En Kibar Powerbank?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung batarya var demiş içinde ama ne kadar güvenilir orası meçhul. 1 ay sonra batarya ölmeye başlarsa çöp.

Xiaomi var mesela 6-7 aydır taş gibi. Lg marka pil var içinde. 

Hocam bir de kalem gibi olanlar var. Onlar kaç mah bilmiyorum ama aşağı yukarı kalın bir kalem boyutunda. Herkesin elinde neredeyse Bizim valide kullanıyordu bakıp söylerim.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    iskembeci bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı
    iskembeci bunu yazdı

Hocam powerbank para tuzağı. 5 dakika için 40 lira verilmez.

ya birader login olduğundan beri anasını siktin forumun abuk subuk yorumlar 

4 yıllık takip ediyorumlar falan filan , konularını postlarını admin/mod lar siliyor silinen loglara bile düşmüyor.

kimin multi'sisin arkan sağlam böyle ? 

israil var hocam arkamda.

Tartışmaya girmek istemiyorum ama içimden arkadakini tikeyim demek geldi. 

Powerbank iyidir,  xiaomi kullanıyorum 16binlik sanirim,  çok iyi ama büyük biraz. 3 güne kadar kisa sureli seyahatlerimde şarj aleti almiyorum yanıma. Bir tane de küçüğünden alacağım 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Yazık la size.Powerbankla  3 gün prizin yanına uğramıyorum felan... Tuşlu nokia telefonum var  şarjı 7-10 gün arası gidiyor şarj aletinin yerini unutuyorum.Almayacam arkadaş akıllı telefon felan.

21 mayıs 1864
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Mylita 

Sevinirim hocam. 

http://www.hepsiburada.com/sony-cp-v5b-5000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-siyah-p-TELSARJSONYCPV5B?utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=bid&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.bid&source=mobil&v=1.39.6

10 kuruş fazla olsun marka olsun diyorum. Eşek bilmediği otu yerse başı ağrır derler bizim oralarda. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı

Yazık la size.Powerbankla  3 gün prizin yanına uğramıyorum felan... Tuşlu nokia telefonum var  şarjı 7-10 gün arası gidiyor şarj aletinin yerini unutuyorum.Almayacam arkadaş akıllı telefon felan.

Ultra güç modunda full şarj ile 12 gün bekleme vaat ediyor şuan elimdeki Samsung.  :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

olm 10.000 mah olanı alsana küçücük :D xiaomi 10000 lik

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    kilit11 bunu yazdı

Ultra güç modunda full şarj ile 12 gün bekleme vaat ediyor şuan elimdeki Samsung.  :) 

Samsungun nesi bu? Hiç bilgim yok araştırmadım.İlgimde,ihtiyacımda yok ondan heralde.Yalnız bozulursa telefonum akıllı alacam.

21 mayıs 1864
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://youtu.be/Z9Twfe-yrPI

Telefon 3310 gibi oluyor. Ama WhatsApp ve internet kullanabiliyorsun siyah beyaz ekranda. Dışarıda şarjsız kalırsan günü kurtarmaya yarıyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

5k lik var bende xiomi  baya ince biraz ucun cebe cuk diye giriyor kotda falan sknti yaratmiyor hafif cihaz 4s i 3 kere fulluor :D alicaksan guzel cihaz tavsiye ederim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocam şöyle bi alet var. Yanında bi cük var takıyosun iphone şarj ediyo çıkarıyosun android şarj ediyo hoş bişi. Geçen bi arkadaşta görmüştüm işini görebilir.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 10401 Toplam Mesaj: 78
powerbank