folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erdoğan"Dan ABD"Ye Tarihi Tersleme

Erdoğan"Dan ABD"Ye Tarihi Tersleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

bos bos konusucagına icraat yapsın biraz. 5kasımda abd ziyareti var, iptal etsin tepki vermek istiyorsa. bak deniz kuvvetleri komutanı normalde bugun gerceklesmesi gereken abd ziyaretini son olanlar yuzunden iptal etti. washington buyuk elcisini geri cekmisiz soru sorulunca karı gibi kıvırtıyor yok efendim hic cekermiyiz bilmemne. birsey ogrenmis "kınıyoruz" bikerede kınamaktan baska bi sikim yap. ben soliyeyim bu tezkere meclisten cıkar, ama askere verilmez. bu hukumet alır eline teskereyi bekler oyle kınar durur hergun sehit haberlerini, yururluge koymaz o teskereyi.

birseymi yapmak istiyorsun, buyukelcini geri cek, diplomasi trafigini kes, incirlik ussunun kullanımına buyuk kısıtlamalar getir, haburu ve limanları kapat boylece ıraktaki abd unsurlarının lojistigini darbogaza sok. bunlar en basit yaptırımlar. daha bilimum kozun var.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya salak salak laflar eder anca,

Boyle artislik yapıyor.

Göz boyama bunlar.

"Gerizekalı, Irak senın işgalin altında mı ?

Embesil herif ?

Dememiş mi acaba ABD ?

Ayrıca, mal oğlu mal Tayyip,

Sana sorarım, sen hapislerdeyken girdi

ABD Irak'a, senden izin mi almalıydı ?

Körfez Savaşı ne okudun mu ?

Sen HAPISHANE deyken cok sey oldu Dünya'da

Embesil."

Demeyi gerçekten çok isterdim yüzüne.

Ama diyemiyorum.

Kader utansın. 

Valla tayyip yakında soracak nerdeyse ,ne yapsam iyi diyceksiniz diye. Bazen yiğidi öldür hakkını yeme derler.bu sözü bu konu için söylemek henüz erken ama bekleyelim bakalım zaman gösterecek.

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zigana bunu yazdı:
    Musket bunu yazdı:

Ya salak salak laflar eder anca,

Boyle artislik yapıyor.

Göz boyama bunlar.

"Gerizekalı, Irak senın işgalin altında mı ?

Embesil herif ?

Dememiş mi acaba ABD ?

Ayrıca, mal oğlu mal Tayyip,

Sana sorarım, sen hapislerdeyken girdi

ABD Irak'a, senden izin mi almalıydı ?

Körfez Savaşı ne okudun mu ?

Sen HAPISHANE deyken cok sey oldu Dünya'da

Embesil."

Demeyi gerçekten çok isterdim yüzüne.

Ama diyemiyorum.

Kader utansın. 

Valla tayyip yakında soracak nerdeyse ,ne yapsam iyi diyceksiniz diye. Bazen yiğidi öldür hakkını yeme derler.bu sözü bu konu için söylemek henüz erken ama bekleyelim bakalım zaman gösterecek.

Teroristlerin elini öpen,

Şeriat yanlısı,

Kim olsa, Ne yapsa,

Yaranamaz abicim.

Hapisten cıkıp da ulkeyı yonetmek ne demek ?

Amına kodugumun ibnesi.

Siktirip gitsin, Gemiciği ile oynasın.

Çalacagını bız verelim,

Yeter ki siktirolup gitsin. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

yav müridler ne bu kin.. herkes baktım döktürüyor tayyip şöyle tayyip böyle.. e madem bu adam bu kadar kötüydü niye

geçirdiniz abicim başa? 2 adamdan birisi oy verdi başbakan oldu adam 2. kez.. bundan daha iyi birisi vardıda milletmi

seçmedi? ula sevmeyebilirsiniz beğenmeyebilirsiniz ama ayıp denen bişe var boyuna sövüyorsunuz ... sadece buna değil

bütün siyasilere sağcısı solcuya solcusu sağcıya... eğer çok bilgili adamlarsanız atılın sizde siyasete boyunuzun ölçüsünü

görelim.. unutmayın klavye başından vatan kurtarmak ahkam kesmek kolaydır.. sizin sandalyede otura otura apış

aralarınız pişik olurken muhalefetide iktidarıda sağ partiside sol partiside vatan için ne yaparım diye didiniyor

sizde kalkmışsınız bu adam böyle şu adam şöyle.. çıkmış döktürüyor vatandaş bütün bilgisini.. e bi dahaki seçime çık

aday ol bu kadar bilgiliysen bu kadar gerçekleri görüyorsan oy vermeyen en adidir.. biraz anlayışlı olun bu ülkenin siyasi

lidlerlerine sevmesenizde eleştirirken tutarlı olun bari.. hakaret etmekten başka bi işleviniz yok... madem çok

vatanperver adamlarsınız yıkıcı olmak yerine yapıcı olmaya çalışın...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    odun_komuru bunu yazdı:

yav müridler ne bu kin.. herkes baktım döktürüyor tayyip şöyle tayyip böyle.. e madem bu adam bu kadar kötüydü niye

geçirdiniz abicim başa? 2 adamdan birisi oy verdi başbakan oldu adam 2. kez.. bundan daha iyi birisi vardıda milletmi

seçmedi? ula sevmeyebilirsiniz beğenmeyebilirsiniz ama ayıp denen bişe var boyuna sövüyorsunuz ... sadece buna değil

bütün siyasilere sağcısı solcuya solcusu sağcıya... eğer çok bilgili adamlarsanız atılın sizde siyasete boyunuzun ölçüsünü

görelim.. unutmayın klavye başından vatan kurtarmak ahkam kesmek kolaydır.. sizin sandalyede otura otura apış

aralarınız pişik olurken muhalefetide iktidarıda sağ partiside sol partiside vatan için ne yaparım diye didiniyor

sizde kalkmışsınız bu adam böyle şu adam şöyle.. çıkmış döktürüyor vatandaş bütün bilgisini.. e bi dahaki seçime çık

aday ol bu kadar bilgiliysen bu kadar gerçekleri görüyorsan oy vermeyen en adidir.. biraz anlayışlı olun bu ülkenin siyasi

lidlerlerine sevmesenizde eleştirirken tutarlı olun bari.. hakaret etmekten başka bi işleviniz yok...

Elimde imkan vardı da ben mi gebertmedim ibneyi ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek

odun:

aslan o iki adamdan 1 i burda digeri wc de.anladinmi?

hız emniyettir...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

yahu musket kocaman adamsın abicim biliyorum kaç zamandır takip ediyorum siteden boş bi adamda değilsin gördüğüm

kadarıyla fakat küfür ederek yok asarım keserim doğrarım diyerek nereye kadar.?anca küfür ediyorsunuz arkasından

ne değişiyor? hiç biş şey.. burda hepimizin ortak özellği var vatansever olmamız yada vatanımız için bişeyler yapmaya

çalışmamız hele hele kenetlenmemiz gereken şu günlerde iyice birbirimze düşüyoruz.. biri çıkar tayyip yahudir der biri

çıkar başka bişey der zart zurt... bence böyle şehir efsaneleriyle uğraşmak yerine nasıl daha yararlı adamlar oluruz

onları düşünelim.. burda günlerce küfür ederiz aylarca yıllarca küfür ederiz ama ancak geriye döner bakarız ancak

egolarımızı tatmin etmiş oluruz.. anlayın artık gün sağcı-solcu tayyipçi anti-tayyipçi günü değil gün beraber olma günü

gün birlik olma günü

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    isterse bush a küfür etsin. Kapalı kapılar ardında alınan kararları uygulucak. Çünkü o bir döt oğlanıdır.

Long Live Turkey..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek

kesinlikle katılıyorum odun_komurune ve bence biz çoktan sınır ötesi operasyona başladık hani hep askerlikle ilgili söylenen bi söz vardır öncu vur sunra sorgula diye tezkerede o hesap girdik yapıcağımızı yapıyoruz ve ardından da izin alıyoruz hangi devlet politikası böyle hayati bi mevzuyu göstere göstere bağıra çağıra söyler ardından da biz buna 3-5 gün erteliyelim sonra bakarız der...

gerekirse tatil iptal edilir meclis toplanır ama hayır ordaki iş bitsin sonra izni alır gideriz diyoruz... ayrıca bu kadar tantanadan sonra oraya girsenne peşmerge bulursun ne pkk inecekler şehrin içine ya bütün şehri tarumar edersin ki bu bizim kültürümüzde yok yada beklemedikleri anda girer atlarsın ebelerine...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    MaviBere bunu yazdı:

odun:

aslan o iki adamdan 1 i burda digeri wc de.anladinmi?

yuha  be şimdide toplumun yarısı wc de mi oldu bakalım mürüdlerden neler göreceğiz daha. oy verip vermeme tayyyipi sewip sevmeme muhabbeti değilde yapılan işlerin doğru olup olmadığı konusunda tavrımızı koyalım.seçim geçti bitti.şu anda seçim yok. Ama eleştirilerin ne şekilde olursa olsun şu an için T.C. ni temsil ediyor. Iraq meselesi de satranç oyununa dönüyor.Buradaki rol çok önemli.Abd ye eywallah abi mi deseydi yani.yada siz öyle uygun görmüşsünüz ama biz ermenilere bişey yapmadıkmı yoksa Bush cum sen öyle diyosan öyledir ama bak benim vatandaşım öyle demiyo,tarih kitaplarıda her nekadar yazsada yalan söylüyorlar.Toplu mezarlarda çıkan iskeletler dediğiniz gibi ermenilerin ama bende bir siyasiyim oy kaybederim gel şunu birlikte tekrar görüşelim dese dahamı iyiydi. Yaw adam abd deki büyükelçiliğimizi geri çağırdı bu ne demek ya ?  bir cesarettir bu .tekrar diyorum yiğidi öldürün diyorum bu konuda hakkınıda yememek lazım. zamazn en iyi göstergedir. bakalım bundan sonra ne yapacak ıraq konusunda bence bu zamana kadarki roundlarda nakavt yapamasada fena değildi.maçın sonunu izleyelim.ne demişler haticeye değil neticeye bak. en az şehit en fazla kelle .ve bölünmezliği sonuna kadar tartışma götürmeyen Misakı Milli. Bakalım koruyabileceklermi yoksa gizli oyunların içindemi yer alacaklar.ben diyorumki suriye sınırında olan bölgelerde 10 metre petrol fışkırtmadıktan sonra oy vermicem ve verdirmicem kriterim bu.

Temel adalettir .
Toplam Hit: 7706 Toplam Mesaj: 53