Erdoğan"A Örtülü Tehdit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:
    -----------------------------
    mecliste kılıçdaroğlu gibi 5 tane adam olsun bu memlekette çok şey değişir

O Kadar Emin olmamalısın bence....    Başa Geldiklerinde Verdikleri Tüm Sözler Ninniye Dönüşüyor, Dokunulmazlık Zırhını Kaldırmaları lazım ama kimse kendi Dönemine Denk geldiği için bunu yapmaktan yana değil...

Oda Başa geldimi Kendi Dönemini Yaşamak isteyecek. Kim Takar Vatanı, Vatan onlara Baş Döndürücü Nimetini Vermiştir Artık, Hayatını Yaşayıp Siktirip Gidecek, Fakiri, Halkı, Vatanı, Ecdadı Düşünecek Akılmı Bırakıyor, Beyinleri Fırıldak gibi Döndükçe, Dokulunmazlık Zırhı İşte Bunu sağlıyor onlara.....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    bu ülkede hiç bişey düzelmez bu millet hak etigi gibi yönetiliyor yönetilmeyede devam edicek klavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış haa nezaman uyanır b uykudanbu memleket yeni bir savaşa girerse ki eskiden iman inanç vardı şimdi onlarda yok faso fiso  hepsi allah yardım etsin herkeze.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Akp halkın partisidir,ayrıca kriz bizi teğet geçti.

Kılıçtaroğluda dinsizdir,CHP'nin maşasıdır.

AKP Ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan saygısızlıklar elbet gün yüzüne çıkacaktır ve hesabı verilecektir ha bugün ha mahşerde.

yürü akp...

böle yazayımda akpliler + yapsın...

ahahah

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ShockMan bunu yazdı:

god bunu yazdı:

O Kadar Emin olmamalısın bence....    Başa Geldiklerinde Verdikleri Tüm Sözler Ninniye Dönüşüyor, Dokunulmazlık Zırhını Kaldırmaları lazım ama kimse kendi Dönemine Denk geldiği için bunu yapmaktan yana değil...

Oda Başa geldimi Kendi Dönemini Yaşamak isteyecek. Kim Takar Vatanı, Vatan onlara Baş Döndürücü Nimetini Vermiştir Artık, Hayatını Yaşayıp Siktirip Gidecek, Fakiri, Halkı, Vatanı, Ecdadı Düşünecek Akılmı Bırakıyor, Beyinleri Fırıldak gibi Döndükçe, Dokulunmazlık Zırhı İşte Bunu sağlıyor onlara.....

boş - yanlış

ne zaman chp iktidar oldu? 

şu tarihte darbeden sonra kurulan chp iktidara geldi de sözünü unuttu de hatta sadece iktidara geldi de ben de özür dileyeyim.

he sen akpnin yaptıklarını anlatıyosan o zaman başkasına laf söylemiceksin akpye söyleyeceksin.

not : bana 1960lardan tarih verip dangalaklık yapmasın kimse, o günkü chp bugünküyle aynı parti değil.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

god bunu yazdı:

boş - yanlış

ne zaman chp iktidar oldu? 

şu tarihte darbeden sonra kurulan chp iktidara geldi de sözünü unuttu de hatta sadece iktidara geldi de ben de özür dileyeyim.

he sen akpnin yaptıklarını anlatıyosan o zaman başkasına laf söylemiceksin akpye söyleyeceksin.

not : bana 1960lardan tarih verip dangalaklık yapmasın kimse, o günkü chp bugünküyle aynı parti değil.

Hoca yanlış olabilir pek tabiki, Zaten Tahmin yürüttüğümü Görüyorsun, Ancak Anayasadaki Delikler Olduğu Sürece En Adam Adamıda Bozar bu sistem demişim, Büyük ihtimal hepside Başa gelmeden Önce verdikleri Sözlerde Samimiydiler, Ama Başa Geldiklerinde Dokunulmazlık Zırhı Gece Rüyalarına Girip, Olan Vicdanlarını Çalıp, Onlarda Geriye İnsafsız Duygusuz Politikacılar Bırakıyordur. 

Birde bana Lütfen Takım Sempatizanı Fikirleri ile Gelmemenizi Rica ediyorum, Dünyada En Nefret ettiğim şey Sempatik Uyuşturulmuşlar Takımı olmak, ve O Takım ile İnsanlara Kıymak ve Aldatmaktır. Sen CHP nin Vicdan Muhasebesini Tutan Melekmisinki Adamların içinden Geçeni Biliyo gibi yazmışsın...

Haaa Bu Arada Senin dediğin gibi olmasını İsterdim, Garanti Verebilirmisin..? CHP Başa Gelirse O Zırhı Kaldıracak Ekonomiden başlayarak Her şeye Çeki Düzen Verebilecek Diyebilirmisin.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

chp nin istanbulda belediye başkanlık yaptığı zmanlarıda biliriz her yer çöpten geçilmiodu :D

bu adamı buralara getiren chp dir

istanbulda chpden sonra belediye başkanlığı yapmak 2-o önde başlamak demektir:D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    Proxykaspersky bunu yazdı:

chp nin istanbulda belediye başkanlık yaptığı zmanlarıda biliriz her yer çöpten geçilmiodu :D

bu adamı buralara getiren chp dir

istanbulda chpden sonra belediye başkanlığı yapmak 2-o önde başlamak demektir:D

şidide indirmeye calıssınlar ...

2 tarafta bu kirizin sorumlusu...

ben böle bakıorum işe

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Tez akp antitez antiakp olduktan sonra bu ülkenin bi yere çıkacağı yoktur. Şu anki muhalefetin (mhp,chp) yaptığı bu.

Halen daha anlayamadılar. Yasaları protesto ederek değil yasa çıkarılıp destek istenerek farkıızı ortaya koyabilirsiniz. Bu

millet bi şeylere karşı çıkan çok siyasetçi gördü. Üreten siyasetçiyi nadir buluyoruz malsef. Yenilikten, özgürlükten yana

olan siyasetçi görmek istiyoruz artık. Kılıçdaroğlu tayyip erdoğanın donunu çıkarsın bakın çok kirli desin. Biz de tatmin

olalım o iç çamşırından ohh wunderbar ich komme ja.. diyelim(!)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    fazla yükleniyorsunuz rte ye..tbt ye gelip ben rte yim sizi mahkemeye vericem demesin sonra :) mıncıklamayın padişahı deyneğiyle vurur ha:)-sanal alemde pişmiş kelle gibi dombilik göbek gibi aslan olmuşlar sırıtıyorlar bilginize........

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Sanki Kılıdaroğlu ve CHP Çok iyide başkalarını suçluyor.Allahımın hırsızları... Orada anca laf yapıyorlar.Ama emin olduğum bişi var RTE Daha iyi ağız yapıyor bu adamlardan :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
Toplam Hit: 5304 Toplam Mesaj: 43