folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erdoğan"Dan ABD"Ye Tarihi Tersleme

Erdoğan"Dan ABD"Ye Tarihi Tersleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

Bu arada IRAĞA girmeyi marifet sanan arkadaşlara sesleniorm. Bakalım Terör duracak mı?

Yoksa kaybettiğimiz insanlar mı yanımıza kâr kalacak. Öyle bi zihniyet ki sizinkisi bu teröristler böcek gibi bi kaç noktada ürüyolar biz de gidip onların üredikleri yerlere böcek ilacı koyacağız ve hepsi ölecekler. Ondan sonra da PKK çözülecek. Bi tarafımla gülerim ben size. Ulan bunları oraya yerleştiren ABD farkında değilsiniz sanırım. Apaçık bizi savaşın içine sürüklüyo. Müslümanı müslümana kırdıracaklar. Sanmayın ki biz ırağa girince sadece PKK lılar savaşıcak. Irağın yerel halkı da işe girince ne yapıcaz? Onu bıraktım Diyarbakırda Şırnak da insanlar boş mu duruyo sanıosunuz o televizyonda gördüğünüz haberler orada olanların sadece 10 da biri. Oradaki halk ayaklanmaz mı sanıosunuz? Amcam diyarbakır da şark görevinde polislik yapıo az çok ne haltlar dönüo orada biliyorum. Kendi sınırlarımızı korumaktan acizken gidip ırakta terörist vurucaz ha?

Güldürmeyin beni kardeşim...

Neyse Selametle...

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    hiç tartışmalara fikirlere bulaşmadan direk yorumumu söylüyorum...tayyip bu sözü söylemeseydi veya bu tarz bir tavır koymasaydı inanın bizce yani halkımız tarafından çok daha kötü yerlere getirilecekti...diğer partiler üstüne gidecekti, basın sıkıştıracaktı, asker ayrı bir tavır koyacaktı ve en önemlisi ne olduğunu (ABD DESTEKÇİSİ) tam olarak bize gösterecekti...yani bu lafı söylerken içten olduğuna inanmak gelmiyor içimden...kendi iradesiyle söylenmiş bir laf değildir bence...Ama gerçekten kendi de bir şeylerin farkına varıp söylediyse ve en önemlisi bu söylediğini lafta bırakmaz da gerisini de getirirse belki gözümün milyon merdivenli en alt kademesinden,  arkasında bir basamak bırakırcasına yükselir...çok geç kaldın tayyip çooook...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 7710 Toplam Mesaj: 53