Erdoğan"A Örtülü Tehdit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

ShockMan bunu yazdı:

Prometheus bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

god bunu yazdı:
    mecliste kılıçdaroğlu gibi 5 tane adam olsun bu memlekette çok şey değişir

O Kadar Emin olmamalısın bence....    Başa Geldiklerinde Verdikleri Tüm Sözler Ninniye Dönüşüyor, Dokunulmazlık Zırhını Kaldırmaları lazım ama kimse kendi Dönemine Denk geldiği için bunu yapmaktan yana değil...

Oda Başa geldimi Kendi Dönemini Yaşamak isteyecek. Kim Takar Vatanı, Vatan onlara Baş Döndürücü Nimetini Vermiştir Artık, Hayatını Yaşayıp Siktirip Gidecek, Fakiri, Halkı, Vatanı, Ecdadı Düşünecek Akılmı Bırakıyor, Beyinleri Fırıldak gibi Döndükçe, Dokulunmazlık Zırhı İşte Bunu sağlıyor onlara.....

boş - yanlış

ne zaman chp iktidar oldu? 

şu tarihte darbeden sonra kurulan chp iktidara geldi de sözünü unuttu de hatta sadece iktidara geldi de ben de özür dileyeyim.

he sen akpnin yaptıklarını anlatıyosan o zaman başkasına laf söylemiceksin akpye söyleyeceksin.

not : bana 1960lardan tarih verip dangalaklık yapmasın kimse, o günkü chp bugünküyle aynı parti değil.

Hoca yanlış olabilir pek tabiki, Zaten Tahmin yürüttüğümü Görüyorsun, Ancak Anayasadaki Delikler Olduğu Sürece En Adam Adamıda Bozar bu sistem demişim, Büyük ihtimal hepside Başa gelmeden Önce verdikleri Sözlerde Samimiydiler, Ama Başa Geldiklerinde Dokunulmazlık Zırhı Gece Rüyalarına Girip, Olan Vicdanlarını Çalıp, Onlarda Geriye İnsafsız Duygusuz Politikacılar Bırakıyordur. 

Birde bana Lütfen Takım Sempatizanı Fikirleri ile Gelmemenizi Rica ediyorum, Dünyada En Nefret ettiğim şey Sempatik Uyuşturulmuşlar Takımı olmak, ve O Takım ile İnsanlara Kıymak ve Aldatmaktır. Sen CHP nin Vicdan Muhasebesini Tutan Melekmisinki Adamların içinden Geçeni Biliyo gibi yazmışsın...

Haaa Bu Arada Senin dediğin gibi olmasını İsterdim, Garanti Verebilirmisin..? CHP Başa Gelirse O Zırhı Kaldıracak Ekonomiden başlayarak Her şeye Çeki Düzen Verebilecek Diyebilirmisin.?

ben chp taraftarı değilim. ancak chp en samimi bulduğum parti. bugün seçim olsa çok da istemeye istemeye chpye veririm.

onun için takım sempatizanı değilim.

peki sen sözlerini unutacaklarına garanti verebilir misin? bu laf dalaşı olur anca.

benim hoşuma gitmeyen olay olmamış şeyleri olmuş gibi söylemendi. buna tepki gösterdim.

ben kendi adıma chp başa geldiği taktirde dokunulmazlığı da kaldıracak diğer konularda da iyi çalışmalar yapacak diyorum.

Anlıyorum hocam, ancak o halde bir ricam olacak senden, Yazılarını yazarken daha belirgin tümceler kullanmanı önemle rica ediyorum, Çünkü önceki yazılarından çıkan anlam Takım Sempatizanı Türü Fikirler idi, ancak Samimi Buluyor olman tabiki ayrı bir durum, Bu seni Takım Sempatizanı yapmaz....

Belirttiğim üzere Elbetteki Bu güne kadar, Seçim Reklamasyonlarında verilmiş ve hatta yerine getirilmemiş tüm Sözler, O Dönem için Seçim Öncesi Dönem için Samimi olduğuna bende inanıyorum, Tepki Gösterdiğim Nokta Sonradan Sözler ve Yapılması Gerekenler, Kalkınma Hamleleri Namına Kocaman bir Hiç Geride bırakmaları ve Bu Durumdan Hiç Utanmadan, Hiç Türk Siyasetinin Çınarları namına Devletin Kendilerine Tanıdığı İmkanlar ile Bir Ömür Boyu Hayat yaşayabiliyor olmaktanda Yüksünmüyor olmalarıdır...

Sanki Uzaydan gelmiş Beyefendiler, İşte Bu Dokunulmazlık Zırhı Politikacıların Kişisel Değerlerini Kısa sürede Silip Atan Kangren Gibidir. Derhal Kaldırılmasından yanayım, Vatana Millete Hizmet için Hala Geç kalınmamıştır. Hizmet İstemi Son Derece yerinde bir istemdir, Çalışmak Emek ve Özveri Verecek Kişiler, Sonradan Değişmemek üzere Seçilmelidir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

iyi yapıyor tayyip amıca daha da yapması lazım diye düşünüyorum neden derseniz adamlar çinde 2 göstericiyi tartakladılar diye uygur türklerini kesiyorlar abicim ama bizim halkımız öyle nalet bir halk ki gıgı çıkmıyor ama neden cebi doluyor...hey gidi yavrum hey 1-2 sene sonra ülke de kalmayacak o parayı harcıyacağın yerde kalmıyacak...

ben şahsen çok istiyorum bir savaş çıksın dünya savaşıda olsa olur yoksa başka türlü adam olmayız biz bize rahat batıyo...rahata erdiğimizde kucağına oturacak siyasetçi arıyoruz...

kim nederse desin abicim bu ülkeyi asker kurdu derinide asker olacak dargecisi de siyasetçiside....

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

konuyu hortlatıyorum  Adaletten bahseden x hükmeti İşçiye %4 zam emekliye %1.82 zam hazır zam yapmışken m.vekillerinede aradan %4 zam yapalım deyip (450 tl) zam diyorsa ve burda bir haksızlık var demiyorsa insan kendine ben satılığım demelidir...koyunum demelidir. sen tut elektriğe suya d.gaza bilmem ne bela zamlarını yap sonrada çalışana %4 zam yap. ee bu çalışanın gideri daha çol olacağından 1 kişi daha çalışmalıdır mantığıyla aileleri sömürgenin kucağına attığını görmekteyiz. kültürün silinmesi projesinin uygulandığını görmekteyiz.

Hadi 1 aylık maaşlarını almasınlarda görelim...30yıl babam çalışsın sonra %1.82 zam yapsın hani adaletiniz nerdeeeeeeee????fçalışırken tartışıyoruz bazen düşündüm zihniyeti merak ettim sustum düşündüm. ve anladım.

eğer hkümt devam etmezse aç kalırız iş bulamayız parasız kalırız korkusuyla yaşadıklarını anladım ve bu yüzden destek verildiğini biliyorum.ama hiç düşünmüyorlar 2009un ilk 4 ayı anamızın ağladığını ve hükümetin hiçbir etkisi olmadığını anlamak istemiyorlar... acaba kendilerini emekli hissedip %1.82 zam yapıldığını görseler ne derlerdi merak ediyorum.

edit : üniversite okuycaklara %8 zam sizi kapıda bekliyor bu sene :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

konuyu hortlatıyorum  Adaletten bahseden x hükmeti İşçiye %4 zam emekliye %1.82 zam hazır zam yapmışken m.vekillerinede aradan %4 zam yapalım deyip (450 tl) zam diyorsa ve burda bir haksızlık var demiyorsa insan kendine ben satılığım demelidir...koyunum demelidir. sen tut elektriğe suya d.gaza bilmem ne bela zamlarını yap sonrada çalışana %4 zam yap. ee bu çalışanın gideri daha çol olacağından 1 kişi daha çalışmalıdır mantığıyla aileleri sömürgenin kucağına attığını görmekteyiz. kültürün silinmesi projesinin uygulandığını görmekteyiz.

Hadi 1 aylık maaşlarını almasınlarda görelim...30yıl babam çalışsın sonra %1.82 zam yapsın hani adaletiniz nerdeeeeeeee????fçalışırken tartışıyoruz bazen düşündüm zihniyeti merak ettim sustum düşündüm. ve anladım.

eğer hkümt devam etmezse aç kalırız iş bulamayız parasız kalırız korkusuyla yaşadıklarını anladım ve bu yüzden destek verildiğini biliyorum.ama hiç düşünmüyorlar 2009un ilk 4 ayı anamızın ağladığını ve hükümetin hiçbir etkisi olmadığını anlamak istemiyorlar... acaba kendilerini emekli hissedip %1.82 zam yapıldığını görseler ne derlerdi merak ediyorum.

Hocam Akıl almaz şeyler yapıyorlar ve Malesef Yaptıklarının bir Haysiyetsizlik olduğunun farkında değillermiş gibi Gülücükler Saçarak Toplantılar ve Seminerlerede Katılıyorlar....

Yüzümüze Pişkin Pişkin nasıl bakabiliyorlar bu akıl almaz Türkiye Portresine Rağmen ben ona şaşıyorum, Dile kolay koca 10 Yıl verdik Başkana Şu ana Kadar Gözle Görünür Düzelmeler Bekliyorken, Geçmişi Geri istiyoruz. Her geçen gün bir diğer günden beter...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Derin uykudaydım sesine Uyandım ter içinde kaldım Uyku tutmadı
    Yolun ortasında henüz Onaltısında vuruyorlar oysa Bişey yapmadı

Sanki onlar hancı halkına Yabancı biz ise kiracıyız da Evden atmalı
    Birisi oy peşinde öteki rant İşinde kıyamet değilse bile Bişey kopmalı
    Bişey yapmalı Hey bişey yapmalı Hey bişey yapmalı Hey

Herkesin fikrince farkımız Çok ince yutmaya gelince Demir lokmayı
    Hileli terazi han hamam Arazi konuşanı asi deyip içeri Tıkmalı
    Faili meçhuller çöple Beslenenler çalıp duran ziller Uyandırmalı

Yolun ortasında henüz Onaltısında insan insanım Diyorsa bişey yapmalı
    Bişey yapmalı Hey bişey yapmalı Hey bişey yapmalı Hey

kaç yıl önceki şarkı, sistem hala aynı...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

edit : üniversite okuycaklara %8 zam sizi kapıda bekliyor bu sene :)

%500 zam geldi hocam ama koltuk rahat biliyor musun, yandan da gelen hazırda para var bize ne başkasından (!)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    chp akp'yi çekemedi halatları koptu (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Mustafa Sarıgül ve Osman pamukoğlu sağlam geliyor arkalardan :)...  Mustafa Sarıgülle yemek yedik 2 ay önce adamlar artvinde ardahanda bile örgütleniyorlar... ikiside sağlam bakalım iktidar hangisi olacak :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

AntiGerilla bunu yazdı:
    Mustafa Sarıgül ve Osman pamukoğlu sağlam geliyor arkalardan :)...  Mustafa Sarıgülle yemek yedik 2 ay önce adamlar artvinde ardahanda bile örgütleniyorlar... ikiside sağlam bakalım iktidar hangisi olacak :)

yok hoca bi halt olmaz sol oylar bölünür o kadar.. ne yazıkki böyle düşünüyorum umarım yanılırım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Lathedarkman bunu yazdı:

AntiGerilla bunu yazdı:

yok hoca bi halt olmaz sol oylar bölünür o kadar.. ne yazıkki böyle düşünüyorum umarım yanılırım

Baykal diktirip gitse partiden CHP nin oyları %60 artmazsa namerdim... Üstüne bide Sarıgül gelirse dahada artar gör bak... bunları neden söylüyorum Babam Sarıgülün yakın arkadası ve bi zamanlar CHP Kayseri basın sözcüsüydü :):)... o baykalı kovmak için ellerinden geleni yapıolar ama du bakalım...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 5321 Toplam Mesaj: 43