folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erdoğan"Dan ABD"Ye Tarihi Tersleme

Erdoğan"Dan ABD"Ye Tarihi Tersleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    Dellus bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu adamın bu ulkeye yaptıgı hizmetleri , gelmis geçmiş hiçbir basbakan yapmadı. Hep ulke yararına calısmalar yaptı. Yahudilere ters dusmekten korkmadan bu ulkenin cıkarını korudu..

Hatırlayın suyumuzu bedava manavgat projesi adı altında gizliden satıyolardı. Amerikadaki Neo-Conların isteklerini geri cevirdi diye, ırak a girmedik , destek vermedik diye adamı buradaki satılmıs medya tarafından linç etmeye calısıyolar..

Uyanmak lazım size zararı dokunandan kurtardı diye onu kahraman ilan etmek lazım. Ama bizde kahramanlar oldukten sonra kahramanlık madalyalarını alırlar ... Ki hizmetlerinde aksatma olmasın...

haklısın daha once bu ulke hiç bukadar fazla parcalanıp satılmadı :D  sonra dış gucler daha ce meclise girip yasaları değştirememişti daha once pkk sı yunanı irsaillisi cesaret edip Turkiyede istediklerigibi at koşturamıyorlardı
    Kısaca Tayip geldi Yabancılarınsıkıntıları gitti :)  sen turkiyede yasadıgına ve bilincli bir vatan daş olduguna emin misin bu sozleri TR yasamayan yada cahil insnlar soylerde bide kahraman ilan edicekmişiz supriz misin sen kardesim git uyu yat :)

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slymn88
    slymn88's avatar
    Erkek

Amk tmm tayyibin hataları olmustur ama anasını satıyım bu zamana kadar bankaları sömürenleri vs unutup bütün olanları tayyipten sorarsanız büyük yanlıslık yaparsınız yabancılara toprak satmak bana görede yanlıs ama madem ülkemizi böldürtmek istemiyoruz herkese kendine düseni yapacak özenti olmayacak türkçe konusucak türk gibi yasayıp serefli bi sekilde zamanı gelince gidecek ABD bizim pkkyı temizlememizde hiçbi zaman yardım etmez veya izin vermez ama biz allahın izniyle bi sekilde gireriz pkknın anasını bile sikeriz ama tamamen bu piçleri silmek istiyosak bu sekilde olmaz sen ne kadar öldürsende onlar sürekli adam buluyolar ve bu buldukları adamlar da türk napıyolar gidiyolar doguda bi köyde yasayan insanlara çocugun gelsin bizim yanımıza maasa baglıyalım diyolar bi genci köyden alıp pkk kamplarına götürüyolar halbuki çocuk türk çocugu bize karsı askerlerimize karsı kıskırtıp makineyi eline veriyolar belli bi süre sonra çocuk bagımlı filende oluyo ölen teröristlerin ceplerınden prezervatif birde esrar çıkar hepsinden işte bu sekılde kendılerıne adam kazandırıyolar neden köylerle ilgilenilmedigi için eger köye sanayiyi getirisen iş olanagı saglarsan o adam pkk nın askerı olmaz ilk önce onları askeri açıdan durdurucaksın adam bulamıcaklar sonra kamplarını tek tek basıcaksın sadece türkiyede deiller almanyada da pkk lı serefsızler var ve pkkya yardım edıyolar parasal yönden .bunları yaparken en iyi teknolojılerı kullanıcaksın darbe üstüne darbe vurucaksın hiç toparlanmalarına izin vermiceksin tabi bu pkknın büyük tasaklı yandaslarıda var onlarıda imha ediceksin hepsi planlı olucak sonra cennet vatanında cennet gibi yasıyacaksın terör her ülkede var pkk olmasa bile degisik sekılde eylemler devam edebılır ama pkknın kökü kurutulursa büyük refaha kavusabiliriz

http://www.akte-islam.de/13.html arkadaslar su siteyi bi hackedin türkler ve islam hakkında yanlış şeyler yazmışlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hope_siz bunu yazdı:
    Türkiye'yenin başına gelen En iyi başbakanlardan bir tanesi olarak kendini gösteriyor. abd ve ab nin karşısında eli götüne kaçmış ecevitin ardından elini masaya vuran bi erdoğan!! tebrik etmek lazımm.

Sen ne sanıon lan kendini ? Ecevit  ananamı saldırdıda heryerde eceviti laf konduruon...

Tayyip Abd yalamalığı yapa yapa artık gına gelmişti.. Bu olay çıkınca eli götü mahkum böyle konuşmak zorunda kaldı.. Bundan önce Tayyibin ABD için yaptıklarını düşünebilirsen tabi..

6yılda ilk kez adam akıllı konuştuğunu gördük...   Helal olsun ne diyelim beklediğimiz buydu... Onursuzca davranması değildi..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

volkan bunu yazdı:

haklısın daha once bu ulke hiç bukadar fazla parcalanıp satılmadı :D  sonra dış gucler daha ce meclise girip yasaları değştirememişti daha once pkk sı yunanı irsaillisi cesaret edip Turkiyede istediklerigibi at koşturamıyorlardı
    Kısaca Tayip geldi Yabancılarınsıkıntıları gitti :)  sen turkiyede yasadıgına ve bilincli bir vatan daş olduguna emin misin bu sozleri TR yasamayan yada cahil insnlar soylerde bide kahraman ilan edicekmişiz supriz misin sen kardesim git uyu yat :)

Kardeş boşuna yorma kendini.. Seçimlerden önce çok konuştuk.. Çok tartıştık.. İnsanların belli bi anlama kapasitesi var onu aşamaıosun.. Boşver dış borç almış başını giidio sıcak parayla herşey yolunda.. ABD istediği an doları 2000 yapamıcakmı?  neden yapmıo Tayyip işine gelio.. Tayyip gittği zaman o borcu götümüzden şırıngayla kan ala ala alıcaklar...  Bu arkadaşlarda kınayı kıçlarına yakamıcaklar bile.. 

O zamanda derler Tayyip gitti bak ülke ne hale geldi die :) neyi anlatabilirsin ki :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

dinsiz dedikleri tsk dan bu gücü alıp konuşuyor tayyip genede bakın... erdoğanın aklı başına geldi. sonunda askerle bi yoldan gitmenin nasıl bi karizma olduğunu sezdi aslan parçası ;)

ne olursa olsun tsk da bizim , erdoğanda bizim tüm siyasilerde bizim..

görün işte herkes birlik içinde oldumu ne amerikası bibok yiyebiliyor ne bilmemnesi.. biz buyuz demeye başlıyorum tekrar..accayip havalandım bak :)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

hope_siz bunu yazdı:
    Türkiye'yenin başına gelen En iyi başbakanlardan bir tanesi olarak kendini gösteriyor. abd ve ab nin karşısında eli götüne kaçmış ecevitin ardından elini masaya vuran bi erdoğan!! tebrik etmek lazımm.

Sana Kıçımla Gülüyorum :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    bitmez bu isler

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:
    zigana bunu yazdı:
    Musket bunu yazdı:

Ya salak salak laflar eder anca,

Boyle artislik yapıyor.

Göz boyama bunlar.

"Gerizekalı, Irak senın işgalin altında mı ?

Embesil herif ?

Dememiş mi acaba ABD ?

Ayrıca, mal oğlu mal Tayyip,

Sana sorarım, sen hapislerdeyken girdi

ABD Irak'a, senden izin mi almalıydı ?

Körfez Savaşı ne okudun mu ?

Sen HAPISHANE deyken cok sey oldu Dünya'da

Embesil."

Demeyi gerçekten çok isterdim yüzüne.

Ama diyemiyorum.

Kader utansın. 

Valla tayyip yakında soracak nerdeyse ,ne yapsam iyi diyceksiniz diye. Bazen yiğidi öldür hakkını yeme derler.bu sözü bu konu için söylemek henüz erken ama bekleyelim bakalım zaman gösterecek.

Teroristlerin elini öpen,

Şeriat yanlısı,

Kim olsa, Ne yapsa,

Yaranamaz abicim.

Hapisten cıkıp da ulkeyı yonetmek ne demek ?

Amına kodugumun ibnesi.

Siktirip gitsin, Gemiciği ile oynasın.

Çalacagını bız verelim,

Yeter ki siktirolup gitsin. 

Anamıda alıp gitmiştim ama BABAMI alıp oyle geldim.!

Bu herifin söyledigi değil kelimeye tek harfine guvenmiyorum allahtan baska.Hepsi komplo bir sikim yiyeceği yok ezik serefsizin. Sen bizi pes kes cek oraya buraya Cumhur baskanini secmeye yakin teori kur. Yermi lan velet 25 sene ben uğraştim sagonun lafiyla sana canın cehenneme diyorum sadece

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

Ya yuh artık birşey dieymiyorum size...

Ne çabuk unuttunuz ecevitin önüne yazar kasa atıldığı dönemleri, ne çabuk unuttunuz ekonomik krizi..

Tabi bilgisayar başında şeyinizi kaşıya kaşıya mesaj atmak kolay...

Yok her yeri özelleştirmiş de bilmem ne de bırakın hocam bu safsataları, şu an ki drumumuza bakalım.

Tayyip e bok atan arkadaşa soruyorum acaba biliyo mu tayyip neden hapise girdi?

Adam hapiste hapiste sürekli bunu dile getirmiş. Tayyip hapise sadece bir başka yazarın şiirini okuduğu için girdi.

DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ'nün olduğu bir ülkede DÜŞÜNCE SUÇLUSU olarak...

Amerika IRAK a girerken Tayyip hapisteymiş İyi düşünün bakalım hapiste miydi? Bu adam 6 senedir hükümetin başında El-İnsaf be ya...

Nasıl tarih hesabı yapıyorsun merak ettim doğrusu...

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:

burda günlerce küfür ederiz aylarca yıllarca küfür ederiz ama ancak geriye döner bakarız ancak

egolarımızı tatmin etmiş oluruz.. anlayın artık gün sağcı-solcu tayyipçi anti-tayyipçi günü değil gün beraber olma günü

gün birlik olma günü

Katılıyorum arkadaşa.

matematik24.com
Toplam Hit: 7685 Toplam Mesaj: 53