folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ergenekon Savcisi Hakkında....

Ergenekon Savcisi Hakkında....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

italyadada buna benzer temiz eller operosyonu olmuştu. savcı ülkeyi mafia ve çetelerden temizlemişti şimdisi ise daha köklü bir temizlik. bunda rahatsızlık duyulacak bir konu olmamalı. bizatihi takdir etmeli ve destek vermeliyiz.  hea verirsek ne olur vermezsek ne olur dersek , ne demişler tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış :D

Temel adalettir .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

çagatay !!

diger arkadasa ise savcının göreve baslama tarihi iliskisine giren yok. savcinin sorusturma gecirdigi dönemler akp iktidarina denk gelmistir.. 2003 vs. gibi. bu dönemde bu adam sorusturma gecirse ne olur.. bir sekilde bu dönemde bu sorusturmalardan geciyor . kaldiki akp iktidari sorusturma gecirenleri hep kıyak görevlere getiririp sorusturmaya ödül gibi atamalar yapan bi hükümet oldugunu cümle alem biliyor.. ulen bana inanmiyosaniz atama kararnamelerini okuyun. bi insan bi yerden bir yere durduk yere atanmaz.. adma ilk görev yerim mutki dedi ne oldu?? foss cikti... adam aydin cineden mutkiye sürgün gitti.. ama işi i,sinize geldigi gibi anlamak var gercekten anlamak var.. bu adamın satılık oldugu yada olmadigi beni ilgilendirmez ama akp idelojisini tasiyan bir devlet görevlisi oldugu belli. devletin birimleri görevini yapar.. iktidarin isine yarıycak işleri degil.............................

demişsin güzelde söylemişsin, iyide sen olsan bu görevi kime verirdin ? vural savaş a mı?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zigana bunu yazdı:
    -----------------------------
       italyadada buna benzer temiz eller operosyonu olmuştu. savcı ülkeyi mafia ve çetelerden temizlemişti şimdisi ise daha köklü bir temizlik. bunda rahatsızlık duyulacak bir konu olmamalı. bizatihi takdir etmeli ve destek vermeliyiz.  hea verirsek ne olur vermezsek ne olur dersek , ne demişler tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış :

simdi bu oyle bir dava konumuna geldi ki 

sikayet edenle sikayet edilenle sikayete bakan hakim bile ayni davadan iceride konumuna geldi. bu nasil oluyor.

oyle bir dava ki 

devletin her kademesine her bolumune her hucresine kadar uzaniyor ama bi tane akp li cikmiyor.

ha pardon bi tane vardi Turhan comez var oda ne hikmetse akp nin yolsuzluklarini ortaya cikarmisti.

bu kadar buyuk bir orgut ve bu buyuk orgut Turkiye Cumhuriyet ini yikmayi amacladigi soyleniyor ve ne hikmetse yakalanan insanlarin hepsi ust duzey bürokrat, siyaset adami, dekan vb kisiler.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı:
    O yazilara katilmak istemem degil ama fethullah gulen tarikatindan oldugu gun gibi asikar.fethullah gulen bugun ulkeyi ele gecirmis bir din ve duygu simsari serefsizin biri.recep tayyip yok apo yok vs bilmem ne takimi bu gercek .Amerikanin ilimli islam politikasinin turkiye distrubitoru onlar iste.
    çok doğru söylüyonda kardeş din le fetoyu ayırmamız gerekli heer namaz kılanı fetocu diye alamamalıyız..sen böyle yapıyorsun demiyorum ama yapanlar var..

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibo123
    ibo123's avatar
    Erkek
    hiç ianadırıcı şeyler diil..,ewt adamın hataları olmuştur belki ama suyunu .ıkarmıilar beyaw..

"evlatlarım adı gülen kendisi ağlayandan sakının"SHT "Vallahi evlatlarım kainatın en bahtiyar insanları sizlersiniz."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Zaten ergenekon'un savcısı hiç Atatürk'ü sever mi? değil mi yani...

Ergenekon'u yargılayan kişi piç zaten. Atatürk'ü sevmeye hakkı yok ki (: 

Her ne kadar sevdiğine inansamda...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek

Zamanında PKK lı itleri vuran herkezi içeri almaya başladılar. Devletin kurşun sıkan elini kesmeye çalışıyorlar sanırım.

Acaba nedendir. Zaman gelicek bugun içeri alanlar içeri alınıcak ve onlarada teroris dicek herkez bu böyle sürüp gidicek. ŞU kriz ortamında herşeyi bir çırpıda unutturuyorlar. Adam bas bas diyor ben salakmıyım evimde kroki sakliyim :) Cidden salakmı acaba :)

birgün olmasada birgün mutlaka
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

özel harekatcinin evinden kroki cikiyo koskoca özel harekatci adam evinde kroki saklicak. darbe yapacak adamin elinde belge bile olmaz.. sacan emniyet müdürüde bakiyorum hakkında paso atip tutuyorlar. bu adamin elinden zamaninda 1500 dosya gecip cogu cözümlendigini kimse yazmiyor. 2000 yillarinda basinda terörle mücadele etkin bir rol oynadigini bi sürü les aldigini kimse yazmiyor.. akp iktidari göreve geldikten sonra tam 6 kez meslekten atilim tam 6 kezde mahkeme karariyla geri döndügünü kimse yazmiyor.. esek basimi ki bu adamlar esek muamelesi görüyor eski adalet bakani bile cıktı dediki o silahlari belkide ileride olasi savaslar icin özel hareketcilarin saklamis oldugu silahlarsa hakikaten devlet resmen kendi kendini desifre ediyor dedi.. ayip ya.. silah cıkıyor cikan silahlar zaten devlete ait. benim anliyamadim bu silahlarla darbe planini nasil örtüstürüyorlar. velaki bu adamlar devletin üst kademelerinde özel hareket terörle mücadele askeriye gibi sürekli kontgerilla tarzi bi savasa tamamen hazir olmanin verdigi bir sonuc.. benim anliyamadim. bunu devlet kuruyor simdiki hükümette neden yaptin diye yargılıyor.. yahu o zamanki dönemin devleti yapmis simdi ayni devlet ama basindakiler kokuyor bu sefer onlari yargılıyor.. genelkurmayi sadece askeriyenin basi olarak görüyor herkes.. adamlar vakti zamaninda olaylara el atmislar. bi allahın kulu ses cikarmamis sonucta bu özel harp.. mesela bugün ankarada yapilan kazilarin oldugu bölgeler hep o zamanin özel harekatcilarinin egitim yerlerini oldugunu apacik söyledir.. ne yani kendi insanimizi terörist muamelesimi yapicaksin. orada egitim gören özel harekatcilarin hepsi terörist mi simdi.. o zaman akp yokmuydu.. vardi.... ama refah partisi catisi altindaydilar.. kaldiki o dönemde refah partisi hükümete ortakti.. simdimi bu bit yenigi cikiyor.. savci görevini yapiyor diyenler önce gecmise baksin.. hemen faili mechul cinayetler diye atliyorsunuz.. bu adamlarin hepsi vakti zamanında dvelete hizmeti gecmis saygın insanlarimizdir.. nerde akp nin bokunu cikaran var hepside cukkk ergenekon terör örgütü yaygarasina gözalti..helal olsun ülkenin geldigi duruma bak.. topluma belkide yön vericek en saygın Atatürk ilke ve inkilaplarina bagli adamlari al gözaltina sonra istediginiz gibi at kosturun dimi..

Not: italya örnegini veren arkadas berlüsconiye bi baksin... adamin kendisi mafya a.q bu mu temizlik...??? heleki bu adam basbakansa artik.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:

çagatay !!

diger arkadasa ise savcının göreve baslama tarihi iliskisine giren yok. savcinin sorusturma gecirdigi dönemler akp iktidarina denk gelmistir.. 2003 vs. gibi. bu dönemde bu adam sorusturma gecirse ne olur.. bir sekilde bu dönemde bu sorusturmalardan geciyor . kaldiki akp iktidari sorusturma gecirenleri hep kıyak görevlere getiririp sorusturmaya ödül gibi atamalar yapan bi hükümet oldugunu cümle alem biliyor.. ulen bana inanmiyosaniz atama kararnamelerini okuyun. bi insan bi yerden bir yere durduk yere atanmaz.. adma ilk görev yerim mutki dedi ne oldu?? foss cikti... adam aydin cineden mutkiye sürgün gitti.. ama işi i,sinize geldigi gibi anlamak var gercekten anlamak var.. bu adamın satılık oldugu yada olmadigi beni ilgilendirmez ama akp idelojisini tasiyan bir devlet görevlisi oldugu belli. devletin birimleri görevini yapar.. iktidarin isine yarıycak işleri degil.............................

demişsin güzelde söylemişsin, iyide sen olsan bu görevi kime verirdin ? vural savaş a mı?

neyin görevi haci? durduk yere ergenokon safsatasini cepten cikarip hade bakalim bi tane bizim eski imam usülü savcilarimizdan alip pesini kovusturalim bize ses cikaran saygin insanlari alalim iceriye a.q zibarip kalsinlar demisler.. illaki bi savcimi verilmek zorundaydi.. demekki amac ergenekon degil. el bombalari bulunmus ki bulunanda resmen evin catisina birakilmis gitmis.. hic gülecegim yoktu.. sonrada hoppala ergenekon..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

bir haber sunucusuna istidaen üstüne alınan da alınabilir varsa böyle düşünen ;

bazı dangalaklar çıkıp ''vay efendim hiç öle şey olurmuymuş da vay efendim başsavcı hiiç öyle şeyler yaparmıymışta vay efendim yök başkanından terörist mi olurmuş ?? '' diyor ya hallerine acıyorum

be insan dışı zekadan yoksun yaratıklar bu ülkenin zamanında başbakanını asmadınız mı ?? başsavcı dediğin adam kim senin dekan dediğin adam kim senin yök başkanı dediğin adam kim ?? peygamber mi ??

nedir yani bu koltuğa g** verme sevdası ?? İnsanların sıfatlarına bakıp insanları yargılayacak hukuk sistemimi istiyorsunuz arkadaş !! o yapmaz bu yapar yok o partili yokmuş bu varmış :/ nedir bu arkadaş hangi zihniyete dayanıyor nedir bu kuyruk acıları zihniyetsizlerin ..

hukuka b** atar durursunuz yaw toplanında bikaç kişi siz geçin şu yargıtay a vs kapatın istediğinizi sınırdışı edin işinize gelmeyenleri . Alimiz irfanlıyız biz çok şey biliyoruz diye geçinen tiplere bak..... sadece :D :D :D......

anlamayana Davul Zurna Saz ...
Toplam Hit: 7336 Toplam Mesaj: 61