folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Erkeklere Soruorm?!!!

Erkeklere Soruorm?!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    tahribatçı olacak yırtıcı olucak çok konuşmucak ruhkanseri tipinde olmucak az konuşup öz konuşucak :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

Thelordmax bunu yazdı:
    -----------------------------
    tahribatçı olacak yırtıcı olucak çok konuşmucak ruhkanseri tipinde olmucak az konuşup öz konuşucak :D
    maşallah herkezınde gozune battım benı alan almıs satan satmıs allah allahhhhhhh !

bukadar cok rahatsızsanız ben defolup gıdeyım arkadaslar ?

ıkı gundur bana satasan satasana !

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angina
    angina's avatar
    Dişi
    ruhkanseri bunu yazdı:

ılgınc olan bısey var kac gundur erkekler kadınlar hakkında- kadınlar erkekler hakkında forum acıyo

hayır erkegı su yonden anlıyorum kız bı yamuk yapmıs oluyo derdını anlatıyo yada ne yapım ben sımdı dıyo kı burda erkek uye sayısı cogunlukta buraya kadar guzel ! bukadar cok erkegın oldugu yerde hayalınızdekı kadın tıpı ne sorusu abes olmadımı ?

ben erkek olsam aynen kendımı tarıf ederdım yane suphesızzzz ama bunun neye faydası var ? yanı bu konunun neye faydası var

soyle acıklama yapsa anlarım konuyu acan kısı ben bı erkekden hoslanıyorum ona kendımı begendırmek ıstıyorum genel olarak erkekler neden hoslanır dese eyvallahhh...

ama tutupda hayalınızde kı kız tıpı...???

ya sunu soylemek ıstıyorum arkadasım kımse kızmasın bana ozellıkle konuyu acan arkadasımın affına sıgınarakkadınların altın gününe döndü yaw :) o acıdan yanı ki buna benzer bir tomar konu var orda da erkeklerın dusuncelerını okuyarak erkeklerın ne ıstedıgıne daır bılgıye ulasabılırsın ;)

sen kendine mi diosun bunları=/

you"ll be the death of me bury it/i won"t let you bury/i won"t let you smother it/i won"t let you murder it
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    beni deli gibi sevcek bana değer wercek güven konusunda beni inandırcak sadık olcak agırbaslı olması şart zeki olcak ilk aklıma gelen bunlar :)ve böle bi sevgilim war ...:D

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    angina bunu yazdı:
    ruhkanseri bunu yazdı:

ılgınc olan bısey var kac gundur erkekler kadınlar hakkında- kadınlar erkekler hakkında forum acıyo

hayır erkegı su yonden anlıyorum kız bı yamuk yapmıs oluyo derdını anlatıyo yada ne yapım ben sımdı dıyo kı burda erkek uye sayısı cogunlukta buraya kadar guzel ! bukadar cok erkegın oldugu yerde hayalınızdekı kadın tıpı ne sorusu abes olmadımı ?

ben erkek olsam aynen kendımı tarıf ederdım yane suphesızzzz ama bunun neye faydası var ? yanı bu konunun neye faydası var

soyle acıklama yapsa anlarım konuyu acan kısı ben bı erkekden hoslanıyorum ona kendımı begendırmek ıstıyorum genel olarak erkekler neden hoslanır dese eyvallahhh...

ama tutupda hayalınızde kı kız tıpı...???

ya sunu soylemek ıstıyorum arkadasım kımse kızmasın bana ozellıkle konuyu acan arkadasımın affına sıgınarakkadınların altın gününe döndü yaw :) o acıdan yanı ki buna benzer bir tomar konu var orda da erkeklerın dusuncelerını okuyarak erkeklerın ne ıstedıgıne daır bılgıye ulasabılırsın ;)

sen kendine mi diosun bunları=/

kendıme dedıgım kanısına nerden vardın pesss bı daha oku anlamadıysan bır daha oku yıne anlamadıysan bı kere daha oku !

farzedelım kı dedım ben erkek olsam ve kendımı anlatsam kı genelde herkez kendını kusursuz matah bısey sanır farzedelım dedım en ıyısını anlatsam burda soyle soyle hatun ıstıyorum kıme neye katkısı olcak bunun kıme neye ! lafı dogru anlayınnn yada bır derdınız varsa burdan laf atarakk degılllll bana ulasarak halledın cınlerımı everstde fınk attırmayın benım

forumlarda yada uyeler arası bı murıt hakkında konusanlara guzel bır laf soylemıstım gecen bı forumda ona denk gelmedın sen heralde.......

ugrasmayın benle... bukadar rahatsızsanız benden benı ıcıne alarak bısey yazmazsınız olur bıter

benım burda muhabbet ettıgım ısımler bellı bırkac uye dısında kımseyle konusmuyorum o konusmadıgım sohbetım olmayan uyelerle ne oluyo sa oluyo zaten

arkadasım ya nedemek ıstedıgımı anlamıyorsunuz yada benı anlamamak ıcın dıretıyosunuz yeter be !

mimi " yim ben ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angina
    angina's avatar
    Dişi
    forum burası ozelden konus istemiosan ac tlf msn skype bişi yap madem bikac kişile konusuon

you"ll be the death of me bury it/i won"t let you bury/i won"t let you smother it/i won"t let you murder it
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:

maşallah herkezınde gozune battım benı alan almıs satan satmıs allah allahhhhhhh !

bukadar cok rahatsızsanız ben defolup gıdeyım arkadaslar ?

ıkı gundur bana satasan satasana !

göze batma olayı değil sen düşünceni sölersin bende sölerim kimin gidip gitmeyeceği beni ilgilendirmez. ne sataşma ama işimizi bıraktık sana sataşıyoz! tartışıcak durumda da değilim konuyu saptırmayalım

"bukadar cok erkegın oldugu yerde hayalınızdekı kadın tıpı ne sorusu abes olmadımı ?"

gayet normal bi soru olmuş aycha'nın sorduğu ne var bunda

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    n oLuyo ßurda yaa :P ßenim iStediğm kIz hem zengin hem güzeL hem anLayI$Lı ßen özgür hem ßakImLI kodummu duvara taktImmI koLuma yakI$acak anneSi fazLa dIr dIr yapmIcak SonracIma kIskancLık yapmIcak ßana her dk $evkat göStercek erkekLer Sevgiye muhtactIr taßikide sarI$InIn tadI ayrI ama eSmerLer tercihimdir iStanbuLdan katLIorum yarI$macI arkada$Lara ßa$arLar diLiorum :)

hocam istersen böle yazma bu yüzden bir kişi banlanmıştı...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Açık tenli,Türkçe'yi güzel konuşan,saygılı,ne yaptığını bilen,belli bir zeka seviyesinde,mizah anlayışıma uygun ve sevimli bir kız.Şu anda beraber olduğum kız böyle ve istediğim gibi.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    sorun değil abi baya bi eski üyeymişsin zaten... söleyeyim dedim:)

Toplam Hit: 29571 Toplam Mesaj: 114