonun arkasina kılıf gibi yapistirip falan kullanabileceğim bi powerbank varmı bildiğiniz ? 

Telefon modeline ve markasına göre var ama önermiyorum. Hem kaba oluyor hemde telefon ağırlaşıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Slim Powerbank olarak aratirsaniz çok ekmek düşer .

Gördüğüm en ince ve en kullanışlı powerbank aldım memnunum. Avuç içim kadar ve ince 

http://m.n11.com/ultra-slim-powerbank-5000mah-P63534458?cid=604001&gclid=CjwKEAiA0ZC2BRDpo_Pym8m-4n4SJAB5Bn4xXXjZSRmBPN1Vl3JE_yLUZFVOW7psb1NRDDEPYZ_9KxoC6bbw_wcB&gclsrc=aw.ds

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Placebo
    Placebo's avatar
    Erkek

APC var schneider elektrik markası, hem sağlam hem hafif lakin diğerlerine göre biraz pahalı  Türkiyede 5000 ve 10000 lik modelleri var amazonda 12000 lik olanı da var. 12000 binlikte hızlı şarj özelliği var ayrıca 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Katilbey bunu yazdı

Slim Powerbank olarak aratirsaniz çok ekmek düşer .

Gördüğüm en ince ve en kullanışlı powerbank aldım memnunum. Avuç içim kadar ve ince 

http://m.n11.com/ultra-slim-powerbank-5000mah-P63534458?cid=604001&gclid=CjwKEAiA0ZC2BRDpo_Pym8m-4n4SJAB5Bn4xXXjZSRmBPN1Vl3JE_yLUZFVOW7psb1NRDDEPYZ_9KxoC6bbw_wcB&gclsrc=aw.ds

Aynı satıcıdan mı aldın hocam ? Ne kadardır kullanıyorsun ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony mi yoksa Xioami mi sizce ? :

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

Xiaomiden şaşma derim

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 10407 Toplam Mesaj: 78
powerbank