folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kandırıldık:(  Oysaki  Aksarayımızın ilk konuğu popi papaydı:(  O ne dedi  bu ne dedi:(

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Nasıl Bosnadaki katletilen insanlar için ne tazminat ödenmiş nede şuçlular için gerekli yaptırımlar yapılmamışsa bu aynı şekilde davranılması gerek. Bu kararı uluslar arası ceza mahkemesi vermiş birde. Bu dava örnek gösterilerek savunma yapılabilinir

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu konuda Türkiye Avrupa İnsan hakları mahkemesine hiç başvurdu mu? (kimi kime şikayet ediyoruz derseniz haklısınız)

Bu konuda bir çalışma var mı?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Bu konuda Türkiye Avrupa İnsan hakları mahkemesine hiç başvurdu mu? (kimi kime şikayet ediyoruz derseniz haklısınız)

Bu konuda bir çalışma var mı?

hayır yok sadece geçenlerde bir adam bir dava açtı tam hatırlamıyorum google dan bakıver DOĞU Perinçek. hatta dile bile getirmediler aslında bunu hükümet yapmalıydı ama arkadan bir şekilde bu yöntemle yapılmış olabilir tabi beyin kaldıysa adamlarda azıcık!

bu o.ç kendi çıkarları olduğu müddettçe her boku yoktan bile var ederler bugün bile sömürgecilik zihniyeti güden avrupa evletleri özellikle piç kurusu ingiltere! fransa ve italya gibi devletler anca kendi yediği haltları kapatmak ve biz çok medeniyiz diye anca MEDYA yı ve diğer unsurları kullanıp TR de dahil bir çok ülkeyi  hiçe sayarlar ki bu çok anrmla bişi değil bknz yeni A.P. de kabul edilen soykırım! Ermenilerin hocalıda yaptıklarıda dahil hiç biri göz önüne alınıyormu yada şu an israil yaptıkları ? bu sebeple bürokrasi bu dünyadaki en boktan şey :| varlığını sürdürebilir olan devletler GÜÇ için herşeyi yaparlar bundan dolayı çıkıp ahkam kesmek boşunadır.

ArmadA tarafından 21/Nis/15 00:08 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Almanya bu konuda diğer avrupa devletlerinin aksine tarafsız kaldı. Hatta açıklama yaparak arşivlerin açılmasını ve öyle karar verilmesi gerektiğini söyledi.

Deutschland über europa

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Çıkarları bunu öngörüyor, senin çıkarların da aslında şunu öngörüyor, güneydoğuda toprakları kamulaştır, olabildiğince batılı milliyetçiye 50 70 yıl geri ödemeli toprak sat, iş garantisi de ver, demografik yapıyı s.k at. Sınırı komple yeniden mayınla, Nato rezervi petrol kuyularını işlet, türklere yapılan soykırımlar için tazminat ve talep iste, sürekli yürüyüşler yaptır, anmalar törenler yaptır, kınamalar yayınla, ermenistandan toprak talep et, tam ambargo koy, azerbaycana daya silah yardımını sürekli taciz etsin ermenileri, politika budur. Masa başına geçince de ağla dur hiç bir şeyi imzalama ulan desinler ne mağdurmuş bu adamlar.

daha net anlatamazdın hocam.. lafa gelince asan kesen icraata gelince aman adam yarın hallederiz diyen bi millet olduk iyice eniğinden cücüğüne...

Zugzwang
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ben devletim diyebildiğin an alemi cihanı s*kersin.
    malesef ekonomin alman gibi güçlü olsaydı skerim lan derdin alman gibi.

avupa devletlerine bakın soykırımdan geçilmiyor

"ulan 1915 bitti 1923 TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURULDU.

ölmüş  babamın mezarını mı eşelim ermeni dölleri.

100 yıldır bu memleketin başına bi ermeni bi kürt meselesi dayatıyor avrupa götoşları.

niye ?

ermeni meselesine alayınızı deliğinize sokarım diyen benim atalarım.

kürt meselesine alayınızı deliğinize sokarım diyen benim atalarım.

ilelebet alayınız o delikte kalacaksınız

kaygusuz tarafından 21/Nis/15 00:54 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

amk o kadar yazi okudum.Kendim ozellikle 3 akademik veritabanindan arastirma yaptim %80 oranla ermeni soykirimi var cikiyor.

Baska bi yazi daha okumustum buyurun.

Talat Pasanin evrak-i metrukesi

http://www.radikal.com.tr/yorum/talat_pasanin_evrak_i_metrkesi-925902

cordelian tarafından 21/Nis/15 00:48 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bu konuda cok bir bilgim yok ciddi ciddi arastirmadim

Ancak benim kizdigim su :

Bircok devlet zamaniolmus

ok katliam yapti

Adini unuttugum bir ülke afrikada katliam yapti su meshur otel rwanda filminde anlatilanlar sanirim

Abd hirosimaya bomba atti binlerce insan  öldü hatta 2 bomba atti

İsrail hala bebek ölduruyor. Kac kisi oldu muamma.

Abd kitasi kesfedildiginde eski kizil derili denilen yerli halki resmen kiymis 1 gunde binlerce insan olmus

Abd nin yine irakta yaptigi iskenceler..

Hitleri söylemiyorum adamin adı yetiyor

Cok tarihi bilgim iyi degildir ama en szindan bunlarincezalarini cektilermi soy kirim olarakta bize sardilar

futurist tarafından 21/Nis/15 01:09 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Adamlarin diasporasi calisirken biz hep kulagimizin ustune yatmisiz. Gecenlerde avrupalilarin cogunlukla oldugu bir grup sinif arkadaslarimla biraz bunu konustuk da, adamlar uskudari gecmis agalar. Yani ben tehcirdi, isyani bastirmak icin surgun edildiler falan derken anladim ki kafa/fikir coktan oturmus.

Su dakikadan sonra anca biz kendimizi avuturuz. Bu arada wiki gibi genel gecer bir kaynakta bile basligi kitlemeyi basarmislar.

http://en.wikipedia.org/wiki/Armenian_Genocide

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 4984 Toplam Mesaj: 46