folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Erkeklere Soruorm?!!!

Erkeklere Soruorm?!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    a.q kız ne la hepsi de ask mesk düşünüyor racona ters yaklasık  1.5 yıldır hatun yok hayatımda :) cok mutluyum geceleri mesajlasmıorum uykumu bölüp sabah kalktıgımda telıme onlarca cagrı yapılmıs bulamıorum birilerinin trip şekıl almalrıi görmuorum :) canım hatun mu istedi temel ihtacım olarak :D gidiıorum o ihtiyacgımı fazla ile atıp gelıorum haftada   2 yetıor :)) asker de de o soruna bir çözüm bulmak lazım naylon baby mi soksak içeri ne o konuda daga bir karara varmadım :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil103
    devil103's avatar
    Erkek

cok çaça olcak

barnaq
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberSpY
    CyberSpY's avatar
    Erkek
    sanaldarbe bunu yazdı:
    -----------------------------

-çok konuşmasın (ya çevremde görüyorum lan a.q 5-6 saat cep telofonuyla her gün ne konuşulur ANLAMIYORUM)

-hanım hanımcık hafif nazlı nerde nasıl giyinebileceğini bilen ve nerde nasıl davranılacağını Ve tabiki güzel olacak aşırıda güzel olmayacak zaten aşırı güzellik bir kız için zararlıdır

-----------------------------

aynen katılıyorum sana hacı..cok güzel olmayacak zaten cok güzel oldumu basım belaya girecek ak :D Allah tan su an ki kız arkadasım süper ötesi,nazar değmesin maşallah!! :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek
    :) :)

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakamoz_alfa
    yakamoz_alfa's avatar
    Erkek
    valla yazanları bilmem ama bidefa dürüst olmalı seninle her haltı yiyipte sonra seni sırtından vurmamalı bunu yaşayan bi kaç arkadaş var helede yapılmayacak kişilere bunları yapmamalılar (güçlü gibi )mesela öle kızın ben a.q tada güzellik felan geçici şeyler içi güzel olsun gerisi farketmez

ZEVK DOKUNUŞLARDAKİ İNCELİKTE GİZLİDİR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Bi sordun pir sordun beee...

Bence bi kere bulaşık mutfak temizlik herşeyden anlayacak. Köle gibi çalışacak. Tipi o kadar önemli değil benim için. Benim için önemli olan icraat. Kadın olduğunu ispatlaısn yeter :D

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek
    Benim neler istedigimi kimse bilemez  (bilmek ietemez) kotu bir adamim...

Chicagoan TRTC34
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek

ya bi kızdan  neler  istenebilirse ben hepsi o kızda olsun isterim:d

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    Kız mı Hayat kısa deymes bi kıza annem alsın bi kız karım olsun tamam iste (=
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

lan ne konu olmus hiti ile...

bencebir erkek aradıgı kızı bulamaz... butun cevapları okudum anasını satem ve her zaman aklımda olan konuda bir kez daha karara vardı... kızların hepsi erkeklerden beter... bi arkadasa ise gercekten uzuldum isim vermicem, bende aynısını yasamadım hemen hemen sadece tek bir sık dısında.... kızların hepsi sahtekar, sevgi yalanını kullanıp erkekleri sokmadıkları durum yok. heaa hepsi degil tabe ama %90i ole..... bişi daha derdim ya nese...

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
Toplam Hit: 29742 Toplam Mesaj: 114